Споделена история от Тинейджърски

Желая го!.. А как да го получа?
Ами като за начало аз съм на 15.Влюбена съм в едно момче,което е на 19..Той си пада по-груб (пуска гадни шеги), но от една година мисля само и единствено за него..Не знам какво ми става-почнах да гледам много порно и да маструбирам при мисълта за него.Убива ме...Искам от него сериозна връзка,но се съмнявам да я получа.Може да съм девствена,но съм готова да направя каквото и да е само за няколко часа или дори минути интимност с него.Т.е. ако не връзка,то поне секс.Попринцип смятам,че ми е рано,но наистина искам да го направим, защото имам някаква капка надежда,че по този начаин може да се появят някакви чувства към мен, ако му хареса.Супер готино се държим един с друг,забавляваме се,ама не искам само приятелство..Въпроса е,че незнам какво да направя и да го вкарам в леглото..Някакви съвети?

Коментари

1.   Какъв секс, бре момиче? Акъла ти е още детски. Как да ви обясни човек, че сега, от глупост (или от някаква пошла мода, не знам)правите неща, за които по-късно ще съжалявате и ще пишете разни отчаяни истории тука. Чупете си главите, ваши са си, но после си носете последствията, без да хленчите. Аман!

2.   И аз бях така :) .. преди седмица отпразнувах 3 години с момчето за което се борих въпреки че и аз бях девствена .. продължавай да се бориш

3.   ХАХАХАХАХ ПЪРВО ТИ НЯМА ДА ГО ВКАРВАШ ДА НЕ СИ ЛЕКО МОМИЧЕ А ? Я СТИГА ГЛУПОСТИ ВЪРВИ ДА СИ ИГРАЕШ С КУКЛИТЕ ....ТИ СИ НА 15 БЕ АЛО СЕКСА НЕ Е ВСИЧКО

4.   Хах и аз гледам много порно и масурбирам ама не щото съм влюбена ами защото гаджето ми не иска да правим секс :)

5.   Малеее
1. на 15 години си
2. той е голям и както казваш груб
3. девствена, а искаш да правите секс ?

Яяя пак си помисли добре какво точно очакваш от това момче. Би трябвало да ти е напално наясно, че няма да се получи нищо. Казвам ти го приятелски, а ти ако искаш ме слушай - не се захвашай с него!! Най-много да спи с теб, и както си е груб "да се изпусне" пред някого и после да те нареждат. :))

Иии миличка, поогледай се наоколо. Сигурна съм, че има доста хубави момчета около теб, които са доллу-горе на твоята възраст. Хвани си един такъв и повярвай ми, ще получиш нещо много повече от любов. А за секса не бързай - едва на 15 си ии като порастнеш малко ще имаш достатъчно време и възможности да го правиш. А и на 15 няма да ти е кой знае колко кеф :))

ЕЛИЗАБЕТ

6.   От авторката : No5. Виж сигурно на всички ви е адски смешно като видите, че пише, че съм на 15 и си мисля за това.Съжалявам, но не мога да съм като вас! Това , че вие когато сте били на моята възраст сте били лапета това не се отнася и за мен. От 13 годишна се събирам със значително по-големи момчета от мен и точно покрай тях аз израстнах.Преди да излизам с тях не мислих за учение само за лапешки истории. Няма нищо лошо да си умен и пак да си водиш полов живот. На 15 съм ударил ме е хормона - нормално , и не се срамувам от това. Един вид пораснах и разбрах, че секса не е това , за което преди го мислих .. " ХАХА ТАЯ СА Е ЕБАЛА БАХТИ КУРВАТА " . Това момче не ми излиза от главата от 1 година .. Просто искам да го почувствам по близък поне за малко.. Ама вкрайна сметка мислете си каквото искате просто не ме познавате..
Колкото до секса - Няма особено значение дали ще е на 15 или на 20 , важното за мен е да бъде с човек, с който после няма да съжалявам.

7.   Хахах моето мнение е, че като станеш на 18 наистина ще си 'бахти к**вата' миличка ... не се обиждай но е така... и годините със сигурност имат значение, да не би не те бърка ако спиш с 30 годишен или 50 годишен WoW говориш точно ЛАПЕШКИ истории ,глупости ;) не те спирам прави си секс но ще пропаднеш от толкова малка нямам повече думи ти ме изуми била се водила от малка с големи и кво ? и аз така ама се пазя да не се омърся .. това е моят съвет, но като си решила да те гледат със съжаление хората, проваляй си живота

8.   Аз все още немога да разбера защо момиченца на по 13-15 години си падат по 20 годишни.. каква е тази глупост някой да ми обясни... Спрямо автора... намери си някой на твоята възраст.

9.   Авторката : А вие по годините или по характера си избирате по кой да си падате ? Просто така се случи... И аз не съм го очаквала.Проблема ни не е в годините.То всъщност и аз не знам какъв е.

10.   Авторката: Така и нямаше 1 свястно мнение.. Какво ли се занимавам ? Явно не ме разбирате.. Видяли, че съм на 15 и край света свърши.Поисках съвет, разбиране, вие ме съдите... :Х

11.   Само ще кажа момчетата харесват трудни момичета, прави си изводите :))

12.   И в крайна сметка какво стана с това момче... ?