Споделена история от Тинейджърски

Как да отслабна в краката?
Здравейте!
Аз съм тийнейджърка на 13 години .. Тежка съм 36 кг и висока 160 см .. Значи ситуацията е следната: Казват, че съм с добро тяло, но е ясно, че не са изкрени .. Да, слаба съм, но не и както трябва, не че съм дебела, но искам нещо повече ..

Проблемът ми е, че искам малко по - слаб задник :D (извинявам се за израза) просто нещо искам леко да отслабна и в краката .. Искам да ви питам какво точно трябва да направя, за да постигна това ?

Мога от всичко да се лиша, но кажете ми точно от какво и какво да спортувам и да правя, моля ви ..

Знам, че е смешно за задната част, но моля ви кажете ми :D
:) мерси

Коментари

1-50 от 99

1.   На тази възраст е добре за забравиш за всякакви диети. трябва да се храниш разнообразно и пълноценно. Точно сега се развиваш и не бива да лишаваш организма си от хранителни вещества. За твоите 36 кг. не виждам на къде повече да отслабваш. Ако искаш да оформиш тялото си, по-добре спортувай нещо. Запиши се на лека атлетика, танци или нещо подобно. Успех и много усмивки!

2.   Чакай де :) на 13 години 36 кила си е екстра.Нещо мисля се заблуждаваш.Изчакай малко! Ще растеш още и на ръст и на килца :)

*Syndrome

3.   200 клякания на ден - наведнъж, или на 5-10 серии. Действа безотказно, без да уврежда организма.

4.   Ами тичай, не яж хляб, прави много упражнения---- Макар, че човек не може да излбяга от структурата си де, аз също искам да отслабна в краката-50 см са ми, но пък аз съм на 21г. при мен по се връзва, ама леко пухкавите жени са по приятни от слабите, така че не е много хубаво да ставаче като скелети

5.   Еххх, деца, деца...внушавате си, че сте пълни, а после ревете, че ви е хванала анорексиата.
Аз когато бях на 11 тежах 36кг.
Изобщо не се кахъри, сигурна съм, че нищо ти няма на краката!

6.   хаха .. че ти нямаш никакви проблеми, аз на твоята възраст бях пълничка, а сега вятъра ме отнася в къщи.. Единственото за което трябва да се претесняваш е стрии, защото ако рязко отслабнеш или напълнееш, след време ще те е срам да се съблечеш пред любимия. За да не направиш подобна грешка като мене, купи си кремчета.. и послушай номер 1

7.   160см. и 36 кила? Абе, ти ще изчезнеш, бе! Да нямаш предвид 46??
Как 36, ти знаеш ли на какво ще приличаш? А, ако наистина си 36 се прегледай-това твоето е болестно!!
Как 36 кила ще си висока 160 см? И мислиш, че си дебела?!
Ми, че ти трябва да дебелееш, не да отслабнеш !!

8.   Добре е да има месо по дупето . Не като те хванат за дупето и да набарват кокал :) .

9.   36 килограма за 160 ръст... си е много малко ако ме питаш:/ и да искаш малък задник също ми е странно, но айде:)

Ако искаш хубави здрави крака прави като мен - 2-3 часа колело на ден (аз и на работа ходя) с различно натоварване: постоянно за кардио и оформяне и силово за стягане на мускулната маса. Също БЕЗ газирани и прекалено много (количествено) мазни храни. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ ДИЕТИ!!! Анорексията е гадна поквара и сакън да не се поддадеш.

М.

10.   Ама ти накъде ще отслабваш повече? ... Според мен трябва да напълнееш даже, защото ще станеш кожа и кости. За ръст 160-поне 40 килограма.. УСПЕХ :)))

11.   Карай колело :)

12.   миличка и аз съм на 13 , а тежа 45 кила .. какво да говорим за мене ?! ; дд и аз имам задник и си мразя краката .. искам адски много да отслабна но се чуда как . Мисля да пробвам с 200 -те клякания и може ми + още няколко коремни преси .. дано да помогнат : ) !

13.   160см си и тежиш 36кг не мога да повярвам, че искаш да отслабнеш! Сигурно си със стройна и красива фигура, но щом искаш - карай колело и прави енергични упражнения.

14.   Здравейте, аз съм на 14 год., висока 168 и тежа 75 кила.Моля ви кажете какво да правя. Пробвах някоклко диети, но свалих само 1-2 кг моля помогнете ми.

15.   36 килограма си и се оплаквапш????

17.   Ти не си добре...със сигурност трябва да си като перце за6тото 36кила на 13 години направо не знам какво да кажа...аз на 13 тежах 55 кила и бях много слаба...Ама ако ти тежи6 толкова малко отиди на лекар да те прегледат защото това не е нормално...но със сигурност трябва да си много слаба и не мисли за отслабване а за надебеляване за6тото поне трябва да си 45кила...

