Споделена история от Тинейджърски

Влюбих се още когато я зърнах
Здравейте на всички, искам да добавя една история и няколко въпроса към нея които ще ми бъдат много полезни.
На 16 години съм и преди няколко дена видях едно момиче от училище, явно беше нова, 8-ми клас, защото не съм я виждал предишните години. Та така, момичето е уникално красиво! Естествена червена коса ( рижава ). Висока с перфектно тяло и много красива. Не съм забелязал дали носи обувки на токчета но явно не. По-нисък съм от нея, към 1, 75 съм а тя е по-висока. Момичето е страшно красиво и много искам да се запозная с нея! Вече всеки ден ходя на училище с мисълта, че в голямото междучасие ще я видя.. Приятелите ми казват, че и те са заглеждали подобни момичета и ще ми мине. И аз го правя но тази просто ми грабна окото. Въпросите ми са следните:
1. Как да се запозная с нея като нямаме общи приятели(поне аз не знам) а около нас винаги има хора? Тя върви с друга нейна приятелка. А аз съм срамежлив и не съм контактувал много с момичета.
2. Според вас имам ли шанс с нея като съм по-нисък от момичето?
Ще се радвам и за съвети :)

Благодаря за вниманието, ще се радвам историята ми да се публикува, защото съм затънал и не знам какво да правя... :(

Коментари

1.   и аз съм бил в същото положение преди няколко години и си представям как ти сега си представяш, че вече сте заедно и ходите на интересни места или че тя вече е важна част от твоя живот.
Не забравяй, че сте все още напълно непознати, така че най-добре ще ти бъде, ако нямаш никакви очаквания. Като я видиш следващия път в голямото междучасие с приятелката ?, просто им кажи и на двете "Здравейте, казвам се Х и съм от Х клас, приятно ми е да се запознаем".
Не мога да ти гарантирам каква ще е отсрещната реакция, дай го по-просто и най-добре ако още утре ги видиш, давай смело и не чакай подходящия момент. Очаквам да пишеш какво е станало.

2.   1. Ами трябва да ги заговориш и двете. Ето ти идея:

Поручик Ржевски знае, че за да се запознаеш с момиче, трябва да се приближиш, непринудено да поговориш за времето и след това да се представиш.

Веднъж докато се разхождал той срещнал момиче, което разхождало болонката си. Приближил се, изритал кучето с всичка сила и казал:

- Ниско лети. На дъжд ще да е. Между другото, разрешете да се представя: поручик Ржевски.

2. Височината е най-малкият ти проблем. Още повече, че сега растеш и сигурно ще станеш мн по-висок от нея след няколко години.

6.   Просто я заговори. От кой град си?

7.   От Автора :
В петък се опитах да я заговоря , останахме аз и приятеля ми а те седнаха на скамейката, обаче много се притесних или някакво такова чувство където ви е страх да направите нещо. И сега много съжалявам, ще трябва да чакам вторника и тогава ще се запозная с тях.Ще им кажа "извинете момичета вие от кой клас сте" и после ще се запознаем. :) За номер 6, не знам дали е позволено да казвам от кой град съм.

8.   От Стара Загора съм

9.   До автора:Спокойно поговори с нея и всичко ще се нареди, ако вече не си.. Пожелавам ти успех... между другото хах ако 8 си ти.. И аз съм от Стара Загора. Успех! Пиши какво е станало. Помни бъди себе си! :)
Момиче. 12

10.   От автора:
Все още не съм я заговорил и съм много разочарован от себе си... отвориха ми се 2-3 възможности но не можах...

12.   От автора: Да ви се похваля днес се запознах... почуствах се малко натрапчив, но каквото станало станало :) Надявам се да се получи..
Поздрави

13.   Здравей! Виждам, че вече сте се запознали! Браво за смелостта! Не се притеснявай и общувай с нея, естествено, без да се натрапваш. След около седмица можеш да я поканиш да излезете. Дано нещата да се подредят! Успех! :)

15.   От автора: Оказа се, че момичето си има приятел... за сега не знам какво да правя освен леки разговори. И не разбирам, защо модераторите не са одобрили предишния ми коментар...