Споделена история от Тинейджърски

Обезкосмяване на "триъгълник"?
Здравейте на всички :) Пише ви едно объркано момиче :)
На 16 съм и искам да го направя имам и приятел.Та проблема ми е че не знам какво очаква той.Имал е много приятелки (и интимни) и незнам трябва ли да се обръсна по интимните части. Адски неудобен въпрос, но моля ви отговорете ми може да ви звучи детинско и смешно но не съм на "Ти" с тези неща :) Благодаря на всички направи ли си труда да ми отговорят . Приятен ви ден! :)

Коментари

1.   Това е нещо задължително, защото никой, който води полов живот не харесва приятелката му да има окосмяване там. Е, има и изключения, но това си е фетиш и се среща повече при по - вързастните. Можеш със самобръсначка или да платиш на козметик да ги махне с кола маска, което пък боли, но пък е по - трайно. Аз лично си го карам с бръснач, става гладко, все едно е правена кола маска, само че не е трайно....

2.   Ее много ясно, че трябва да се обръснеш... макар, че има мъже, които харесват естественото.. според мен обаче е много неприятно... :)))

3.   Не е задължително! В последните 15 години стана модерно масово жените да се обезкосмяват там. Това си е лично твое решение дали а се обезкосмиш там или не.

4.   Според мен, трябва да го направиш, щом си решила да водиш полов живот. . .Не е страшно ти си взела по сериозното решение, пък се притесняваш за това направи го даже на теб ще си ти харесва ;) и умната ;)

5.   Бъди си натурална. Важното е добрата хигиена и миризмата ти да му допаднат. Ако си паснете и сте си вкусни един на друг, не смятам, че е от значение дали си с епилиран пубис или не. След като той е по-опитен, опитай да се отпуснеш и да се насладиш на секса с него. Остави го той да поеме инициативата и да води... Не се затормозявай за окосмяването на интимните части. За крака, подмишници и пр. е ясно-там трябва да си безупречно перфектна. Отдай се на удоволствието. Всичко е индивидуално-не мисля, че превес в мъжките фантазии имат обръснатите п**ки...

6.   5. точно такъв е превеса...защо изобщо се съмняваш? много се развихме сексуално и оралния секс се изкачи на стълбицата, само погледни порно индустрията... а от къде ако не от там мъжете добиват представа за какво става "там долу". онзи ако е 'опитен' значи сто процента предпочита гладко тяло. погледни го така: би ли целунала някой (поп например) обрасъл с брада и мустаци до корема? да не говорим че окосмяването води до повече потене... космите долу са остатъчен генетичен белег от когато сме тичали голи и боси по пещерите; сега не го правим та - махай го:) ммм и не ти препоръчвам бръснача:/ косъмчетата стават повече и е неприятно на допир като никнат. ако е важно - аз съм момче

М.

7.   Номер 6, много си ми интересен! Значи да ги маха, апък да не ги бръсне, щото е неприятно на допир.А ти защо не пробваш да си скубнеш с кола маска тестисите, ануса и т.н.? И не ни обяснявай за сексуалното ни развитие, защото сме доста по-опитни и запознати от теб. Най-печеният ми любовник обичаше жената да е: "като мъхеста прасковка" долу повчрвай ми, правшв нвща, които ти дъъъъъъъъъълги години няма и да си помислиш да направиш, така че спести ни "експертното" си мнение. А, и от простакултура би трябвало да занеш, че това за изпотяването е пълна глупост! Дори и под мишниците човек се разтича много повече, когато е бръснат. Което не значи да спрем да се бръснем, рабира се!
Момиче, и машинка за подстригване си върши работа, важното е да не пуснеш някои лиани, че да се гнусят мъжете. Не ги слушай тия с педофилските наклонности, дето хем искат да си гладка като бебе, хем с малки срамни устни, хем с никакъв клитор, това не са истински мъже!

8.   Отиди на кола маска, не се бръсни !!!

9.   Бръсни се, с кола маска ще боли, да знаеш.

11.   Аз мога да ти кажа че това е почти задължително.По-добре ходи на козметик за да ти ги махне!!!Успех!

12.   Разбира се че е задължително !!!

13.   Аз ги махам с бръснача защото ме е много срам да ида на козметик(НАистина съм мн срамежлива),става наистина мн гладко. Но ми казаха че може да ми се появат пъпки от бръснача и ме е страх вече. Мисля да пробвам с Veet,някой опитвал ли е ?

14.   Задължително е да ги махнеш .. само не се брасни на контра демек обратна по посоката на разтежа на косама защото е възможно да ти излезнат пъпчици :П