19.   160 см, 36 килограма защо трябва да отслабваш. Аз съм на 14 170 см, 57 килограма и на мен ми казват че имам хубаво тяло. Килограмите не са от значение, от значение е това колко мазнини имаш а от тях зависят и килограмите. Има хора с тежък кокъл и такива с леки кокъли може да си от вторите и не мисли за това колко тежиш а това как изглеждаш а и ако другите ти казват че имаш хубава фигура заслушай се малко и в тях.

21.   Леле защо ти е да отслабваш... аз съм на 13 и съм 52 кг ((1. 70 съм висока.. )) хората се чудят как можеш да стоиш права, а ти за отслабване говориш...

22.   Това твоето е пълна простотия. 36 кила и ще ми отслабвала. Трябва ти малко бой от вашите! Що за глупост? Знаеш ли колко още има да растеш а ти си разстройваш организма от толкова рано!!! Я се съвземи. На твоите години съм тежала 50 кила, ако не и повече. Това са направо небивалици. Според мен не се харесваш именно заради това, че си толкова слаба пробвай да качиш малко и ще се изненадаш колко по-хубава ще си!!

Р. Р

23.   Ти си висока 160 и тежиш 36 това просто не е нормално по добре напълней с 5,6 кила.

24.   номер 14 - почвай разделно хранене, Не те знам как изглеждаш, но мисля че е много почвай отсега защото е ужас в гимназията :( разделно хранене и спорт :)

25.   Едно нешо ще ти кажа... на 13, 160 и 36 кг?? тва си е направо чиста анорексия бе момиче! Ти трябва да си поне около 47-50кг... Боже накъде отиват днешните деца. То накрая по улицата само скелети ще виждаме и реклами за наи-различни диети..

26.   Аз съм на 12г, 168 и 52кг. Тренирам баскетбол.. Значи искам да отслабна област крака... хората ми казват че имам хубава фигора, но аз не мисля така... Някои да ми каже как мога да отслабна- не ми трябва голямо отслабване трябват ми 2-3-4 кила. Това е благодаря предварително :):))))

27.   Ти си висока. Даже трябва да си около 57-58 кг!!! Няма какво да отслабваш, защото накрая ще станеш анорексичка!!!

28.   Аз съм на 13 и тежа 46/47 килограма, висока съм 161см, танцувам от 4 годишна, затова по-голямата част от краката ми са мускули, но много ме притеснява дупето и горната част на бедрата. Мисля да пробвам 200-те клякания. А колкото до твоя случай .. 36 килограма са си направо анорексия ! :))

29.   Лелеее... Аз също съм на 13 висока съм колкото теб и тежа 43-44кг. и съм адски слаба... пък ти 36.. :Х Трябва да надебелееш... да станеш поне 45-46кг... попринцип за да изчислиш колко килограма трябва да си от височината(160) вадиш 110... т. е. трябва да си 48-50кг... Така че направи си извод... ЯЖ ПОВЕЧКООО!!! ;))

30.   Аз съм също като No 28.. но моята структура просто си е такава и няма какво да направя за да я променя! :X от 4 години ходя на спортни танци тежа 42 кг и съм 149 см :(.. не знам какво да правяя.. ако някой знае нещо моля да споделии :]

31.   Аз съм момиче на 12 години тежа 60 килограма, че може и малко повече и съм 165 см висока. Честно да ви кажа като си ограничих тази седмица газираното и тестените изделия отслабнах с няколко килограма. И аз не си харесвам тялото и се подлагам на всякакви диети, от които наистина има смисъл, но не мога да ги пазя. За номер 14 не се притеснявай ще отслабнеш няма страшно ! Пробвай с 90 дневната диета гарантирам, че ще свалиш доста килограми, но се издържа малко трудно. Късмет ! :)

34.   помогнете ми да отслабна околко краката бричовете висока съм 175 и тежа 66 кг ;[

35.   О БОЖЕ ГОСПОДИ!!! ТИ СИ БОЛНА БЕ МОМИЧЕ... аз също съм на 13 и съм тежка 54 кг. висока 160-162 ии съм си добре.. е, разбира се, няма да е зле да сваля 3-4 кг. но ти просто не си ок...

36.   Виж, аз съм на 12 години. Тежа 39-40кг и съм 160см. Не се притеснявай за краката си! Никак не е полезно да се прилагат диети на нашата възраст! Според мен си малко слаба за 13 годишна и трябва да напълнееш. Не се притеснявай за това, момчетата не обичат клечки :D!

