Споделена история от Тинейджърски

До чалгарите и фолкаджийте :)
Как е пичове! Аз сам батка на 16 години и сам запален почитател на балгарската поп фолк музика. За мен тва е религиа! Знам че тва е сайт за споделиане на историй и проблеми но исках и аз да пуснем една тема понеже има такава за метала. Искам да задам вапроси главно на тинейджарите но сащо така и на по-големите читатели който са любители на поп фолка и чалгата. Без хейтари и нападки плийз :)))

1. Кой ви е любимиа поп фолк изпалнител/ка и зашо?
2. От кога слушате тази музика?
3. Какво откривате вав този стил музика?
4. Сагласни ли сте че тва е начин на живот?
5. Харесва ли ви стилат на обличане?
6. Имате ли си попфолк идоли и с кво ви вдахновиават те?
7. Обичате ли да гледате попфолк телевизии като Планета?
8. Откривалили сте себеси чрез даден поп фолк изпалнител или изпалнителка?
9. Ретро попфолк или модерен попфолк?
10. Мислите ли че чалга е мрасна дума?
11. Най-добра попфолк песен за всички времена?
12. Можете ли да вартите киучеци?
13. Вапрос специално за момчетата: батенца харесвате ли силикон в гардите или дупетата? (малииииии:)))
14. Вапрос само за момичетата: с гола глава или с коса?
15. Какво бихте казалии на всички хейтари?

Извиниавам се ако имам правописни грешки не сам учител по балгарски. Благодариа много! ;)

(молиа модераторите да публикуват темата)

Коментари

1.   1. Алисия, защото е красива, талантлива и готина.
2.От 2 години
4. Чалгата не пречи на никой, освен на "хората" без работа
5. Не на всички
6. Харесвам Алисия и още други, но не им помня имената.
7. Не, не винаги, защото слушам опредени песни, пускам си лаптопа и тегля това, което харесвам
8.Не
9.Модерен
10. Не мисля
11.Мистър грешен - Алисия
12. Не съм пробвал, защото нямам възможност ( не съм в България), ама някой път може да врътна някой кючек ;)
13. Обичам да са естествени, леко твърди ;)
15. Ако не се лъжа хеитър е нещо подобно на човек, които се изказва негативно, без ясна причина.
Ако съм прав - вземете си един душ, спрете с глупавите правила, които "умните" хора са Ви споделили
Не слушам много чалга, защото харесвам анлийски рап, поп-фолк, но има някой песни, дето ми харесват.

ДТ

6.   1. ИВАНА, ГАЛЕНА И ЕМИЛИЯ-ПЕРФЕКТЕН ВЪНШЕН ВИД И ОТЛИЧНО ТВОРЧЕСТВО
2. ОТКАКТО СЕ ПОМНА
3. ПРАВИ МЕ ПО-СВОБОДЕН И ЧРЕЗ НЕЯ ЗАБРАВЯМ ГРИЖИТЕ
4. ДОНЯКЪДЕ ДА
5. ДА
6. НЕ
7. ДА
8. ИВАНА И ГАЛЕНА
9. И ДВЕТЕ ЗАВИСИ ОТ НАСТРОЕНИЕТО МИ
10. НИКАК
11. ИВАНА БЕЗСПОРНО
12. ПЕРФЕКТНО
13. НЕ
15. СПОРЕД МЕН ХЕЙТЪРИТЕ НА ЧАЛГАТА СА ХОРА КОЙТО НЯМАТ ВКУС КЪМ МУЗИКАТА. НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА НЕ Я СЛУША.

9.   Харесва ми с какво чувство за хумор е написана темата... Тези грешки допуснати съзнателно се отличават.. беше ми много интересно да прочета всичко.... разбрах, че темата е писана от интелигентен човек, но за съжаление няма какво да кажа за чалгата... слушам всичко, Народна музика, Метъл, Класическа, Джаз(рядко, но мога да я слушам за разлика от чалгата).. каквото се сетите... без поп и чалга.... всеки има право на вкус.. аз харесвам Метъла... Ако има какво да кажа то е скрито в писането на Автора.... сами се сещайте.

