Споделена история от Тинейджърски

Слушалки Beats By Dr Dre - реплика
На скоро ми се съсипаха слушалките (бяха на филипс за около 50 лева, около 2 години ги ползвах) и търся и разглеждам какви да си взема. Задължително искам да са от най големия вид, удобни и с хубав звук тъй като обичам дълго време да слушам музика път и някой филми ги гледам със слушалки. Разбира се не говоря за най скъпите слушалки от 500 лева с незнам си колко странични озвучения та си като във филм, просто хубави големи слушалки.

Попаднах на реплика на Beats By Dr Dre Monster Pro DETOX. Оригиналните ми е ясно че са хубави, цената си говори за тях, но дали тези са хубави. Както казах, не искам най добрия възможен звук. Слушалките със същите характеристики като тези на филипс, сони и др са по 50-60 лева. Споделете ако имате или сте използвали - за тия 20-25 лева, хубав ли е звука в сравнение с подобни слушалки. Също така лесно ли се съсипват и др. Гледам че на всякъде се продават, четох че е най-продаваната реплика на всички времена. Щом се купува едва ли е чак такъв боклук. Пък за 20-25 лева не държа да ги имам за 5 години на пред, но все пак да попитам да не се прецакам с някой пълен боклук. Благодаря много.

Моля хора които ще започнат да обясняват че ако искам хубави слушалки трябва да дам над 300-400 лева да си запазят мнението. Благодаря!

Коментари

1.   Препоръчвам ти JVC Xtreme Xplosives. Просто са толкова удобни и имат много дълбок бас, благодарение на 10 милиметровия говорител. Аз ги ползвам от 3 месеца и не мога да им се нарадвам :)

2.   Една приятелка си купи такива и след един месец спряха да работят. Не знам дали е от слушалките или тя нещо е направила, но аз останах с лош впечатление от тях.

3.   Тези марки дето си ги споменал не са най-добрите, поне що се отнася до слушалки. Ако търсиш най-добрия звук за съответната цена, се насочи към Sennheiser, AKG, Koss, Shure, Audio Technica, Beyerdynamic. За 20-25 лева, по мое мнение, можеш да си купиш само боклуци, но при това положение някой филипс или сони ще ти свърши работа. Тук има инфо по темата - https://bgaudioclub. org/forumdisplay. php? 54-Слушалки&s=cd2caea4c1071fee654ba8d51ff9fa4b

4.   Каква е тая дума - реплика? Няма такова нещо! Думата "реплика" е измислена от хитрите продавачи за да скрият истинската същност на нещата които продават. Думата е фалшификат. Дали да очакваш добър звук от един фалшификат не знам, но има доста модели на A4 примерно, които се вписват в бюджета ти и са наистина качествени.

5.   Слушането със слушалки е вредно за ушите. Съветвам те понеже си решил да купуваш да си вземеш оригиналните слушалки на Дре

6.   Това, че този боклук струва 500 ле'а не значи, че са добри. Струват колкото обикновени слушалки, другото е реклама. Същата работа с айфон. Хората купуват реплики, не защото са добри, а защото някои да си мислят, че си богаташче и можеш да си ги позволиш.
П. Т. Един от моя клас имаше, изглеждаше, че е доволен.

7.   ще ти дам съвет, като човек, който се занимава професионално с музика от 20 години:
най-добрите слушалки в света са Sennheiser - има ги почти във всички професионални студия. това е марката с най-добри технически характеристики, издържливост и най-важното - саунд! това не значи автоматично, че са супер скъпи! имат и по евтини модели, и пак са качествени. провери на сайта им и ще видиш подробности. за бийтс на дре, мога да ти кажа, че са въздух под налягане - т. е голяма реклама и цени, а качеството е на средно ниво. както и skullcandy - това са марки които залагат на външния вид и имиджа между тийнеджърите. ако търсиш това купувай - ако търсиш качество - Sennheiser, ако търсиш евтина цена - philips, sony и други такива. това е накратко, ти сам си реши.

8.   Супер фалшиви са, пробвала съм около 20 разновидностш на ментета на Дре, щото по принцип не си ги пазя много... Но на първия месец ПОНЕ едната слушалка вече не работи. Поръчай си от sportsdirect сега има намаления доставката ти е 2. 50 до офис

9.   Номер 8 явно не си пази много нещата.
Аз съм от вторите по големина Бийтс (има малки, средни (моите) и големи) и ги имам от 6-ти май 2014-та, тогава си ги взех. Още са си наред. Не ти ги препоръчвам, ако си от разглезените, които са свикнали да чупят и след това "мамо, тате, нови..."

10.   Какви са тия слушалки за 50лева бе?
Аз си купувам т. н слушалки с тапички, които имат доста добър звук и струват към 12-15 лева, дори на лаптопа си ги ползвам.
Ако смяташ да ги ползваш за нещо по-така може за 1000 да си вземеш, ако имаш пари.
Преди гледах някакви слушалки за 200 евра, не съм луд да взимам тия скъпи изобретения, дето по нищо не могат да минат слушалки с тапички.
(силен звук, удобни и използваеми)
Лек ден и