Споделена история от Тинейджърски

Мамо и тате,
От както съм жив и от както се помня, вие с татко постоянно се карате. Никога досега не съм имал нормално
семейство - един път да седнем на масата и да не се карате за нещо. :(. Винаги в някого е причината. Най-интересно е, че при вас всичко опира до финанси. Винаги някой няма пари, винаги някой не работи ( например, аз или татко ), защото аз отсега ще започна да работя и т.н.

Кога за последно сте разбрали какво е любов???? Кога за последно сте се прегърнали от сърце??? Кога за последно сте се разбирали за всяко нещо?? Аз все още не съм го изпитал, но от сърце се моля да нямам такъв живот като вашия .....

Искам момиче, което да ме разбира каквото и да става. Искам момиче и в най-ужасния момент на живота ми да ме подкрепя, искам момиче, което да не е никога като теб и искам момиче, с което да имам семейство, което да не е никога като вас. Искам семейсто което да няма нищо общо с вас , искам момиче което да знае какво е любов .

Искам момиче, което да ме разбира. Искам момиче, което когато ми е зле, да ми влиза в положението.
И искам момиче, което никога да не го засягат финанси и което даже и да просим на пътя, да държи на семейството. Искам момиче, което никога да не изневерява, обаче навярно прекалено много искам

Аз нямам приятели, нямам и познати, с които да излезна да пия по кола. Харча си последните пари за алкохол и цигари, защото просто нямам със кой да разменя една дума. От 3-ти клас нямам един приятел. От 3-ти клас мразя училището. От 3-ти клас не искам да стъпвам в него. От 3-ти клас искам семейство нормално .

Обаче, от 3-ти клас родителите ми се карат, от 3-ти клас не съм имал семейство нормално, от 3-ти клас винаги се карате и от 3-ти клас винаги съм сам. За мен винаги когато излезете и сте заедно, е един съвършен миг ... Обичам ви въпреки всичко ... Обичам Ви и винаги ще ви обичам!!!

Teodor Недялков :(

Коментари

1.   Не си само ти така.
И моето семейство е подобно, с разликата, че баща ми е алкохолик и мойте никога не излизат заедно.
Обаче е УЖАСНО да се самосъжаляваш, ти едва ли не обвиняваш тях за нещо, но нали знаеш, че твоят живот е в ТВОИТЕ ръце и те нямат нищо общо с това, какво ти се случва и какво правиш ти.
А това за момичето-има много такива ;) Споко

2.   Да, това е много хубав пример, за всички ония жени, които търпят лошите си семейства и отношения "заради детето". Та ето какво става с детето...
Знам какво ти е, минах през това. Както ти казва 1, техния живот си е техен, отношенията им са си тяхна работа, а не твоя. Разбирам, че ти влияе и те засяга, то и няма как да не те засяга. Ако е някой навънка, много лесно ще му теглиш една и ще кажеш, че проблема си е негов...но за родителите...трябва да се дистанцираш. Излез под наем ако трябва...защото докато живееш с тях няма как да се дистанцираш. За момичето, хубаво си го намислил. Дано скоро да срещнеш такова момиче, и да живеете сами, не при родители.

3.   Човек, какви са тия думи? Като че ли ни казваш сбогом...Жив ли си още?

4.   Не, миличък, не става така. Всичко, което си описал, че искаш от момичето, е само за теб. Как пък не написа - искам да я обичам, да я разбирам, да я подкрепям?... Замисли се за това. Любовта е и даване, не е само вземане. Ако само искаш, няма да стигнеш по-далеч от родителите си. Но не ги съди - не им е лесно. Ще ги разбереш някой ден.

5.   Остави скайп ако искаш .. искам да ти кажа много неща и евентуално да се сприятелим.
Не тук е мястото да ти напиша това, което искам !

Ще чакам !

(И)

6.   T_E_R_Y-2 ми е скайпа ... До номер 3 - Жив съм :D