10.   И аз силно усещам иронията в думите на "батката". На 17 години съм и не слушам чалга може би благодарение на родителите ми, които ме ограничиха преди време и сега се гордея с това. Разбира се нямам нищо прорив любителите на този вид музика. Всеки с вкуса.

12.   Колко ирония има в тази тема. Жалко, че повечето не я усещат, хах ;д

13.   1. Галена и Андреа, като че ли са ми равни, но по-скоро Галена.
2. От 4-5 години.
3. Откривам, че и сред нас българите има много талантливи.
4. За някои е, защо не?
5. Да.
6. Галена както казах, много я харесвам.
7. Да.
8. Може би не.
9. И двете.
10. Не.
11. Погледни ме в очите и кажи че ме обичаааш! И Камелия- луда по тебе.
12. Мога. :D
13. Момиче съм.
14. Гола.
15. Това си е моят живот никой не може да ми каже какво да слушам.

14.   До автора-КЪРТИШ МИВКИ, БЕ ЧОВЕК :D ВЕЛИК СИ

15.   1. АЗИС, ИЛИЯН, КРИСКО, СОФИМ АРИНОВА, ПРЕСЛАВА И ГАЛЕНА

2. От както се помниа слушам попфолк. Аз сам бил кармен на доко доко и тигре тигре ;))

3. Истината и смисалат на живота. Както казах за мен тва е религиа! Не разбирам хората който отричат попфолка за мен тва са музикални инвалиди

4. Разбирасе! Попфолка е доказателство че все оше има и талантливи хора в балгариа ;)

5. Попринцип нося само анцунг но лиатото го давам малко по-фешан с джапанките и очилцата знаеш как е ;)

6. Азис ме научи да бада себеси и винаги да правиа квото искам. Историата е вдахновиаваща как момче от народа си ниама нищо и един ден става АЗИС! Хейтарите само завиждат и така ше си умрат. Васко бади жив и здрав и не се промениай! :)))

7. Ми на село ниамаме телевизиа вмомента но попринцип гледам само планета и понекога некои сериал по бтв

8. Както казах Азис ми помогна да преоткриа себе си

9. Ми само модерен попфолк аз да не сам некав пенсионер да слушам ретро хах ;)

10. ДА! За мен чалгар тва е обида. Аз сам почитател на попфолка а не сам чалгар.

11. Мииииииииии всиака песен на Азис но и последниа хит на 100 кила беше великк :)))

12. Разбирасе!

13. Харесвам силиконови мацки но само ако са натурални ;)

15. Ми тва е начин на живот и вие ниамате право да ми казвате кво да слушам и кво не тва си е мои личен избор. Каот не ви кефи попфолка не обиждаите хората който го слушат все пак живеем всвободна даржава. И кво ми се праите на много умни? Ми нали и вие си слушате тайничко поп фолк а после се пишете големите хеитари аз кво да кажа?? Ми тва за мен е лицемерие честно. Да не би на маса МЕТАЛИКА да слушате?? / Стилат не определиа човека запомнете го от мен! Специално до металистите - ИЗКАПЕТЕ СЕ И ТОГАВА ГОВОРЕТЕ!! ;)

(сори ако имам грешки не сам учител ;))

Батка на 16

17.   Млади човече. Направи ми деня с тази тема. Поздравление за иронията и траги-комичния начин по които е поднесена. :)

18.   "Фолкаджий" някакъв нов химичен елемент ли е? Или името на древноримски патриций?
Тъп си като "музиката", която слушате!

20.   Темата е страхотнаааа! Така, така - да се дава повод и на тези фенове да изразят в писмена форма обичта си към това изкуство. Все пак сигурно не им се случва често... я вижте колко кючеци чакат да бъдат изиграни и колко салфетки има за хвърляне!
Послепис: буквите "я" и "ъ" са отживелица.

21.   1. Преслава, защото тя прави хитове от дълги години, в които преоткривам себе си.
2. От както се помня..
3. Забавление и разтоварване

23.   Тези пък, които "преоткриват себе си" в "хитовете" на Преслава - нямам думи просто... Майко мила, що си ма родила?...
21, ако някой ден преоткриеш себе си в кофа с помия - едва ли някой ще се учуди от това...