Споделена история от Тинейджърски

Дали ние БГ тийнейджърите имаме шанс..?И има ли прослушвания или нещо такова?
Здравейте, хора..
Значи, искам да споделя нещо с вас.. Аз съм момиче на 13 години .. И се чудя какво да правя през остатъка на живота ми .. Искам да ви питам къде мога да намеря в интернет за млади български актьори? .. Знам, че ще си помислите, че съм някакво си хлапе, което изразява безнадежните си и смешни мечти, но наистина искам да пробия, за да направим България по - известна със своите деца..

И така исках да ви питам дали знаете такъв сайт, където да могат да се предприемат някакви мерки за направата на БГ филми .. Играла съм в нещо като театър като главна героиня и се справях отлично, не че се хваля, но дали имам шанс ? Мога да събера деца и да направим поне един интересен филм и ако има успех да продължаваме, ако ли не да не си даваме повече напразни надежди ...

Просто много искам да съм по - заета и да знам, че работата, на която съм се посветила, ще е успешна и ще е за добро ... Искам да изразя моите идеи, защото мисля, че са доста добри... Ще работим усърдно и ще направим качествен филм... Наистина го желая.. Но не знам от къде да започна, къде да отида.. нямам представа !

Идеите ми са добри според мен, но ако не са поне ще знам, че съм пробвала .. Значи аз пиша доста интересни тийнейджърски истории и ако се направят на филм ще е супер.. Като знам някои тийнейджъри колко са забавни в днешно време и Лудии.. може и възрастните да се забавляват .. Нали ги знаете онези Американските млади звезди, които изграждат бъдещето си още от сега? Защо само те имаха шанс, а ние българите нямаме ?

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ :):):)

Коментари

51-91 от 91

57.   Здравейте аз също искам да съм актриса.. ходя на акьорство майсторство участвала съм по театри и т. н... искам ако може някой да ми каже някакъв сайт как мога да вляза в и да снимам филми в disney channel в Америка :)
благодаря предварително :) скаипа ми е c. r. a. z. y.. 99

58.   Еми аз никъде никога не съм участвал като актьор ама нищо не ми пречи да се пробвам на 15 съм ако има значение :D

59.   Аз също споделям тази мечта! За съжаление в България дори и да имаш потенциал няма как да го развиеш. Нашите са твърдо против такива неща като актьорството, защото има още милион хора които си мислят по същия начин, че актьорите са богати, известни, а всъщност изглежда толкова лесно! Това е така, но не и в България. Ако ми се отдаде възможност веднага бих се възползвала. На почти 15 съм. Скайпа ми е*****

60.   Ами и аз много искам да участвам в някой филм. но винаги си мисля, че когато някой не е известен и въпреки, че има талант, когато се състезава с някой известен няма шанс.тоест мисълта ми е.
аз мога да играя шах. имам 2 медала, но ако трябва да играя с деми ловато дори, ако тя не може да играе, ако съдията е неин фен тя ще победи.но никога не трябва да се отчайвам.
е това е от мен.
казвам се Г.

61.   Здравейте! Аз също имам силно желание да стана актриса, но искам след 12 клас да следвам извън държавата. Е, дотогава има доста време : ), но въпреки това искам да се насоча още отсега. Някой да знае някъде нещо свързано с актьорството в Бургас? Моля да пише тук :* И благодаря предварително!

63.   Знаете ли дали в Стара Загора има някакви такива актьорски организации? Между другото съм на 14г.

64.   Виж просто някой хора за родени за звезди, някой не. Знаеш ли колко 13 годишни пубери искат да бъдат звезди.

Но ще ти дам съвет, няма как да пробиеш ако не те забележат отиди в някоя театрална школа. В тези школи дават добра подготовка. След като завършиш 12 клас се опитаи да влезеш в НАТВИС и така. Инаме е много трудно да правите филми и тн. неща. 1 тук е България, а не Америка никой няма да ви забележи

66.   И аз искам да участвам в филм, но не знам къде мога да се запиша за участие моля да ми помогнете
и аз много съм се чудила защо ние нямаме тийнейджъри
аз се занимавам и с пеене, но искам да се занимавам с пеене професионално но в тази среда

67.   Здравейте. Искам да ви питам дали това, което правите е проработило? гледам, че са минали 2години. дано сте постигнали нещо!!!

