Споделена история от Тинейджърски

Метан ( Химия )
Здравейте бих искал да попитам до сега някой от Вас взимал ли е ? Метан ( Химия ) за мускулна маса .. и има ли наистина последици .. миналия ден си купих едно шишенце 100 хапчета и почнах да ги пия в момента е 3-ти ден но не усещам нищо? И ако някой е пил ако може да ми обесни на ден по-колко ?

Коментари

1.   За мускулна маса трябва тренировка моето момче не метан.

2.   Това го хвърли в кофата, ако не искаш инфаркт на млади години. От опит ти го казвам.

3.   Ще следя темата с интерес. Дано се намеси някой, който знае за какво става въпрос.

4.   От Автора
Момче на 16 съм.. забравих да спомена.. обесниха ми че е съдържа вода и ефект ще има след 10-тия ден.. и да доколкото прочетох е било вредно за черния дроб.. но със Хранителни добавки не се получават големи резултати според мене.. затова взех да пробвам Химия :)

5.   Давай, ама гледай да си купиш и формалин за да можеш да си показваш мускулите след време.
П. С. За който не схвана, да потърси в интернет какво е формалин и за какво се използва.

6.   Хахаха, ако ставаше с метан, досега да нямаше никой по фитнесите бе. Мислете малко преди да вършите глупости.

7.   Ти си поредния дришльо който го мързи да си вдигне задника и да тренира.Та ти дори незнаеш какво пиеш...идиот.

8.   Отвън си красив,мускули,красиво тяло,ама от вътре си парцал,след време когато станеш на 30-40 години спреш тази химия,знаеш ли как ще ти увисне кожата на мускулите не ми се говори!!! Вътре всичко изгнива,черният дроб,сърце,бял дроб всичко тровиш вътре и някой ден както си ходиш ще паднеш на сред улицата и ще издъхнеш.Сега може да те заглеждат момичетата но след време,не знам ще си на 35 години ама ще изглеждаш на 55 дъртак!!!

9.   На 16 години ако почваш метан не ми се мисли след 4-5 год. какво ще правиш и дали ще си здрав. Спирай го. Мои приятели, които зобеха сега са покрити със стрии , поради бързия растеж.

Иначе след 7-мия ден се получава ефекта.

10.   Метана е един от най-леките хапове и ако взимаш и протектор, който да ти изчиства черния дроб няма проблем !!!!

11.   По-добре стромба анавар, според мен. Ако тренираш, храниш се и зобиш правилно, не би трябвало да имаш проблеми.

12.   на 16 години и взимаш метан? БЕ ТИ ЛУД ЛИ СИ?
Синко, за да имаш хубаво тяло ти трябва добро възстановяване тежки тренировки и зверско търпение. След твърде мн тренировки месеци години то ти става като навик всяка вечер да си носиш храна със себе си ако имаш възможност да тренираш и т. н. не бързай...
ХРАНАТА ПРАВЙ БОРБАТА....
вземай си протеин суроватка постоянно креатинче и това е....
един фр беше уродливо здрав какво ли не взимаше.. беше 12 клас изглеждаше като 28 годишен.. отиде да работи в германия като се върна не можех да го позная.... беше тотално изпихнал.... (а работи има няма година и месец два )
МИСЛИ ЗА ЗДРАВЕТО СИ!
ако нямаш търпението най-добре ще е да спреш с фитнеса.... по добре от колкото да блъскаш с метани и т. н. според мен лично мнение, но все пак ти си решаваш : )
стреми се към прогрес, а не към съвършенство

13.   Вкарай и инжекции само метан мн слабо без бодеж няма разтеж дека или тест вкарай пропионатче 3 пъти в седмицата през ден 150мг метан почваш сутрин 1 вечер 1 и всяка седмица увеличаваш докато стигнеш 5х5 и държиш от там нататък После като излизаш от цикъла намаляш постепено инжекциите и хапа и чак след 2-3 седмици спираш и вкарваш един прегнил и си готов :)

14.   13-ка ти да не искаш да убиеш момчето на млади години? А иначе относно до пича ако поглежда тая тема имам няколко въпроса : Заслужава ли си? Когато го взимаше имаше ли някакви проблеми? и Какви са резултатите след цикъла?