Споделена история от Тинейджърски

Обичам най-добрата си приятелка
Здравейте, искам да споделя с вас и да ви попитам за мнение. Момиче на 16 години съм и от 3 години приблизително обичам моята най-добра приятелка. Тя изобщо не подозира пишем си всеки ден всичко е прекрасно, но аз не издържам вече. Опитвах да я забравя, ходих с много момчета, но не се получава. Това никога неми се е случвало да харесвам момиче, но какво да направя. Страхувам се ако и кажа защото е минало толкова много време и не знам как ще реагира, може би ще я загубя завинаги, а не искам това да става. Постоянно мисля за нея като я видя нещо в мен става. Когато гледаме филм тя често държи ръката ми. Няма ден в който да не заспивам с мисълта за нея буквално. Когато идва да спи у нас почти всеки път заспива в прегръдките ми и това някак си ми дава надежда. Не знам какво да правя помогнете ми...

Коментари

2.   Понапийте се леко някой ден, започни с игриви закачки и опипай почвата с френска целувка. Ако не мине, можеш да се оправдаеш с алкохола и да го избиеш на майтап.

3.   Според мен най-доброто решение е да и кажеш как се чувстваш ти, все пак е най-добрата ти приятелка няма начин да не е до теб и да не ти помогне колкото и лошо да е положението. Поговори с нея, смятам, че ще те разбере. Успех!

4.   Ами честно под заглавието си помислих за съвсем нормално нещо. И аз обичам най-добрата си приятелка, тя ми е живота!! След семейството разбира се. И когато гледаме филм седим на две различни места и сме съсредоточени в филма, а когато спим в тях спим на две различни легла ами когато сме в нас да спим сме на едно легло но НЕ се прегръщаме!!!! По скоро се бутаме XD. Може би това е проблема че си държите ръцете и че се прегръщате когато преспивате на гости. Просто така се сближавате твърде много. И честно ако е по-голяма от теб защото аз съм на 13 а тя на 11 но все пак си се разбираме много добре. Аз много си я обичам. Нормално е да си обичаш най-добрата приятелка но така. Не знам аз ти дадох съвет според мен твърде много сте се сближили! .! .!

5.   ти си за психолог моето момиче

6.   До номер 5. Как ще е за психолог? ! Това, че харесва момиче и тя самата е момиче, не означава че е за психолог! Нима това да харевсваш човек от същия пол те прави чудовище? !
P. S. : До авторката- според мен започни да правиш малки крачки. Когато хванеш удобния момент- попитай я дали ще развали връзката ви ако и кажеш че я харесваш. ( Просто не мога да те нарека хомосексуална, защото си излизала и с момчета. :) )

7.   От авторката: Тя е по-голяма от мен с 3 месеца. Не знам и аз какво да правя наистина мисля че се побърквам и абсолютно никой от близките ми не знае какво става с мен. Как да разбера дали има нещо към мен като и тя също ходи с момчета ама не се задържа много с тях, аз знам абсолютно всичко в нейния живот. Винаги тя прави първата крачка като ми хване ръката и се задържа не я пуска или когато я прегърна, докато заспим тя пак я хваща. Не мога просто така да и кажа какво чувствам..