37.   За всеки, който иска да стегне малко бедрата и дупето:

http://kozmetikata.com/show/Диети-и-фитнес/15719_4-стъпки-и-6-минути-дневно-за-стегнато-дупе/

http://kozmetikata.com/show/Диети-и-фитнес/15056_10-начина-да-имаш-стегнати-и-красиви-бедра/

SH

40.   аз съм на 12 години и тежа 38кг 152 съм висока но мисля че краката ми са малко по пълни можели да ми кажете как да отслабна малко ;d :)

41.   Даже си с поднормено тегло.... Аз съм на 12 и тежа 48 кила 158 см но не се оплаквам, иначе и аз искам да отслабна в тази област хД

42.   Аз съм на 14. Висока съм 163-164см и тежах към 53-4кг. И аз исках да отслабна, понеже от прекалено малкото движение, тези кг не са разпределени на правилните места :D. Преди пробвах какви ли не дието, гладувах и какви ли още не простотии, но винаги се получаваше йо-йо ефектът: тъкмо да сваля 2-3кг и пак ги качвам. Но накрая просто си казах, че ако искам да отслабна и да стегна тялото си, трябва да спортувам. И така през ден по 30-40 мин на стадиона бягам, храня се здравословно, ограничих сладкото, но това не означава, че въобще не ям. И така за 1 месец свалих към 4 кг, коремът и краката ми се стегнаха и сланинките определно намаляха. Така че обличайте анцуга и отивайте да спортувате! Със стоене вкъщи нищо няма да се получи, а на тази възраст диетите въобще не влияят добре на развиттието ни, защото точно сега се нуждаем от много витамини, калций и т. н.

44.   Висока сам 160см тежа 55кг и съм на 14 години моля ви да ми
кажете дали съм с нормално тегло, защото се срамувам от тялото си. Благодаря ви предварително.

45.   На 13години.. 160см.. 36 килограма.. Това дори е доооста слабичко ;-))

46.   Здравейте отново, аз съм посетител 44 много ви моля да ми отговорите на въпроса.

47.   44/46 Да, нормална си! Но не си слаба т. е. не отговаряш на съвременните идиали. Съветвам те да не гладуваш и да не правиш диети, а просто спри сладкото, газираните напитки, натуралните сокове, дюнери и ко.

Яж здравословно!

Ти растеж, след 5 г. ще си да кажем 165 см. и тези килограми ще са ти тамън. Важното е не толкова да отслабваш, колкото да НЕ ПЪЛНЕЕШ.

Ако не качваш кила значи, хранейки се здравословно и движейки се, на 18 ще имаш перфекта фигура.

(много по добре си от момичето, което тежи 35 кг!)

48.   С нормално тегло си. Напълно в нормата.

49.   Ако питаш мен си даже и под нормата... Аз съм на 15 висока съм 157 и съм 47 килограма. казват ми че съм си супер така както и приятеля ми. И аз не се харесвам но сме си такива и не може да се променим кои знае колко...

50.   Много ви благодаря, но може ли да ми препоръчате някакви упражнения или диета, за да бъда малко по-слаба. Мога да се откажа от каквото и да е, стига да има ефект. :)

51.   на 13 години си и си 36 кг и си висока 160см. Момиче не се разваляй трябват ти още доста килца за да имаш хубаво тяло. Моят целия клас сме клечести, но не тежим по-малко от 45-50кг. Та това е нереално ;О. Аз лично съм на 14 и съм 170 г/д. Тежа 52кг. И мисля, че това е добре. Препоръчвам ти първо малко да вдигнеш килограмите, след това да се крижиш за "дебелите" ти крака..

52.   И аз имам същия проблем. също съм на 13, но тежа около 42, 43 кг. слаба съм, но краката (по точно бедрата) са ми по-дебели.. моля ви кажете какво да направя :)

53.   За задника...
Ако не е "дебел"(просто няма по-подхдяща дума), а е просто... широк, не можеш да го промениш. Ще си остане същия, само дето плосък. Ако структурата ти е такава, ще ти кажа, че е най-подходящата за раждане на децата, които някой ден може да родиш.

54.   Може ли да ми кажете някакви упражнения с, които мога да отслабна в краката. Много ще ви бъда благодарна. :)

55.   аз съм на 12 г. и съм висока 1. 50 (знам, че съм малко нисичка). Тежа 36 кг. и също не харесвам краката си (по точно бедрата) но мама ми казва че не се препоръчват диети на такива деца защото аз не съм дебела просто бедрата не си харесвам. В къщи имаме бягаща пътека бягам и на нея ( Признавам с корема благодарение на нея съм много добре), но бедрата така и не се оправят. Също така и 3 дена в седмицата посещавам народни танци :) някой може ли да ми каже какви упражнения да правя

56.   Вземи да напълнееш малко...това не е нормално. Сигурно приличаш на чирус, кункел или не знам какво още. Не целя да те обидя, но ако отслабнеш още малко ще носиш дрехи предназначени за деца на 7-8 години. Момчетата не харесват прекалено кльощави момичета, всеки мъж турси мацка със хубаво дупе (бразилско или негарско), стегнати, но не прекалено слаби слаби крака и определено не си падат по плоски момичета. Ако отслабнеш още едва ли скоро ще си купиш сутиен. Качи някое килце!!!

57.   абе аз съм на 14, висока съм-1, 69 и тежа 57 кг та ти ми се оплакваш 100% си многоо слаба...

58.   Здравейте, искам да ви попитам дали знаете някакви упражнения или диета за отслабване в краката. Много ще ви бъда благодарна ако ми помогнете.

1-50 от 99