Споделена история от Тинейджърски

Не сме наравно
Имам приятелка от около 4 години и половина. Но с една пауза.

Макар и да са се харесвали с други момчета преди мен, тя не е "ходила" с никого. На мен тя ми беше първия секс, но преди ходех с други.

С нея видях, че тя е истинската и предишните ми връзки са били само загуба на енергия. НО тя нямаше как да знае дали и аз съм така за нея. Любопитстото я глождеше и покрай другите причини се разделихме. За месец-два тя беше с друг и даже сексуално. Аз не спрях да я обичам и се събрахме, като момента със загубата на енергия тя го усети с това момче. Трябваше ми време-но преживях това, че тя е спала с друг. Но сега тя е с една крачка напред. Да си призная, това не ме тормози безкрайно много, защото я обичам и именно поради тази причина на мен не ми се е приисквало на "наваксам" наистина- другите момичета не ме привличат, както тя (може би защото само с нея съм спал и мога да си представя).
Но ме гложди : Не е ли справедливо и аз да пробвам, преди да се обрека само на нея завинаги, след като магията на това да бъдеш само с един човек завинаги е развалена едностранно?

Кажете какво мислите! Благодараря!

Коментари

1.   Ако правилно съм разбрал от това което си написал... според мен факта че мислиш в такава посока показва че и с нея има загуба на енергия... :(

2.   Здравей! "Гадно" е наистина ти да си бил само с един човек, а той да не е имал само теб. Може би защото не си пробвал с други и не знаеш как е: какво е чувството, не можеш да сравниш усещането. Аз съм в подобна ситуация (омъжена съм и не съм имала други мъже освен моя, и някой път се чудя как ще е с някой друг) Но щом не си в конфликт с нея, не си заслужава да пробваш заради идеята. Пък и никъде не е писано, че преди да създадеш семейство, преди да се ''вречеш'' само на един човек трябва да сме минали през 10 (например). Но също като номер 1 ми се струва, че щом имаш такива мисли в главата: ТЯ е само ''губене на енергия". Макар, че и с това си противоречиш - хем не искаш да си губиш времето с други връзки, а искаш да си с любовта на живота; а пък сега, когато си с това момиче за което казваш, че обичаш се чудиш дали да не й изневериш. Поговорете. Кажи й какво мислиш, няма смисъл да се измъчваш. Пък ако наистина я обичаш забрави всичко останало. ВСе пак нали се е върнала при теб.

3.   Пич стой си с нея и чиста работа. Няма смисал да пробваш с други, защото току виж тя разбере и се скарате многоо лошо. Стой си с нея и да ти е мирна главата !