Споделена история от Тинейджърски

Тийн филми
Здравейте! Да, това е поредната тема за филми! Аз лично харесвам ужаси, драма, романтични, по-тийн. Някой сеща ли се за филми за тийнейджъри, алкохол ,цигари, секс, момичета, интриги. Такива филми, които и да се излъчват в училище. Гледала съм много такива и имам интерес да гледам още, но съм изгледала толкова много че не намирам нови. Някой предложения? :)

Коментари

1.   a walk to remember,
dear john(с дъх на канела),
LOL(Лола),
3096 days,
A teacher,
The last song,
Хачико(няма момичета, алкохол, но е много поучителен, дори се разплаках),
The notebook,
Molly Maxwell

Надявам се да ги изгледаш..точно това, което търсиш, аз също си падам по такива филми и ще следя темата

2.   American pie доста си го бива

3.   16 wishes

4.   Пробвай с Kids.
Или сериала Skins.

5.   Купонджийки със Селена Гомез, Ашли Бенсън и Ванеса Хъджънс?

6.   Малки Сладки лъжкини,Teen Wolf,The orginals, Дневниците на вампира,the first time, лесна а,

7.   От Авторката: всички те съм ги гледала, но дано ако някой търси да си помогне! Също аз бих добавила :
Chloe
Blended
50 first dates
Drag me to hell
Divergent
The fault in our stars
Escape plan (не е тийн, но е интересен)
Evidence
Gone
Haunter
In her skin (по истински случай)
The purge; The purge 2;
Perfect sisters
The other woman
All the boys love Mandy Lane
John Tucker must die
Jennifer's body

8.   Van Wilder и трите филма са си страхотни.. са точно това, което търсиш :)

9.   Гледай Never Back Down, Много добър филм

10.   номер 3, как филма дето си казал е тийн? :Д Това е простотия на Дисни за деца.

11.   Първият път - сещаш се какъв е сюжета

12.   №3, 16 пожелания е филм по дисни ченъл

13.   "Skins"(сериал е) its like the perfect teenage sh ever ^^
"'It's a boy girl thing"'
"Beastly"
"Dear John"
"Friends With Benefits "

14.   От Авторката: Супер предложения, видях един или два филма, за които не съм чувала! Още ще добавя:
The Moth Diaries
Endless Love
The Time Traveler's Wife

16.   Divergent - просто уникален, както и книгите. Веднъж като го загледаш няма да откъснеш очи от него до края. Същото важи и за Тео Джеймс, от който също няма да откъснеш очи :D

Burlesque - невероятен. Неповторима музика, секси танци и романтична афера. В главните роли са неотразимата Кристина Агилера, световно известната Шер и красавеца Cam Gigandet. Гледай, няма да съжаляваш! :)

John Tucker must die - много забавен филм с София Буш и Британи Сноу. Струва си гледането :)

Friends With Benefits - готино филмче, свежо :D

The notebook - класика. Няма как да не се спомене! Уникална актьорска игра. Но е малко тежък :)

Mr. & Mrs. Smith - неповторим и горещ! :D

The Hunger Games /всички части/ - изключително добър филм по една забележителна трилогия! Незабравим! Актьорската игра е неотразима! :)

3 Meters above the Sky - увлекателен с изключителна романтика! Струва си да изтърпиш врякането на испански :D

Pitch Perfect - забавно и свежо филмче. С Анна Кендрик и Британи Сноу. Много готин :D

Има и още много хубави филми, но в момента се сещам само за тези. :)

17.   Царството на мрака- той по принцип е руски но е много интересен

Теорията на идиота

Пърси Джаксън

18.   Направо обожавам Teen wolf, също и Skins не е лош. А сериал, който най много се доближава до жанровете, които харесваш е Gossip girl. А колкото за филми(не точно които търсиш но все пак интересни) the first time, лабиринтът, философите. :)

19.   Авторке, "Drag Me To Hell" и двата "Purge" са всичко, но не и тийн филми. Ако искаш истински тийн филми - гледай "Scarface", "The Godfather" или "Goodfellas". Особено тийн са филмите за Индиана Джоунс. Тийн сериалчета - "The Sopranos" например... :)

20.   Two Night Stand / Свалка за две нощи :))
Интересен е, виж го ако искаш :p