69.   Здрасти, аз също искам да съм актриса и също се интересувам дали наистина има такива прослушвания и нещо от този род!

71.   Здравейте, аз съм момиче на 16 години. Още от ранна възраст с по-малкият ми брат правехме представления пред родителите си. Аз също много искам да стана актриса. В по-малките класове, в които съм била съм била главна героиния. Мога да кажа, че дъм добър актьор. Доста хора са ми го казвали, ученици, родители, учители и т. н. Много добър актьр съм особено кокато не ми се прави нещо, независимо какво е. А пък само какви ''реплики'' им казвам ако ме попитат нещо и не съм подготвена за него. Ей така на момента ми идва всичко и изглежда толкова реално от моя гледна точка, а от тяхня си е истина.
Но както по-горе пишеше, че в България няма как да стане това, съгласна съм. Но как така например във българския сериял ''Столичани в повече'' има тиънеиджърка и как само тя. Не може ли да направят кастинг и за други млади тийнейджъри, които искат да си постигнат мечтата. Малко вероятно е, България е мааалко шибана държава, ако мога така да се изразя. Ето на, Шоуто на Слави, какви ли не кастинги прави и се чуди как да печели, защо не говори с продуцентите на някои БГ сериял, дали търсят млади таланти и да организира кастинг. Ама не, той се чуди иначе как да печели само пари, с които си трие задника сигурно и не му пука за нищо друго, нали смуче като комар и си взимата парите, другите какво го е*ат... Трябва да се намерят тийнейджъри на които наистина им се занимава с това да се свържем и да направим нещо по въпроса. Било то да се съберем по някакъв начин и да извикаме някоя кабелна ТВ и да кажем че и Българските деца трябва да се реализират от млади.... Оф какво дрънкам и аз глупости, след като държавата ни е бедна заради политиците.

(Л)

78.   Но как така например във българския сериял ''Столичани в повече'' има тиънеиджърка и как само тя.

Момичето е дъщеря на тази, която играе Гълъбина, за това.

79.   оле точно, как може сега в Америка да имат тиин звезди, а ние тука в България, където сме много по-талантливи, няма никакви тийн звезди, единствената, тийн звезда, която се сещам е Богомил Бонев, но и той няма много голям успех!

80.   Хора, наистина ви подкрепям, защото и аз много се бъхтя покрай тази ни невъзможност да пробием, защото почти няма къде; но истината е, че тук просто няма такъв пазар, изобщо на изкуствата, няма медийна култура! Има разни кастинги.. тук-таме, горе-долу никому неизвестни, където обаче или става с връзки (което е нормално, няма какво да се очудваме) или, както напоследък забелязвам, че избират разни кифли или имаме един процент шанс, ей така да ни забележат и действително да стане нещо. Но дори и да имаме главна роля в някой филм или сериал, няма да станем някакви "супер успешни звезди".. просто я нямаме тази култура и камо ли този пазар, тук в Бългаия.
Аз се занимавах с музика, там е доста по-лесно да се пробие, поне по мое мнение. Сега съм се отправила към режисура и смятам, че ще е най-добре за мен, защото съм посъбрала малко опит, макар и да не съм участвала в каквито и да е продукции.
Също така, не мога да предложа много, но тъй като ще следвам режисура и искам да правя кратки филмчета, имам разни идеи и ако има някой навит да участва просто за чувството и удовлетворението от актьорската игра - може да направим нещо заедно :) Да обменим опит и така :)

Е.

81.   Здравеите аз съм момиче на 11 години като малка правех, Представления пред родители те си, Винаги съм искала да стана актриса, и все още го искам, ДА правия кратки, Филмчета и така много ми се иска да стана актриса, толкова но знаите че много искам да стана актриса от се сърце ви го казвам,

84.   Хора стегнете се! Няма, какво да Ви спре! И аз от малка пища и мечтая да се занимавам с това и за сега, за щастие ми се получава! Най-важното е да не се отказваш! В началото, ще е трудно, но после всичко ще си дойде на мястото...

