Споделена история от Тинейджърски

Мисля, че се побърквам
Преди да започна моля да прочетете тази тема и моля модераторите да я качат. Проблема е следдния:
От около две години се вманиячик в една група( big time rush)
Постоянно ги слушам и гледам филма, но от около месец се влюбик в james david maslow и реших, че ще намера неговия инстаграм(така и стана)започнах да виждам какво прави как живее и си бях супер, когато видях че. участва в dancing whit the stars amerika. и гледах как танцува танго с неговата партньорка peta murgatroid когато по време на танца той я целуна, при което ми се зави свят и се пребих в един стол(сериозно) плаках с дни защото се чувствам ужасно и не знам какво ми става. Сънувам го всяка нощ. Наистина го обичам и знам, че някои от вас ще кажат че скоро ще ми мине, но не мога да го забравя никога. Моля ви дайте ми съвет какво да правя(моля без хейтъри) без да ме критикувате че той ще е просто поредния... Благодаря предварително:).

Коментари

1.   Защо си мислиш, че момче на хиляди километри от тук, успяло толкова в живота, имащо приятелка, която очевидно обича, ще обърне внимание на някакво си момиченце от България? Като почнете да се "влюбвате" в разни известни личности и да се вкарвате във филми сте ми много смешни... :)

2.   Ахахаха не ти давам повече от 10-12 годинки. Седни и научи тоя английски, че и най- елементарни думи не можеш да пишеш, остави тая бебешка група биг тайм нещо си.

3.   Всички момичета са влюбени в известна личност. Аз също бях, не отричам. Искам да ти кажа, че това, което ти се случва е абсолютно нормално. Не се притеснявай. Ако си в пубертета е още по-нормално, тъй като тогава умовете на момичетата са пълни с момчета без тениски, но идва един период, в който осъзнаваш, че това, което се случва е малко пресилено. Ще осъзнаеш, че момчетата, които са около теб са много по-привлекателни и тогава ще дойде прекрасният момент, в който ще си намериш гадже! Просто бъди търпелива. Мисли каквото искаш и пак ти повтарям, че всичко е напълно нормално. Целувки на Джеймс!

4.   От подателя:първо не съм на 10 ,12 годинки.2знам английски,руски,македонски .3 мисля че трябва да давате съвети вместо да ме хейтвате.до номер 2 биг тайм нещо си? Бийтълс са тъпа група.

5.   Случайно името ти да започва с буквата ,,С''?
До номер 2 - Какво тогава да слуша? Чалга ли? Big Time Rush са доста известна група. Това, че вие сигурно по цял ден мотате задник по баровете, хвърляте салфетки и се кълчите на Азис не значи, че всички го правят.^_~

6.   Намери си гадже, човек в който да се влюбиш и да отвръща на чувствата ти. Не се влюбвай в такива звезде дето не знаят че съществуваш

7.   Просто си живей живота

8.   Започни да се оглеждаш за друг или въобще не се... намери си хоби, като, например, аз чета. Та, намери си хоби, което ще отвлече мислите ти от това момче. Успех :)

9.   Спокойно, ще ти отмине манията. И аз преди 2-3 години се бях вманиачила в такива групи, а сега дори ме е срам да си призная, че съм ги харесвала :D

11.   И аз бях вманиачена в BTR, само че аз бях влюбена във Kendall. Обожавам ги гледала съм всички серии по 1000 пъти, но вече ми мина. Това е просто един период, който ще мине спокойно :)

12.   Авторке разбирам те доста добре. На 13 съм, но преди 1-2 години аз бях "влюбена" в Логън от Биг тайм ръш. Не бешр само той птеди него бяха още хиляди знаменитости. В един момент осъзнах, че шансовете ми са 1: 1000000, така че просто спрях. И оттогава си падам само по "реални" момчета. Надявам се манията ти да премине след време. Желая ти успех.

13.   Ехх леле и ти така аз съм по-същия начин влюбих се това лято на 23 юни в един футболист харесах си го тогава бях на едно парти в началото не ми стана особено интересно но после ми стана симпатичен и си го харесах от тогава и още съм влюбена в него много разбира се разгледах много неща за него има си гадже има си дори и дете но не бях изненадана все пак това не ме спира да го харесвам, обичам си го още но все някога ще се откажа все пак съм си сигурна че аз и той нямаме бъдеще заедно! ;)

14.   ОМГ. Не мога да повярвам. Ти си точно като мен. Направо копие. И аз се чувствам също като теб. Твоя пост съвпада с мен. Също и аз харесвам най много Джеймс от групата и още е така. Вманиачена съм по Big Time Rush от отдавна и за това всички ми се подиграват. Разбирам какво ти е защото изживявам същото в момента като теб. Нека ти кажа нещо тука всеки пише своето мнение и ти едва ли ще намериш отговора тук защото никой освен теб не разбира какво изживяваш. Вече може да ти е минало и да си го преодоляла но дори и да не си направи каквото правя аз в момента- представи си че си го срещнала вече и че се познавате мечтай си каквото поискаш и не спирай защото никой не може да ти каже какво да правиш. И аз имах същата случка когато видях че Джеймс целуна Петя но аз тогава плаках. Сега още не мога да спра да мисля за него. На теб сигурно вече ти е минало а ако не имам и една новина която може би ще те зарадва ако още харесваш групата- със сигурност 2015г. /сега/ групата ще дойде в България и ти може да ги видиш сигурно знаеш че те се разделиха но вече се завръщат и то на 6ти юни 2015г. ти можеш да сбъднеш мечтата си и да видиш твоя любимец.
-казвам се Александра и съм на 12 години /знам че е нормално това което и аз изпитвам сега/

15.   Не се тревожи. Тия неща се оправят! Аз също до преди година си харесвах известна личност... това продължи доста дълго, но това чувство отмина... Разбрах че той е твърде голям за мен... и се отказах от него... бъди спокойна и успех!