Споделена история от Тинейджърски

За обич вече незнам, мн. ме обърква неговото държание...
Здр., всички. Ето и моята история.
Имам приятел от 4 мес. Аз съм на 26г., а той на 32. Влюбих се в него на 1 среща и държа на него. За обич вече незнам, мн. ме обърква неговото държание. Той търси от всяко нещо кавга. Не ми казва, че ме обича - в началото го правеше, не иска да му казвам, че го обичам, незнам какво иска от мен - питала съм го, но не говори на тази тема. Като му кажа, че не искам да му преча и му предлагам, ако иска да се разделим да си намери др. и да е щастлив, мълчи или само каже и това ще стане някой ден и до там. Като го помоля да излезнем все си намира причина - или изморен или др. За интимни контакти пак е така - с причини. Излизането или инт. контакти са само, когато на него му се иска, а мен ме е страх да му откажа тогава, защото ще се скараме. Иска все да е на неговото и да му се моля за всичко. А когато аз се правя на интересна и сърдита и не говоря мн. е мил.

Аз имам и др. обожатели - но искам да съм с него. Моля ви, помогнете ми. Искам да разбера защо се държи така, каква е причината - иска да ме направи своя робня ли, тяхните ли или приятелите му влияят или нещо др. - незнам. Искам да го накарам да говори, но как? Така се измъчвам и постоянно плача, а тормозя и нашите - изкарвам си го на тях, когато ме ядоса, а това е почти всеки ден, понякога и през ден, но по-рядко. Той убива всичко в мен, всяко мое желание - нямам мерак за нищо. Това негово държание е почти от началото на връзката. А той повече от мен искаше да ходим. Има ли вероятност да се е изчерпила връзката за 4 мес. Аз си мисля, че направих грешка като спах с него мн. рано, в самото начало на връзката и аз го исках, той не ме е насилвал. Помогнете ми, Благодаря ви предварително. Иска да знам дали според вас има смисъл да продължа, но аз силно искам да съм с него.

Коментари

1.   Тъпо, звучи като текст на чалга песен "обичам те, нека ме боли"

2.   Напуснете го! Той определено цели да смачка самочуствието Ви, и самата Вас. Млада сте ще намерите своето щастие.

3.   Такива хора не разбирам. Защо се измъчваш?

4.   Варианта е, мн е властен, иска да държи нещата под контрол и тва че го обичаш той го знае и е най-големия му коз. Но вашите на са виновни или който и да е, защото един ден ще съжаляваш, ще останеш сама. Според мен трябва да се отдръпнеш, да промениш държанието си, да му покажеш че не е единствен, да станеш по студена и да си държиш на своето. Ако не го направиш нещата ще останат така а по зле, ще ти кръшка пред очите . Осъзнай се навреме и ако той не държи на теб, го остави !

5.   Благодаря за коментарите. Ще се радвам, ако има още.

6.   Не те обича тоя кретен. Разкарай го, той не те заслужава. Не се измъчвай повече с него. Тоя не знае какво иска и заслужава да му набиеш шута много яко. Не си съсипвай живота с него.

7.   Хей, не се измъчвай повече баща ми е същия! Недей да продължаваш после ще съжаляваш!

8.   И аз имам същия проблем като на госпожицата. Момиче каквото и да направиш щом е решил да те мачка ще те мачка. Един ден ще намразиш сама себе си, че не си спряла този кошмар. Лесно е да се дават съвети, които е трудно да бъдат изпълнени при попадане в аналогична ситуация, но ми стана жал като прочетох историята ти. Е, мен ме преследваха цяла година, сваляха ми звезди от небето, обещания, красиви думи, рози, докато станеш негова. Изгубих две бремености заради него, но не му пукаше. Втория път бях с големи кръвоизливи цяла седмица, бебето падна вкъщи пред очите му на пода, а на него въобще не му мигна окото, дори напротив на следващия ден вместо да се обади и да чуе как съм той си беше изключил телефона. Вечерта ме напсува, отказа да ми вземе лекарствата и започна с всеки изминал ден да се държи все по - грозно и все по - грозно. Когато го попитам с какво съм заслужила това отношение, той отговаряше цитирам "абе я си гледай работата, какво си мислиш, че ще се занимавам с теб ли". Плакала съм, но с плач не се постига нищо. необходима е воля и сила, за да кажеш не и да продължиш живота си. Успех ти желая

9.   защо влияете на момичето така зле...

10.   не влияете добре на момичето

11.   Виж сега, момиче, първо на първо се пише "НЕ ЗНАМ", а не НЕЗНАМ! Това не е една слята дума! Второ на второ-виж с колко съкращения пишеш-"Здр. ", "Мес. ", "Др. "Инт. ", и най-вече МН. ". Какво ти пречи да пишеш думите цели? Това, че че мързи, ли? !
Трето на трето-мисля, че ти го задушаваш с "господарското" си поведение, остави го намира.