85.   Здравейте... :)) Аз съм момиче на 14 и наистина най-голшмата ми мечта е да съм актриса.. дори мислех след като завърша основното си образование да започна са уча актьорско майсторство.. но знам че има възможност и без да съм учила да направш нещо по въпроса.. моля вии ако някой е на същото мнение да ме намери на скайп ******** и може да намерим някакъв начин за реализация на мечтите ни.. :)

/Модератор7 - Не публикуваме контактна информация.

88.   Да, но какво от всичко това? Какво от тази тема? Нищо няма да се промени и всичко ще си остане така както е. В България няма бъдеще, аз съм №40 преди две години и всичко си е същото. Трябва нещо да се промени в тази държава и изкуството накрая да изплува...

94.   Супер идея и аз съм играла в театър и то с главната роля

95.   Здрасти, аз съм момиче на 12 и също искам да стана актриса но не знам откъде да започна. Досега съм участвала в няколко училищни пиеси и съм посвикнала с публиката. Честно казано когато трябва да изиграя сама нещо ме е малко срам пред хора, но ако има и някой друг на сценатафсе справям доста по-добре.

96.   95 дай някаква връзка, скайп, нещо?? аз съм на 13, в същото положение.

98.   Здрасти! Аз също искам да стана актриса, но наистина не знам дали ние в България имаме такъв ГОЛЯМ шанс както тези в Los Angeles и изобщо в Америка. Мисля, че идеята ти е супер!

99.   Боже какво като има само турски сериали в България? !!! Бахти хора много сте зле... Турците са много по талантливи от българските актьори... те не струват! Турците правят филми и сериали който си заслужават да гледаме, защото са интересни
а българските НЕ СТРУВАТ! Дори и Американския филм
I spit on ur grave не струва, защото онзи грозния къдравелко
участва там и само развалят филма... Просто сте загубена кауза не си струва са си харчат парите, за да снимат глупавите си филми..

100.   Между другото... #99 въобще не съм съгласна с теб! Не ми се спори и сега не изпитвам нужда да се аргументирам!
И така относно темата.. в момента съм на 15 години и искам да окажа, както на авторката, така и на повечето от коментарите мойте искренни адмираций!
Много съм мислила по въпроса... Занимавам се с театър от детската градина и мога да нарека този вид изкуство едно от "моите призвания"! Винаги съм си мечтала да бъда истинска актриса, да се занимавам свободно и да печеля както слава, така и трепетни спомени от моята работа, но съм наясно че в нашата родна държава, няма развитие. Толкова много талантливи деца, който така и не успяват да развият своите таланти и стават работници, роби на държавата!
Аз уча в езикова гимназия, занимавам се с поезия, за съжаление от 2 години съм се лишила от участието си в театъра, но мисълта ми беше тази, че ако не успея да се реализирам в моята област- театъра, до края на 12 клас, аз няма да остана тук... в България. А както знаем, това е почти невъзможно, ако нямаш връзки... в наше време таланта и възможностите нямат значение, съжалявам, че го казвам!
И ако случайно найстина имате толкова хъс, колкото моя аз съм сигурна че ще успеем!

103.   Здравейте! Аз съм момче на 15 години и силно искам да участвам в някой филм или даже ситкон няма значение, но искам да е американски, че тука в България няма да стане, тое ясно. Та чудех се дали някой може да ми помогне да реализирам тази мечта? И много ще съм благодарен ако някой ме насочи към някой сайт или нещо друго! Моля помогнете все пак и ние трябва да имаме право да се изявим, не само американските деца! Проблема е че нашите едва ли ще ме пуснат да ходя в Америка, но искам да изпълня тази мечта докато съм още малак. Благодаря предварително!

105.   Разбирам те. Аз също много обичам да играя в пиеси, филми и т. н... Мога да пея и да танцувам.. Обичам да пиша истории и разкази. Мечтая да стана актриса, но и аз не знам дали не трябва да се лети чак до Холивуд за тази цел... Все пак ми прави впечатление, че наистина има много млади актьори там... Знам, че има някакви далечни и минимални шансове за успех, но винаги има надежда! Ние трябва да се борим за това, което обичаме...

106.   Аз съм на същото мнение!! Така е и ние трябва да имаме шанс да опитаме да се реализираме в шоу бизнеса!! Нали така? !? !? !

