Споделена история от Тинейджърски

Несигурност
Пиша тази история, въпреки че знам за съществуването на много подобни. Просто искам да опиша себе си и да дадете мнение(мъжката част) дали бихте харесали такъв човек. Интересно ми е, защото живея в малък град-естествено съм доста мразена. Хората определено не ме харесват, ставам близка с някого и след време той си отива просто така. Нямам предвид само да имам партньор, ами и приятели. Знам - ужасен характер съм, виждам за какво става въпрос, не съм от тези, летящите в облаците, които обичат да се издигат. Без хейт, темата е откровено тъпа знам, но много би ми помогнало да чуя нещо положително за "качествата" си. Та.. ще се опиша пък да видим какво ще излезе:
- Казвам си г-д почти всичко, т. е. откровена съм, ако тази тениска не ми харесва или ако вие сте виновни в някаква ситуация.
-Не изневерявам(за всичко има първи път да, е моят вече мина и поуката съм си я сложила в рамка даже) може да съм на ръба на нервна криза, да харесам някого за опр. период от време, но ще направя всичко възможно да се отърва от мислите и да остана с човека, когото наистина искам.
- Арогантна съм малко ас. Нервна, но ако обичам някого, то тогава думата "завинаги" за мен е истина и дали ще се осъществи зависи само от другият човек.
- Не съм от кифлите - поне така мисля. Слушам метъл(ако съм на купон и супер разлигавена може да изпея две чалга песни, но не и да им се възхищавам диво), тренирам, в дискотека никога не съм стъпвала, обичам home партитата. Пия, рядко запалвам цигара, трева - не пуша. Забавна съм, имам слабост към животните, имам куче, голямо :D наистина го обичам.
- Имам моменти на слабост, депресия, в които само любимият човек може да ми помогне чрез подкрепата си, ако ще да не говори, просто да ме подкрепи по някакъв начин.
-Ревнива съм, признавам грешките си и винаги се извинявам, ако съм грешната в случая.
- В училище не мисля, че съм кой знае какво, завършвам винаги с повече от 5 и 60, но не съм привърженик на ученето.
-Добра съм по литература, физика, биология, немският е в процес и ходя на уроци по английски език.
- Готвя хубаво :D записвам рецептите си в тефтер и се надявам някой ден да мога да издам книга.
-Искам да стана лекар, харесвам също и препарирането.
- Не съм гнуслива, но съм вулгарна :D
- Секс ми се прави 24|7 и преди някой да каже, че няма мъж, на който да не му хареса, на приятелят ми не му харесва :D
- В секса съм доста окрита, освен ако не е нещо супер гнусно и извратено, съм навита да се пробвам за доста неща.
-За външен вид, чуплива коса, но цъфти страшно много и я мразя, дълга е г-д до под гърдите. Добре сложено тяло, 1 72, 57кг, малки цици, или поне според мен :D нормален задник и общо взето това е.
Принципно съм доста самокритична, така че ми беше трудно да кажа нещо хубаво за себе си :D Но ми е интересно по това, което чувате, как бихте ме възприели дори да не ме познавате. Няма да ме изкефи да ми пишат отговори 14 годишни момченца и то само заради двете тирета свързани със секса, извинявам се, за възможните правописни грешки, но малко бързам иии... ще чакам някой(надявам се) положителен коментар :D Да кажа, още, че не търся хора, които да ме анализират, ходя на курсове по психология и това го мога и сама :) Ползвам жаргонни изрази, просто за забавление :)

Коментари

1.   Ами, хубаво е, че имаш слабост към животните. Това все пак е признак за доброта. Интерес към науките, психологията е много полезна и продължавай с нея. Не слушаш чалга - супер. Нормална си. Просто имаш малко труден характер явно. Но и това се променя. :)

3.   Супер си! Много би ми било приятно да се запознаем. Да не говорим, че ми хареса много гледната ти точка и начина на изказ. ДЕРЗАЙ!

4.   Авторке, много си повърхностна! За това хората си и отиват от теб, а не защото си откровена. Ти просто обиждаш хората, а не си откровено добра с тях. На това му казвам чиста проба завист и злоба. От къде на къде ще казваш на хората как да се обличат, а и тях какво ги засяга ти какво харесваш :D толкова си смешна, че чак си мислиш, че имаш някакви качества.... Никакви качества нямаш мила, имаш само една голяма злоба и желание за власт и контрол над хората. Ти си обикновен човек като останалите... проумей го!

5.   Номер 4, много ми е любопитно откъде направи подобни изводи. Повърхностен си ти, а не авторката! Ти дори не си разбрал същността на темата! И освен това не можеш да прецениш дали тя има качества, или не и какви са. Ти, по дяволите, не я познаваш! А това за злобата, завистта и желанието за контрол си си го доизмислил. Точно от товите думи, номер 4, лъха известна доза злоба! Успокой се само, дишай и ще ти ти мине.

6.   А пък номер 5 ми звучи все едно аавторката го е писала.

7.   Много бих искал, да се запознаем много ми харесваш, така както се описваш, всъщност точно такива харесвам..

8.   Така, както пишеш, на акъл едва ли имаш и 13 години...
Неизживяно детство ли, де да знам. Питай Фройд!