Споделена история от Тинейджърски

За най-невероятния човек в живота ми..!
Здравейте всички,
Публикувам писмо, което трябва да дам на един специален за мен човек след седмица. Искам да чуя, дали не е прекалено лигаво или досадно. Тя заминава за месец, а искам да й кажа точно как се чувствам.

Ти си едно от най-красивите неща случвали ми се. Не знам как те заслужих, но съм благодарен, че те има до мен. Когато ти казвам, че те обичам.. всякаш не го възприемаш. Отвръщаш ми, но това "Обичам те" вече е като "Здравей". Е, искам да ти кажа, че не е така. Когато ти го казвам, го чувствам. Всяка една мисъл, съпроводена към теб, е най-невероятната мисъл в живота ми. Живеех ден за ден, с болката, а тя отмина някъде по пътя... А по точно, тогава когато те срещнах. С теб направих нещо за първи път - влюбих се... Ето някой от малките детайли в теб, които обожавам.. Когато мислиш нещо хубаво, очите ти се усмихват, заедно с устните. Знам, че всеки път, когато минем покрай бездомно куче или човек сърцето ти се къса. Знам колко харесваш розовите обувки и те те чакат вече вкъщи. Знам, че сега се усмихваш. Знам, че имаш 5 малки снимки на роднините си, които "криеш". Знам колко се възхищаваш на преуспели жени и съм сигурен, че когато завършиш ще си сред тях. Знам още хиляди неща.. Знам, че те обичам..

Това е писмото.. Моля, пишете мнения :)

Коментари

1.   Идеята е хубава, но изпълнението ти куца малко. В стремежа си да я впечатлиш (предполагам), употребяваш думи и изрази не на място. Ето пример:

"Всяка една мисъл, съпроводена към теб, е най-невероятната мисъл в живота ми."

Въобще не се разбира какво искаш да кажеш. И хиперболата ти е излишна. Не може "всяка" мисъл да е "най-невероятна". Тъпо е, нали разбираш?

Друго - влюбването не се прави, а се случва. Оправи го.

Предполагам, че във "всякаш" грешката е правописна. Думата е "сякаш".

"Ето някой от малките детайли"
Пише се "някои" за множествено число, с "и". Запомни нещо от мен - няма дума в множествено число, която да завършва на "Й".

Втората половина на писмото много ми хареса.

2.   На мен ми харесва мисля че става ;)

3.   Автора: Грешката "някой" е от невнимание, а относно влюбването, не мисля да го редактирам. Благодаря все пак :)

4.   Леле колко романтичноо !

5.   Зависи , баце. Ако и тя е влюбена в теб , това писмо би било дюшеш! Ако тя не е - моят съвет е да си спестиш едно разочарование. Много зависи дали мацката е романтична натура. Излишно е да споменавам , че трябва много да внимаваш: как , кога и на кого разкриваш чувствата си! Успех

6.   Ами, дано не се раазочароваш от нея