Споделена история от Тинейджърски

След седми клас
Много съм объркан. Завършвам седми клас. Още няма резултати от изпитите, но знам че съм се представил добре. Ще ида в което училище пожелая и точно това е проблема.

Изключително съм привързан към хората в сегашното ми училище, но едва ли ще видя голяма част от тях отново. Може би не са най-готините, най-печените, но съм свикнал с тях, привързал съм се към тях, те са били част от ежедневието ми в продължение на 7 години.

В същото време изпитвам и друго чуство. Иска ми се да ида в новото си училище, да се запозная с други хора, да разнообразя малко обстановката. Искам да се срещна с различни момичета, ако дори гледаме това. Просто някои неща са ми изключително омръзнали или са ми станали омразни.

В главата ми в момента е пълна каша. Съветът, който сам си давам е - кво толко, живота продължава - и аз продължавам да го живея. Ще продължавам да бъда такъв какъвто съм - винаги весел и гледащ на живота от добрата страна (sun) и с времето ще превъзмогна раздялата с тези любими хора.

Коментари

1.   Здравей,
Аз съм една седмокласничка в твоето положение. И нека ти кажа, че преди няколко седмици въобще не ми се разделяше със съучениците ми. Към всеки един от тях аз изпитвам приятелска обич, малко или много. Но стигнах до извода, че искам смяна на обстановката. На мен ми омръзна да гледам едни и същи лица всеки ден вече седем години. Имам нужда да променя нещо и няма да бягам. В момента само се моля да ме приемат в някое наистина добро училище и да се запозная с новото.
Гледай напред. Вие пак ще се виждате, само че не чак толкова често.

Ма какво ти обяснявам...ти си знаеш. Айде..и да влезеш там, където искаш. УСПЕХ!!!

lollipop

2.   Сега ще ти обясня как стоят нещата. В началото ще ти е тъпо и ще искаш да крещиш, но ще се привържеш към новия си клас и това ще бъде много по-силно. Повярвай ми! А ако някой толкова много ти липсва, просто отиваш при него. Хората казват, че това не е толквоа лесно, колкото звучи,но всъщност е!