Споделена история от Тинейджърски

Български младежки червен кръст?!?!
Здравейте! Момиче на 14 съм- 8-ми клас от град Шумен. От няколко месеца желая да се запиша в Българския младежки Червен кръст. Виждала съм и деца по-малки от мен, но просто не знам от къде да започна. Къде да се запиша? Моля, ако имате някаква информация по процедурата да пишете. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Влез в сайта им и отиди в страницата "Контакти". От там потърси надолу своето местоположение, където ще видиш съответния и-мейл и пиши до него. А за да бъда още по-точен ще цитирам: "Моля, посетете секцията за контакт с нас. Там можете да намерите електронните пощи на всички областни организации на БМЧК. Пишете ни, а ние ще ви отговорим и ще ви поканим, за да ви разкажем по-подробно какво правим, как го правим и как вие можете да помогнете."

M14

2.   посети техния сайт и им пиши на мейла
ще ти обяснят всичко необходимо

3.   Аз съм доброволка от БМЧК Враца и се гордея с това - няма да съжаляваш. Научи къде се намира ОС в Шумен (сградата на БМЧК) - там се провеждат сбирките. Питай, ще ти кажат кога са и успех!

4.   Доколкото знам в Шумен нямат областен център на Б.Ч.К. но може би има някаква градска структура,така че я намери и иди и попитай.Аз също съм доброволец,макар и от големите и ще ти кажа,че всеки с подобно на твоето желание е добре дошъл при нас.Успех!!!

5.   Някой от Пловдив ако има нека ми пише ;д Момче на 16 ;д Денис