Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в него, а той?
Здравейте ,прочетох много истории и реших да публикувам и моята история, ето я и нея: Красив,сладък, чудесна усмивка това всичко е той, моя Незнаен принц. Толкова близо до мен и същевременно толкова далеч! Проблема е че много го харесвам, но не знам дори името му, близо до моята улица е, но има още нещо не знам дали приятелка си има,а ако има не искам да ги разделя, а дори и да няма и да има чувства към мен, сме много срамежливи и сигурно няма никой ще направи първата крачка, иначе като минавам виждам че и той ме гледа, но какво от това, може би гледа всички момичета,,,,,,,,,Все гледам да минавам оттам, покрай него, но какво от това като не може цял живот да минавам през него!Моля Ви за съвет, Благодаря предварително, а и да не забравя Аэ съм на 14,а той сигурно на 17!

Коментари

1.   Милата тяяя знаеш ли колко пъти ще се влюбиш ще губиш ще печелиш ..... не искам да те разочаровам но си много малка за любов по точно обич сега наблягай на книгите (не защото си неграмотна а да се обоготиш)

2.   Атакувай!

3.   До №1 всички говорите само за тея книги не вили заболя устата вече? и аз съм на 14 и си имам гадже. Нашата история беше същата,само дето аз бях на 13, а той на 15. Не го познавах минавах нон стоп покрай него давах леки намеци че го харесвам а тои доиде при мен и се заговорихме оказа се че и тои ме харесва и така стана всичко. нищо че заряза приятелката си. виж мила важни са само твоите чувства и неговите не на разплаканото бивше гадже

4.   Номер 3 съгласна съм!

5.   Разпитавай приятелки, които го познават добре.Разбери как се казва и какви са му интересите.Прави това , което и той обича да прави това определено ще му направи впечатление.И може би ще се запознаете.Поне се надявам, защото и аз съм изпаднала в същата ситуация....е подобна.

6.   №3, тва беше грубо, човек! xD Еми, няма да кажеш същото ако ти си "разплаканото гадже", нали?

7.   Номер3. тук пишем... няма как да ни болят устите. а ти като си на 14 каква ли любов голяма въртиш... малеееее един ден и ти ще бъдеш една разплана бивша и ще пишеш колко ти е мъка и каква ****** ти го е задигнала та ще има -> ха ха ха от мен лично!!!

авторке: не го заглеждай само момчето, ще си изпуснеш късмета. не знам каква е ситуацията точно но като се разминавате толкова често можеш да потърсиш тема за разговор. - да го питаш нещо къде е (магазин, ресторант) само и само да се завърже разговор. доста дръзко можеш просто да фиксираш с един магнитен поглед и да го привлечеш той да дойде, или ти към него. млада си, имаш възможност за авантюри, само не си прави празни илюзии за голяма любов, розови сърчица и тем подбни измишльотини:) направи първи контакт, пък каквото стане:) успех!

М.

8.   Ами щом виждаш, че и той те гледа сети се за някое въпросче, което мислиш, че ще го заинересува и отиди при него без да се срамуваш и го попитай нещо поне и така може да продулжите да си говорите и на други теми като види, че не си срамежлива .. или когато минеш покрай него погледни го и когато той също те гледа му се усмихни така ще види, че искаш да се запознаете или нещо такова.. Успех.

9.   До номер №1 Значи чакай малко и тя е човек и тя има чувства и дори да е "малка"което според мен не е така,всеки човек има чувства независимо на колко е.А на авторката и давам съвет хич да не и пука дали има гадже или няма и както казва №3 важни са не чувствата на разплаканото бивше гадже,а неговите и нейните чувства и стига с тези книги лято е сезона на гаджетата,за книги има време,значи да чете там и да забрави за чувствата си,много учени нещо станахте!Давай момиче,говоря за авторката,бъди вярна на сърцето си,и има време за книги!

10.   Още една такава случка чудя се на къде ли отива този свят абе ей какъфто и да е тоя 100% че ще се подиграе с тебе никога няма да бъде серйозен към теб и прочйе...
ма й вйе сте един... как може бре хора
как може и аз съм на 14 и ти казвам седи си на гъзъ и не прави глупусти... ;-)1

11.   Аз съм №3 относно №6: като стана разплаканото бивше гадже ще му мисля... до №7:не казвам че въртя голяма любов. второ: не те ме зарязват, а аз тях и като не ми познаваш стила не се мъчи да пишеш а и да бях на мястото на бившата щях да се замисля с какво ме превъзхожда новата, а не да плача Достатъчно ясна ли бях или трябва да пояснявам като за лаици ?!

12.   Отностно първия коментирал...
Моля,моля за да имаш такива чувста няма възраст!
И аз съм на 14 ама изпитвам тези чувства като 25-годишна.
Вярно аз го познавам от месеци и знам всичко за него а той за мен малко...
Съгласна с номер 2 а номер 3 тва е адски грубо от твоя страна!

Номер 5 личен опит,от приятелки съвет по тези неща не взимай! Защо?Защото и аз така се доверявах и глей кво крадене на гаджетата(бъдещтите) ми става.Вместо да те запознаят с него те го правят със себе си!