Споделена история от Тинейджърски

Обичам го, но той ме тормози. Съвет?
Много се нуждая от съвет, нямам идея какво да правя направо все едно е дошъл края на света. Ка икво да правя???? Ще умра. . . .

Ходех с едно момче от седем месеца. Имали сме доста проблеми, и друг път съм писала тук: как ми забранява как не ми даде да отида на празника на училището ми, как ме кара да избирам между него и приятелите ми.

ТАКА....

Вчера бях на учлище и се скарахме така и не разбрах защо... свърших училище и той ме чакаше, като през целия ден ме заплашваше, че ще ме бие, че ще ми съсипе и некфи такива...

Тръгнах с него стисна ме за врата, почнахме да се караме... разделихме се по пътя, аз се прибрах и трябваше да ходя на уроци.

Когато тръгнах той ме срещна на излизане от къщи и почна да ме дърпа и пак да ме обижда... комшиите го видяха. Казаха, че ще кажат на баща ми. . .

КАЗАХА му, той направо беше полудял, искаше да го намери, званя му, но той не ми вдигна. . казах му, че за първи път се слъчва. . .

Забрани ми да се виждам с него, казва, че той не е за мен, че досега не ми е казвал какво да правя, но сега няма да се виждам повече с него... Той не го намери, но му званя и му е казал да не ми звани, но той продължава видяхме се...

Твърди, че ме обича, че съжалява, че не е искал. . . иска да се съберем. . .

Всички ми казват, че не е за мен... но за Бога можешо ли да кажеш на сърцето си кой да обича, дори да Ви се струва детска любов, не е така това ми е първата истинска връзка . . .

Кажете ми какво да направя, как да постъпя, да се боря ли за тази любов, или да го забравя???
Моля Ви, нуждая се от съвет. . моля

Коментари

1.   Щом си го обичаш такъв - търпи си го. Сигурно някой ден ще ти дойде акъла в главата, когато те скъса от бой и тогава вече ще знаеш какво да правиш. Но сега търпи. Нали го обичаш... това е достатъчно.

2.   Зарязвай го тоя, окончателно и безвъзвратно. Това не е "обичане", помисли: така ли се държи някой, който обича?

3.   Като гледам така те е утепал че не можеш да пишеш правилно... като ти харесва такова отношение, стой си с него! какво да ти кажем?

5.   Ооо....я стига глупости.Ти на колко години си, знаеш ли какво е истинска любов.И кой по дяволите те кара да го търпиш.Женен ли си сте, деца ли имате?Че поне да знаеш, че е в името на НЕЩО и някой...Разкарай го ако искаш нормален живот, ако ли не...стой търпи си го, следващия път и с нож може да те заплаши, ма няма проблем нали?Ти си го обичаш, търпи си го...

6.   Ти пак си го обичай,просто не бъди с него!!!След като ти посяга няма смисъл да се залъгваш,че те обича.За него ти си просто собственост!Той не е за теб.Ако продължиш с него рискуваш живота си!!!

7.   Я го разкарай тоя. Такива много често се срещат, не могат да си контролират емоциите и са абсолютно първосигнални - не ти трябва такъв човек, все ще го забравиш и след време ще видиш, че е по-добре да си без него, защото това не е живот, а истинска мъка. Успех!

mosh

8.   Казал ти,че те обича от страх към баща ти.Преди да се намеси той как се е държал приятеля ти, А? Помисли моля те .Сигурно не си малка.Според мен това не е истинска любов.Зарязвай го този и колко по свястни момчета има на този свят ако знаеше..... айде успех и да кажеш какво е станало

9.   Трябва да приключиш с това момче.Да търпиш такова отношение само защото го обичаш - пълна простотия.А момчето не те обича.Ако те обичаше,нямаше да се държи така с теб.Зарязвай го.Това е най-правилното решение.Не се унижавай.Ще срещнеш някой друг,който ще те обича и няма да се отнася така с теб.Не знам на колко си,но ако имаш акъл в главата си,ще се разделиш с момчето.Той не си заслужава.

10.   Лесно е да се каже,но от личен опит ти го казвам.Ако не го оставиш,в най-скоро време те чака голям бой....само ще придобиеш страх и ще загубиш представата за нормална връзка.той може и да си мисли че те обича..лошото в тези случаи е,че родителите забраняват и момичето ако е непокорно и инато остава с момчето не толкова защото го обича,а по-скоро зарадитова че е забранен плод и да се докаже пред себе си че може да прави каквото си иска....ама мисля че ме разбра-ако ти се яде бой-стой!

11.   Знаеш ле че така една моя роднина си изпати с нейния съпруг, който и беше първата любов, сега има едно дето, друго дете от друг брак, с разбити нерви е, травмирана е и има рак, така че...

12.   Благодаря Ви, на 15 съм... да реших да сложа края, но той продължава с обажданията... напълно прави сте, това вече не е любов . . . благодаря Ви ...

Ще Ви кажа развитието

13.   Ти виждаш какъв е глупак.Той не знае какво иска.Притискай го и го накарай да избира дали ще продължава така да те бие или ще се промени и ще стане по-добър.Ако ти каже, че ще се промени му повярвай, но ако отново започне да бие ти го удари в слабините и кажи, че ще кажеш на баща ти да го прибие.Аз мисля, че не е за теб. :(

14.   Не, аз повече няма да съм с него . . . Прави сте. . . наистина не е за мен. . . продължава да ми звъни и да ме заплашва, а в другия момент, почва да ме обича и да ми се моли :Х