Споделена история от Тинейджърски

Като че ли отношенията с него са ни повече приятелски, отколкото на гаджета?!
Здравейте, аз съм момиче на почти 18 год. С удоволствие чета историите, затова реших и аз да споделя своята. Значи аз излизам с едно момче вече почти 9 месеца. Отначало не го възприемах като евентуално гадже, но с времето осъзнах, че го харесвам и се влюбих в него. Той ми е първия сериозен приятел. Преди това и други момчета съм харесвала, но нищо сериозно. Отношенията ни с това момче са прекрасни- не се караме, и двамата си имаме доверие, споделяме си и т.н. Той определено е с повече опит във връзките от мен. Но има един не знам дали и проблем е точната дума да го нарека-макар че излизаме с него толкова дълго време досега не сме правили секс. Имали сме както се казва интимни моменти само двамата, целувки, прегръдки.

Веднъж когато се бяхме както се казва разгорещили, неговите роднини се бяха върнали и нещата останаха до там, където бяхме стигнали. Знам, че държи на мен, в това съм сигурна, много пъти ми е казвал , че ме обича, че не може без мен. Чувствам се объркана, може би си въобразявам, че нещо не е наред, но все пак не излизаме от вчера, а от доста време. Може би е най- добре да седна и да поговорим с него по този въпрос, въпреки че не знам как той ще реагира или изобщо как свърши нашия разговор.Не знам, но просто като че ли отношенията с него са ни повече приятелски, отколкото на гаджета. Може би е най-доре да скъсаме и да си останем просто приятели,защото ,ако е така като мисля не искам да се заблуждавам, че нашата връзка има бъдеще и да страдам.Вие какво мислите ? Моля за съвет и предварително благодаря.

Коментари

1.   Най-добре е да седнеш и да поговориш с него открито, да му кажеш какво чувстваш и какво искаш. По-добре истината, каквато и да е тя-радостна или тъжна, отколкото да стоиш в неизвестност.