Споделена история от Тинейджърски

Обичкам го
Здравейте!
Аз съм момиче на 13 години и харесвам момче на 19 години! Аз го обичам, но незнам дали той изпитва нещо към мен - чатим в скайп той иска да излизаме и аз излизам с него но нз дали той изпитва нещо към мен - дори ми се е обаждал в 2 часа през ноща казвал ми е че съм сладка и ще ме изяде но нищо. Как да го привлека и да ми предложи да станем гаджета???

Моля ви помогнете ми!!!

Коментари

1.   Много си малка за него. На тази възраст момчетата вече много добре се ориентират какво искат и понеже си мъничка, той те използва за да те......
Аз съм на 23 години мъниче, не му се давай а си изживей детството до край. Аз така направих и не съжелявам. Това твоето не е любов само така ти се струва. Един ден ще се смееш на това или много ще съжеляваш. Успех!

2.   Да ти призная нещо и аз съм на 13 но ходя със 15 годишен... твоя пуска намеци че иска секс... не се ли усещаш и ако ти предложи ще е само да те използва, колкото и да ти е гадно намери си друг... не че и моя не пуска, но не мисля че си готова ;)

3.   ама той изглежда много свестен и не мисля че ме използва да ме ...

4.   Все още си само 13 без опит и такива големи батковци като него знаят как да подмамят момиченце като теб. Затова недей да гледаш тъй сляпо, а по-добре не му се вързвай на ума, за да не дойде момент, в който после да съжаляваш. Аз съм на 18 год. и моя съвет, е да не му вярваш, защото като пораснеш малко повече и придобиеш нужния опит ще се научиш да разпонаваш кога едно момче истински държи на теб и кога иска да спи с теб само.
Нормално е той да изглежда свестен, но знаеш ли наистина истинските му намерения? Помисли хубаво преди да направиш някоя грешка. Успех! :)

5.   Това момче те привлича защото е по голям и по опитен от теб и ти е интересно какво би се получило между вас. Както по нагоре вече са те посъветвали..живей си детството и си намери момче на твоята възраст или с по малка възрастова разлика между вас.

7.   Виж наистина си много малка, но за любовта от друга страна граници няма моя съвет е да запазиш засега приятелски отношения с това момче пък времето ще покаже какво трябва да правиш

8.   Недей да му се връзваш.. аз съм на 19 ..и мисля че няма да "ти предложи" миличка.. момчетата на тази възраст ги интересуват съвсем различни неща...
Защо не си хванеш някое гадже на твоята възраст да видиш колко по-хубаво ще бъде :)

9.   Моля Ви Отново .. Дайте своето мнение :|

10.   Не се занимавай!

11.   Абе момиче хората ти казаха да не се занимаваш с него... както казаха по нагоре момчетата на тая възраст гледат само да примамят някое момиче на твоята възраст... Иначе ако стане дума за сер. връзка ще си намерят вече зрели жени да знаят кво искат от живота... Не се занимавай... Остани си с приятелски отношения към това момче и нищо повече...