Споделена история от Тинейджърски

Как да го забравя?
Преди 2 години тръгнах с едно момче. То беше първото ми гадже. Сега съм на 16. Още като го видях разбрах , че той е за мен ! Ходихме 2 месеца .. той се държеше отдалечено, не ми звънеше, засичахме се рядко, нищо че беше от съседен клас от моето училище!

Реших да скъсам с него .. постъпих много глупаво и си мислех , че не ми пука. Но .. оценяваш нещо чак след като го изгубиш.. След месеци започнах отново постоянно да си мисля за него, да искам само него.

След него не бях ходила с никой сигурно 7 месеца .. Много трудно мога да имам връзка с момче, което не харесвам достатъчно много .. А аз не забелязвах никой друг , освен него. Ходих с няколко момчета.. но това бяха краткотрайни връзки без смисъл.

Тогава споделих с приятелките си , че още го искам .. можеше да се каже , че съм влюбена в него! Тогава моята "най-добра приятелка" му писа в скайп, че аз съм била луда по него , че само за него си мисля .. че е всичко за мен и всякакви такива ! !

Това беше много детска и бебешка история .. и сега ме е срам дори да го гледам в очите много се отдалечихме и вече сме на "здрасти-чао". Но го виждам всеки ден и полудявам.

Наскоро разбрах , че си има и приятелка. И така, вече 2 години .. искам само него .. обичам само него .. и не мога да го имам и всеки ден се измъчвам .. Искам да харесам някой друг.. Да го забравя ,но не мога, колкото и опити да съм правила ..

Той вече не ме харесва продължил е напред от много отдавна ! Защо и аз не мога ? Мъчително е , че го виждал всеки ден, а той се държи с мен като с непознат .. като с натрапник !!!

Коментари

1.   Хм и аз имах подобен проблем с 1 момиче като бях 8-9 клас... даже толкова надувах главите на околните за нея, че приятелите ми почнаха сериозно да се притесняват....иначе времето лекува всичко и както и да ти се стори сега, когато му дойде времето ще го забравиш:) Има хора, които много трудно преживяват такива раздяли...ето и аз съм от тях... и не ги разбирам другите как им е толкова лесно да се разделят, да преодолеят....даже понякога ме отвращава...

2.   НЕ ИМ Е ЛЕСНО, А СЕ ПРАВЯТ ЧЕ НЕ ИМ ПУКА .....АЗ СЪМ ВИЖДАЛА С ОЧИТЕ СИ МОМЧЕ, КОЕТО МИ СЕ ХИЛИ НА СРЕЩА И ЗА ПО МАЛКО ОТ 2 МИНУТИ РЕВНА. АМА РЕВ ТИ КАЗВАМ, ЗАЩОТО ПРЕЖИВЯВАШЕ ИЗНЕВЯРА, А СЕГА ВЕЧЕ Я ЗАБРАВИ. ТЯ СТАНА МАГИСТРАЛКА, А ТОЙ СЕ ОЖЕНИ И ИМА ДЕТЕ. ТАКА, ЧЕ МИСЪЛТА МИ БЕШ, ЧЕ ВСИЧКО СЕ ЗАБРАВЯ И ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА

3.   в същото пложение съм... :(( ноо все пакк имай си надежди... може и да се върне при теб без да очаквашш... може и той да не те е забравил... въпреки всичко ИМАЙ НАДЕЖДА...!!!