Споделена история от Тинейджърски

Любовта-един проклет безкраен сън!
Да го кажа накратко! Положението е следното:
От 3 години се опитвам да забравя едно момче.. нищо не ми помага и никак не става, той вече не е в моя град отдавна, но има случаи в които го виждам и всичко започва отначало, не мога да спра да го обичам и вече се вбесявам от факта, че продължавам да мисля за него и нищо не помага и никак не става! Не знам вече къде да се дяна и какво да сторя за да го изтрия от главата си! 3 години се въртя в един безкраен кръг. .и не издържам повече... мине се не мине се време той все ми е в главата и сълзите на очите и болката в сърцето ииии не мога повече....как да си помогнаааааа? Целият свят ми се върти около него, а самият той не е до мен! Много ми е кофти....ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!

Коментари

1.   Ох милата...сама каза че постоянно мислиш за него ... предполагам имаш приятелки с който си говорила по този въпрос ... просто престани да мислиш за него... ти си си го набила във главата... трябва да си го избиеш... но за някой хора само времето може да оправи нещата...

2.   Здравей,

Бях влюбен в моята приятелка, но нищо не стана. И така бях една, две седмици. Просто ми беше в главата през цялото време. Не знам какво означава да не можеш да забравиш някого цели 3 години, докато накрая не се захванах с любимото си хоби. И то доста време. Когато се занимавах нещото което най-много обичах и продължавам да обичам времето минаваше някак си много по-бързо. И по този начин, аз се измъкнах от този ад в който бях. Така беше при мен, но ТИ ПОЖЕЛАВАМ В НАЙ-СКОРО ВРЕМЕ ДА НАМЕРИШ НОВА ИСТИНСКА ЛЮБОВ И ТОГАВА ЩЕ ВСИЧКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД. :))) Успех! :)

3.   Времето лекува..

4.   Ами миличка и аз незнам какво да ти отговоря, но както хората каазват времето лекува всичко. Може би с времето ще го забравиш...

5.   Офф....Явно не съм само аз...Аз също харесвам 1 момче от година и половина и немога да го забравя....Макар че сега съм с едно момче което наистина държи на мен аз не спирам да мисля за другия...Но ние сами сме си виновни защото вярваме в неусъществимото...Просто трябва да продължим на пред и да не мислим за миналото....Може и да ни мине....УСПЕХ!!!!

6.   дано, ама на дали ! нищо не помага разберете че ми иде да си одрежа главата и да не казвам защо..и без това никой не разбира точно какво ми е ...! мамка му и свят и живот!! прецакана съм ей тва е ! въпроса е докога ?????

7.   Аз се въртях в такъв кръг близо 2 години след една доста тежка за мен раздяла, адът приключи едва кога то открих човекът с когото сме заедно вече 4 год. А иначе като помощно средство аз използвах спорта, правех такива маратонски кросове, че чак сега не ми се вярва, та като се поизмориш хубавичко нито ти е до рев, нито до мисли, просто спиш като заклан!!! Пък има и бонус, каква фигура бях докарала. Успех и дано да се съвземеш по-бързо!

8.   Времето нищо не лекува.

9.   Нз!!!!При мен нищо не помага, познавам го от много време, но сега се влубих в него! Болката е голяма!!! Успех, дано се справим, надеждата умита последна!!!