Споделена история от Тинейджърски

Отново разочарование! Помогнете моля ви!!
Здравейте и от мен. Харесвах едно момиче от около 2-3 години, но не просто го харесвах а я желаех всеки ден. Всички я харесват просто е красавица но немога да разбера какво става винаги когато сам около нея се държи все едно че ме няма а тя знае че я харесвам но и аз не я заговарям. Не 1 пат се опитвах да я забравя просто да я истрия от главата ми, но никога не става. Днес след една екскурзия за 3 дена се реших да и предложа. Тя си е направила нов скайп а аз мислех че не влиза изобщо заради стария и затова я попитах от един сайт за запознанства отначало си разменяхме саобщения и се даржеше добре след това и казах, че знае че сам луд по нея и щом я видя сзапочвам се държа мн тапо ( което е истина) , затова направо я попитах колко % шанс имам да сам с нея... Стана и неудобно като използваше думи като стига де .. защо така , не иска да ми дава празни надежди като го каза в множествено число и т.н и каза че несам парвия който я пита и на който отказва в този миг светът за мен сварши.... написа ми още няколко изречения сварзани с това. Каза че не само аз сам я питал сащото точно по този сайт аз и казах че не евлизала в скайп от месеци тя каза че имала нов скайп след това нищо 10 минути и и казах че сажалявам за всичко. След 20 минути някаде и казах - пфф аи да забраим за всичко само фр ок? тя каза ок нп след 5 минути и казах ако иска да ме намери в скайп тя ме намери но не ми каза нищо.. И това е МОЛЯ ВИ ДАЙТЕ САВЕТИ ДОГОДИНА СЕ МЕСТЯ В ДРУГО УЧИЛИЩЕ В ДРУГ ГРАД КОЙТО Е МНОГО БЛИЗО ЗАТОВА РЕШИХ ДА Я ПОПИТАМ ЗАДА ЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ!! благодаря предварително

Коментари

1.   Според мен изчакай известно време ....може и да поразмисли ...

2.   Ок, първо никога не казвай на момиче да забрави за нещо защото просто няма... второ вместо да й казваш аууу ти си хубава нз си кво, говори й за какво те привлича в нея, нейният характер, как се държи или нещо такова... айде късмет (Между другото аз съм момче :Р )

К.Е