Споделена история от Тинейджърски

Бисексуална ли съм?
Зравейте!
Аз съм на 14 и се страхувам да не съм бисексуална :(.. Харесвам момчета и гадже съм си имала, но ме притеснява това, че се заглеждам по момичета... особено по циците им.. Моля ви, дайте ми съвети, защото незнам какво да правя :(:(:(

Коментари

1.   Сигурно е рано да се каже, и аз се заглеждам по красиви жени и техните форми, дори съм била с жена / аз също съм жена/, но мисля, повече от любопитство. Е, годините ми са далеч над твоите. А естетичното и красивото е забележимо от всеки мисля. Времето ще покаже:)

2.   Ами ти сама ще си разбереш, не мога аз да ти кажа каква си, но щом имаш гадже значи не си.. освен ако не го обичаш ? И си само по принуда ... тогава може да си.. е да, има жени, които заглеждат гърди, но това не означава нищо. .. ти ако си 0братна, трябва да си влюбена в жена, или да изпитваш сексуална превързаност ...

3.   Щом се страхуваш, значи не си. Спри да се страхуваш,ч е си, или приеми, че това не е нищо лошо, както и е ...и ще престанеш да се заглеждаш по момичета.

4.   А ти имаш ли цици?
В смисъл можеш просто да се заглеждаш от малка завист и желание да имаш същото.
Знаеш, който каквото си няма.
Ако пък имаш, може и да си би , но това не трябва да те притесня изобщо.
Пусни си малко Lady Gaga и се успокой.
Всички сме хора било то : би,хомо,хетеро..
каквито щеш! Бъди такава каквато си, а не такава каквато искаш да бъдеш и всъщност ставаш фалшива !

Със здраве!

(И)

5.   Ами дори и да си бисексуална, това не е кой знае какво чудо. По личните ми наблюдения близо половината жени си падат и по мацки. Някои от бившите ми приятелки са ми споделяли че са пробвали с друго момиче и това изобщо не ме е притеснявало.
Semtex

6.   Мацка не се притеснявай! Аз с колкото момчета съм се целувала, с толкова и момичета.Падам си по готини момичетата, ама имам предвид,че им се кефя на външния вид, на циците, на задника.. Ама тва не те прави по-различна ти едва ли си имала по-силни чувста към момиче,отколкото към момче.А и да си бисексуална няма нищо лошо! Това е магнит за мъже...страшно се възбуждат като гледат 2 момичета да се докосват и да се целуват..
bitch17