Споделена история от Тинейджърски

Мисля, че той ми изневерява!
Преди една година си намерих едно гадже което всеки ден ми пиши по скаип,че ме обича много,но се съмнявам,че той ми изневерява.Наскоро забелязах,че една моя приятелка все го дърпа на страни и тайничко му шушне нещо,винаги го задължава той да е с нея,забранява му да ходи при другите си приятели и все ми се хвали ,че той пазил много добре тайни казва ,че се забавляват много,показва ми смс-си от него които са празни незнам явно ги трие или сама си измисля,казва ми ,че нейните приятелки го харесвали.Един ден ми стана тежко и се разплаках мислих много дали да го зарежа или да говоря с него.Накрая реших да говоря с него и го попитах дали харесва това момиче или тези нейните приятелки,а той винаги ми казва НЕ.Е разбира се и да ми изнверява може да ми отрича,но искам да разбера дали това е истина.Моля ВИ кажете ми съвет как да рабера дали наистина ми изневерява!

Коментари

1.   Много си зле, онази патка пипа гаджето ти, а ти се тръшкаш по форумите. Ако наистина го обичаше щеше да се бориш за любовта си и да издереш очите на другата. а ти седиш и и слушаш глупостите. Явно тя е по умна от тебе.

2.   Е, само по скайп ли ти казва, че те обича? Когато сте само двамата не ти ли го казва? И изобщо защо им позволяваш да се държат така с теб? Тази не е никаква приятелка щом така ти говори за него, а и не мисля, че той има някакви силни чувства към теб. Поговорете си двамата по - сериозно и го разпитай повече! Успех :)

3.   Първо аз не се тръшкам по формите а само споделям и второ ти незнаеш каква кучка е тя защото всички харесват нея само защото маика и работи като секретарка в нашия даскал тя това го прави на всички момчета.А другото което е не саMO по скаип ми го казва и когато сме заедно пак го казва но повечето пъти по скаип,а аз никога няма да позволя те да се държат така с мен,а просто вече не издрържам,а и кои каза че не съм се борила за него аз това го правя винаги но вече се изморих и вие малко имаите рабиране към мен .Не мога не мога и не мога .Питам го говоря му но той се дърпа а и днес стана нещо мого гадно понеже му бях звъннала от друг тел. който не е мой и след това ми звани на този номер и кава ало и името на тази кучка като почнах да говоря и тои каза сори обърках се и аз точно този момент щях да полудея!

4.   Еми зарежи го тогава...какво още чакаш, да разбереш, че си е легнал с нея ли? Тогава ли ще го оставиш? Според мене няма чувства към теб щом се държи така!

5.   Номер 1 не си прав/а виновен ще е приятелят й не оная кранта .. ако не е тя ще е друга грешката е в приятеля й ако я обича щеше да я игнорира представи си че четеш тази история на някой друг какъв щеше да е коментара ти отстрани ясно личи, че той те манипулира