Споделена история от Тинейджърски

Какво да се прави...
Здравеите :)
Аз имам един по специален проблем за това ще си разкажа историята и търся съвети и коментари от вас...

Аз съм момче на 16 (скоро на 17).. технически сам в 11 клас защото прескочих 10-ти... оценките са ми добри и всичко... но... преди да почна с историята ще кажа още малко за мен за да ме разберете по-добре. Никога не съм имал гадже, а съм предлагал на няколко... романтичен съм и доколкото знам не съм грозен или каквото и да е... лично аз смятам че просто нямам късмет, не сам срещал правилната...

Личността ми е много интересна, дори аз самият не мога да се характеризирам на пълно.. романтичен съм, интелигентен,много добре мога да си контролирам мислите и чуствата, и предполагам съм мил и нежен не че сам имал шанса да го покажа :(

Та до преди няколко месеца смятах че мога да блокирам всяка една мисъл в главата ми която не ми трябва/харесва... тогава се показа депресията... първите няколко месеца успях да я игнорирам и тя спра за известно време... но тогава се върна с опустошителна сила и скоро загубих "битката"... депресията се състои в това че аз буквално се нуждая от женско присъствие... всеки път когато си помисля какво щеше да бъде ако имах момиче което ме е приело в обиатията си... да мога да я усещам близо до мен, да мога да помириша благоуханието на косата й, да усещам топлата й мека кожа, и да се потопявам в неините впленяващи очи и англески усмивки, и да ме е приела такъв какъвто съм и тя да бъде вечно моя.

Всеки пък ако си помисля за нещо свързано с това, мислите описани горе се натрапват в главата ми и чуствам тази агонизираща болка в мене... все едно имам дупка в гръдния кош, и тази дупка изсмуква всякакъв живот от мене и ме оставя ... празен. (болката не е физическа.. просто е там и е неизбежна)

Разбира се абсолютно никой не знае за тази моя депресия защото просто знам как да се разхождам с "маска" когато трябва. В момента нямам много приятели но тези които имам са истински и съм им благодарен за това...

Тази депресия направо ме убива и знам че единственото възможно решение е да си намеря най-накрая дълго търсеното женско присъствие което да ме съживи...
Та това е моята история и търся съвети или коментари от вас..
Приятен ден :)

Коментари

1.   Не се тревожи приятелче,аз съм точно в обратната ситуация ;( Имам кого да обичам и да обгрижвам с внимание,но последно време мн.се караме и нещо не се разбираме!

Та моя съвет е : Когато дойде момента и ти физически и психически си готов за момичето на живота ти сам ще разбереш! Живей си живота,а когато момента настъпи,гледай да си подготвен,а ако искаш да ми пишеш и просто да ти дам някой съвет скайпа ми е: sladurche619 :*:*:*

2.   Излез, забавлавай се, запознай се с нови хора... пък кой знае може ненадейно да срещнеш някоя. :) Не мисли за това, което те депресира. Просто живей живота си. Намери подходящо момиче, заслужаващо да я обичаш. Момиче, което също да те обича.

Kато цяло съвета ми е да излизаш повече и да се запознаваш с нови хора. Освен ако вече не харесваш някого. В такъв случай отделяй повече внимание за въпросната персона и ще видиш как всичко ще се нареди :)

Хайде успехи от мен !!! :)

3.   Аз се влюбих на 17. Тя бе невероятно красива. Така и не и казах, мисълта че не я заслужавам ми изяждаше отвътре. Преодолях го - осъзнах че в тази възраст тялото ни просто търси отчаяно в кого да се влюби.

4.   От Автора: Ми аз си излизам доста често дори и да не ми се излиза...а всичко друго става..безмисленно. Ходя на фитнес, разхождам се на ляво на дясно и нищо не става... (Към №2- Никоя не харесвам... то и няма коя за сега.. :( ) (Към №3- Тази "нужда" виси при мен от известно време вече.. затова и писах тук.. трябваше да споделя и да видя отговорите :/ ) Благодаря за коментарите до сега :)))

5.   Aз сам момиче на 17 и имам подобна история и си мисля че и аз сам в депресия бих се радвала да си пишем

6.   Ми ето, пишете си с момичето..иначе и аз си спомням...то1но в 10 клас беше, когато ми беше същото като на теб...всички около мен си имаха гаджета, а аз дето ушким съм най-красив в компанията поради неувереността си вечерта вместо да си прегръщам момичето ...си прегръщах възглавницата и си представях...е.. намери се момиче де ...след това още 1 и още 1... в момента съм изцеден от връзки и то дълги (последната почти 2год) от които се чувтвам толкова изцеден, че сега като ти чета разказа и се сещам...колко хубаво ми беше тогава,когато търсех момичето на което да си дам любовта...(макар че тогава не се чувствах особено добре...в смисъл депресия си беше)

7.   От Автора: №5 добави ме в скайп : k.e_shade
или имейла ми е krislioto@yahoo.com
:))) с удоволствие бих си писал с теб :Р

8.   От автора: Забравих да добавя че болката и депресията растат всеки ден с повече сила, а аз нямам нищо... никой с който да говоря нито нещо друго, аз нямам нищо и все едно аз сам едно нищо.. просто празен.... незнам вече какво да правя

9.   Изпитвам същата.. да я наречем, "мъка".. Разтапям се при мисълта за някое момиче, което ме гали, целува, казва ми "ангел" и "обичам те".. В никакъв случай не се отчайвай, и твоето гадже си те чака някъде! Колкото повече чакаш, толкова на по- подходящо за теб момиче ще попаднеш! :)