107.   Здравейте, видях, че много хора тук наистина имат интерес към актьорското майсторство... Аз още от малка се занимавам с това.. От 6 годишна ходя на актьорско и от първи клас свиря на барабани и пея... Мисля, че имам дадения талант, но нямам и най - малка представа от къде да започна...

111.   Ех и аз искам да стана актьор, но явно ще си остане само мечта :/

115.   Пратете ни покана в Facebook на Ралица Ш. И Рали Б и ние искаме да участваме в филм моля нека сбъднем мечтата си :)

118.   Намерих сродни душици. Също като вас, аз също се запалих много по филмите. През последната година и половина, може би, много започнах да ходя на кино, свалям си всякакви филми желанието ми да стана филмова актриса се засилва. На почти 14 съм и ще кандидатствам, та не случайно си избрах езикова гимназия, за да науча езика и да се махна от малката ни държава. Доколкото до опита-участвала съм в дребни училищни пиеси, нищо особено. Не съм запозната с кастингите за филми, нито имам някой близък, който знае. Ако някой знае нещо, да пише, че ще ми е от полза.

119.   Аз съм също на 14 години и искам да стана певица и актриса също като вас ама ви казвам че тука има много малка вероятност, че ще станем актриси. По-добре ще е във Америка. Ако имате група във фейсбука пишете ми и аз ще ви кажа как се пиша, защото можем заедно да постигнем мечтата си. Предварително благодаря.

120.   Знам, че статията е стара, но съм на 12 и съм родена за актриса. Всички ми го казват и аз го вярвам, но тук нямаме нищо и всеки ден си представям как живея в Америка и се снимам големи филми и т. н. Какво да правя? Много искам да играя, но не и тук!

123.   И аз искам

124.   Здавейте
Аз също имам такава мечта. познавам една актриса. Тя ми каза че първо трябва да съм модел да уча НАТФИС а после да заминавам в Америка. Да ме открият затова да работя като модел

126.   В моя град(Харманли)има курс по актьорско майсторство... И тази година ще се записвам. :-)

127.   Не искам да се изказвам тъпо, но... тук има 100 човека които искат да станат актьори. Но то желанието не стига. Трябва да имаш и таланта. Не може само да искаш. Ами не знам. Аз съм на 13 и много хора са ми казали че съм артистична. И вярвам в това. Следя публикацията и се надявам да стигне до някой, който ще може да осъществи мечтите ни. Писала съм много сценарии. Приятелката ми ги чете и казва че са добри, но не знам... Понякога се чудя, ами ако това се сбъдне, ако наистина някой открие таланта ми? . Силно се надявам всички да сбъднат мечтите си... но само за тези които си заслужават. Стига с тези измислени актьори. Нека България да блесне! Искам да се развивам тук, в родината си, а не да храня американските продуценти!!!

130.   Аз и сестра ми също искаме да участваме във филм. Ако знаете в кои градове има за записване ми пишете. Много ви се моля.

131.   Аз съм на 12 години и също като повечето от вас искам да пробия като актриса. Смятам, че в България има МНОГО талантливи деца, които нямат възможност да се реализират. Никога не мога да кажа, че съм талантлива, предпочитам човекът, който е задал въпроса да прецени това. Ще се радвам, ако проектът се развие успешно, защото наистина България е страна пълна с таланти. Не искам да съм актриса, заради известността и парите, искам да бъда актриса, защото ми харесва. Разбира се, бих се радвала, ако бъда известна, защото така ще знам, че хората ценят работата ми.

144.   Здравей,
разбирам те отлично!
Аз очаствам в банда (MMV) и също искаме да очастваме в някой филми. Ние пак сме известни, но с клиповете на песните си! Чувал съм за НАТФИЗ, но там е за хора които искат като професия да са актьори! Понеже сме група и ще е трудно това да ни е професията
, а пък едва ли сме единствените, които са със същия проблем. Там просто ходи на школи в България, а когато минат 2, 3, 4 години ще можеш да очастваш в някой БГ
ФИЛМ(НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА Е ГЛАВНА РОЛЯ)

153.   До авторката:аз също мисля като теб и много желая да участвам в някой филм .Сигурни вече имаме 8 , 9 години разлика .Има ли как да се свържа с теб по фейсбук

51-91 от 91