Споделена история от Тинейджърски

Направих нещо страшно тъпо!
На 14 години съм и за тези години съм преживяла дооооста неща , които в повечето случаи са много гадни .Но не за това пиша . . причината е ,че съм влюбена в едно момче от близо 3 години ( мислех си ,че е просто увлечение и че ще спре,но уви -то се засилва )

Таа принципно съм много чувствителен човек и приемам всичко навърте, но това ,което направих днес няма нищо общо с чувствителнот.

Бях се уговорила с едни приятелки да си купим сок, дъфки, цигари и водка Mary Jane (мноого тъпо) и да се напием , хаха . След часовете си взехме и отидохме зад училище , аз изпих две пластмасови чашки и започнах да танцувам ( оттук започвам да разказвам повече по бегли спомени и думи на приятелки ).

Заваля страшен дъжд, а аз по потник си танцувам , после съм паднала на земята и съм почнала да дрънкам нещо за Power Rangers Mystic Forse (омг) , че съм малко жабче и съм пляскала на земята в локвите и съм крещяла , че съм една от h2o , че съм русалка ,пяла съм па-па-па-палатка и т.н. ..

Момичетата някак са ме вдигнали от земята (аз цялата мокра) и отидохме до блока на една от тях за да си взема нещата , тогава звъннах на момчето , което харесвам и започнах да му разказвам от А до Я .. А той ми каза-'Аз имам приятелски чувства към теб' оттам съм му затворила , започнала съм да плача и приятелките ми да ме утешават .

Докато са ми донасяли нещата аз тръгнах към неговия блок ,който е на няколко спирки , не помня как съм отишла , но помня, че той излезна и отидохме зад блока му , като звънна на приятелките ми и те дойдоха и ми разказаха ,че са ме намерили да лежа в един вход, а той до мен ,взели са ме , за да ме докарат до нас , а той е казал, че ако нямал работа,щял да ме изпрати до нас .. (няма смисъл просто) .

И такаа .. прибрах се в нас , мама ме попита защо са ми червени очите , аз й казах, че не знам , отидох до тоалетна и повръщах мноооого .. после легнах и му звъннах ,за да го питам какво точно съм му казала.

Той ми каза ,че съм ревала много и че му е било страшно гадно , но просто не може да се надсили да ме обича (а тъпото е,че преди месеци ми беше казал ,че не съм му безразлична) , аз му казах да не се чувства зле и т.н. ..

Не искам укори, защото и без тях се чувствам зле и засрамена, искам съвети . . .
P.S. съжалявам за грешките, но все още не съм напълно трезвена

Коментари

1.   Айде другият път малкото жабче да се замисли преди да удари 2-3 бързи водки :)

2.   :D :D :D :D отстрани е смешно и то много е упока е:Никога не се напивай :D :D Базикам се бе пии си ама не толкова де :)

3.   Ще прозвучи грубо и критично сигурно,но..Все още не си наясно какво точно искаш и към какво се стремиш.Това са детски зипълнения,но така се трупа безценен житейски опит.Родителите ти се трепят за да живееш нормално, ти се напиваш и вършиш глупости.Вземи се в ръце, с тези действия далче няма да стигнеш! Относно впечателния които градиш у харесваното момче...трагикомични

4.   "Много чувствителен човек" = много голямо его.
Ако знаеш какво означава това изобщо...

5.   Това "какво си била казала и направила" го разправяй на баба си. Човек винаги играе себе си, съзнава, и е отговорен за всяка своя постъпка и дума, независимо до какво състояние (сам) се е докарал. Имаме доста по-голям опит от твоя за да знаем със сигурност как стоят нещата. Това, че едва ли не някой друг е играл тебе - просто го забрави. Няма смекчаващи вината обстоятелства...

6.   "Коментари, които не са написани на кирилица няма да бъдат добавени!"

Модераторите ли са зле с пунктуацията, или така ми се струва? Абе, ей, хора, сайт държите, не знаете запетаята къде да поставите! Коментари, които не са написани на кирилица, няма да бъдат добавени! Така би трябвало да изглежда! Излагате се! 13-годишно лапе ли да ви открива грешките?!!!

Относно темата: "Попринцип приемам всичко навътре..." Бла-бла-бла!!!! На кого му пука за неща, които не са свързани с твоя случай, бе, моме?!!! "На 14 години съм и за тези години съм преживяла дооооста неща , които в повечето случаи са много гадни .Но не за това пиша . ." Ами тогава защо го споменаваш, бе?! Искаш да се самоизтъкнеш пред своите връстници за житейския ти опит ли? Да ти кажа правичката: НИКОЙ НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВА СИ!!!!

7.   Чудо голямо напила си се, но без това нямаше да ти се изяснят нещата.

8.   Просто недей да пиеш.Явно е,на тази възраст всички ги бият хормоните,и когато се прибави и алкохол,тийнчетата стават не одържими за глупости.Не те упреквам,но ти препоръчвам повече да не се правиш на по-голяма от колкото си.
А колкото до момчето-помисли си как се чувствал той- ти си била пияна,плакала си му на рамото - а той да не може нищо да направи.Недей да го съдиш!

9.   Ми изляла си си чувствата в нетрезво състояние. Това не е нещо страшно тъпо и много хора го правят... Иначе честито първо нарязване с Мери Джейн. Мога да ти пожелая само следващото да е поне с Флирт, или Бяла Мечка :D

10.   Това е може би добрата страна на алкохола ,като се напиеш си изливаш душата ,казваш истината е това за жабчето и Палър рейнджърс не ама Палатката :D .Може би така е станало по-добре защото ако не беше станало така щеше да има да си го харесваш още поне 3 години без да разбереш какво той мисли за теб

11.   Аз бих направил така - отивам, почивам и все едно нищо не е станало. Извиняваш му се, обясняваш какво има и така. После за малко се дръпваш от него..