Споделена история от Тинейджърски

Как се прави?
На 17 съм... имам приятел от година и нещо, обичам си го и сичко е ок. Но почнем ли да правим секс в очите му се чете една тиха неизказана реплика "ДА направи го.... хайде дееее" Но аз просто не мога да го направя. Не мога да се чекна отгоре му в позата наречена ездачка. Може би е от мястото, от психическата нагласа, или просто не си го мога.

Та въпроса ми кам всички вас е: Как се овладява движението в дупето и кръста? Не съм не подвижна, но не ми се отдава скачането и бързото темпо... кръста ми казва НЕ... хах

Та колкото и смешно да е дайте ми някакъв съвет за малко повече подвижност от страна на женската половинка?

Коментари

1.   Почни да играеш кючеци

2.   Ами не съм сигурна, защото съм девствена, но моят съвет е въобще да не се притесняваш. А и щом не може, защо не легне върху тебе ? :D Успех :P

3.   Защото още си малка и нямаш опит за това ... Когато почнах да водя полов живот и аз бях така и много се притеснявах, но намерих подходящият партнъор който ме прадразположи... беше много търпелив с мен... Ти си още много малка трябва ти опит... Когато усетиш че си готова ти сама ще го направиш с голямо желание. Успех ...

4.   Коментарът на номер 1 е кратък, но много точен. Бели данс много помага изобщо за извайване на проблемните места в женската структура, пък и точно при тази поза. Няма начин да не се получи. Просто потанцувайте двамата преди това и нещата естествено ще преминат към тази желана от него поза. Подходящ ритъм и музика също ще е от полза.
Е ако не сте фенове на тази музика има и етно варианти, звучащи доста красиво.
G.

5.   Според мен го мислиш прекалено много. Отпусни се, пийнете си малко преди това, за да убиеш напрежението и опитвайте. Той трябва да е малко по-търпелив, докато схванеш цаката - никой не се е родил научен в крайна сметка, така че какво се косиш? Колкото повече го правиш, толкова повече ще се отпуснеш. И аз го имам тоя проблем, но сегашният ми приятел е крайно свестен и ми помага по всякакъв начин и вече се справям значително по-добре. Успех! :)

mosh

6.   Първо ще ти кажа, че си още много малка, трябват ти поне още 3 годинки. Това, което искаш да направиш зависи изцяло от пластичността ти, и от това колко го желаеш, а това колко го желаеш зависи от това колко си зряла... Като гледам още не си и няма начин да бъдеш... Времето ще те научи
БарБи 21

7.   Mного малка била... бубубу :D аз на 14 станах 'мъж' :D умението си идва с практиката, но трябва да се отпуснеш. не го гледай твоя в очите само, а го попитай какво и как ще си причинявате.
1. е прав, кючеците могат да ти омекотят страниците :P от личен опит да споделя - карането на колело с малка седалка също развива подвижността.... (уф)

М.

8.   Благодаря на всички... ще пробвам пък квото стане, но колкото и да съм малка, когато има желание има и резултат дали добър или не толкова е въпроса :)