Споделена история от Тинейджърски

Моля ви помогнете ми. :(
Здравейте. Аз съм момиче на 12 год. Имам проблем, вчера реших да се регистрирам в един сайт "Уча. се", обаче видях за някакви плащания, този сайт платен ли е, защото ако е - наистина не искам да плащам. Знаете ли как може да си изтрия след това профила, ако този сайт е платен? Плаща ли се за него? Защото като се регистрирах нямах никакъв проблем за плащания и никъде не пишеше за тях.
Моля ви помогнете ми, много е важно за мен.
Извинете ако е малко разбъркано, но наистина се притеснявам. :(
Моля модераторите да публикуват историята ми. Благодаря!

Коментари

1.   Плаща се, ако искаш да изгледаш целите клипове и да се упражняваш на готови въпроси с отговори. Тоест примерно ти гледаш клип за математика, който е 4 минути безплатно, но целият клип сигурно е 30 минути и ако искаш да го гледаш изцяло трябва да платиш (абонираш тоест, мисля, че плащаш веднъж и определено време може да гледаш клипове).

2.   Да, плаща се! НО повярвай, няма да сгрешиш. Много е полезен хубави са уроците има и упражнения вече.Давай смело

3.   Здравей!
Да, сайтът "Уча. се" е платен. Сумата обаче е мининална. Говорим за 3-4 лева на месец. Заплащането е предварително и става с изпращане на смс. Ако не си изпратила смс не можеш да отвориш видеоклиповете и не дължиш нищо на сайта.
Колкото до самия сайт, той е наистина полезен. Уроците са направени от професионалисти в достъпен за разбиране на материала език. Аз лично използвам сайта и съм много доволен от него. Но аз имам безплатен достъп като награда за заслуги. (Последното го споделих, не за да се хваля, а за да кажа причината, поради която не съм сигурен в точната цена).
Успех!
СаМоТнИяТ ВоЙн :-)

4.   Първите три урока по предметите са безплатни, а другите изискват да платиш според абонаментния план който избереш(Има за 15 дена и той е 4. 80 с SMS). Иначе нищо не плащаш ако не искаш, но ако гледаш другите уроци се плаща.

5.   Първите три урока по предметите са безплатни, а другите изискват да платиш според абонаментния план който избереш(Има за 15 дена и той е 4.80 с SMS). Иначе нищо не плащаш ако не искаш, но ако гледаш другите уроци се плаща.

6.   Спокойно и аз преди се бях регистрирала и по едно време Уча.се го направиха платен.Няма проблем с регистрацията ти,никой няма да те кара да плащаш нищо.Просто щом не искаш да плащаш,няма как да го използваш.Регистрацията ти е ненужна.Това е всичко.Надявам се да съм помогнала!!! :)

7.   От авторката: Благодаря на всички!

8.   Много е полезен! Всъщност някои от уроците са безплатни, а други се плащат. Има и упражнения. Те също са платени.

9.   Някой знае ли колко е цената на месец?

11.   Една съседка плаща абонамент на сина и, успеха му се вдигна значително и сега и ние решихме да заплатим абонамент.
Хубавото е, че ако нещо детето не е разбрало може да го гледа колкото си иска. Уроците вървят с учебната програма.
Струва си! 70лв. За цяла година. Може да си преговаря от предна година пропоски ако има, ако е напрвднало може да види по-напред как вървят уроците и така.

15.   мразя reCAPTCHA

16.   До номер 3. Не струва 3, 4 лв и не е чрез а
Смс. Около 30 лв е на месец, но напълно си заслужава да се вземе за 8месеца(120лв)особено ако си 7клас(като мен:()и предстоят НВО. Няма да сгрешите ако си вземете абонамент.

17.   16, 3-4 лв и с СМС е било преди 4 г. 1 мес. От тогава е коментара.

18.   70 лв е било като са имали идея да направят нещо хубаво, сега вече са алчни и искат двойно.

19.   Да за последните две години значително се вдигна.Сега е 179 лв ,което не са много малко :)

20.   Кое е по-важно за теб - 15 лева на месец или уроците там?
А за всички, които казват колко били алчни и гадни от сайта, ами направете си ваша евтниа и дсотънпа платформа. Разработвам софтуер то 10 години вече, участвал съм в редица бизнес начинания и истината е, че хубавото изиксва пари.

21.   Аз го ползвах в началото когато беше безплатно и после завърших. Но е много полезно, и добре направено.
19 стига глупости, дори и да е станало 179лв, няма левче на ден. Левче на ден за образование много ли е?

22.   Сайта е колкото хубав - толкова и лош.
Плащаш си за отлично смляна храна - това и получаваш!
В днешно време, когато светът е залят от информация и всичко е възможно да се намери, децата не се насърчават да търсят, да проявяват креативност и критично мислене, а се научават че всичко може да се купи. (Опаковано, готово. С.В.)
За хубавите страни на сайта - то е ясно. Разбираемия за децата език е на първо място според мен. Трябва учителите в училищата да гледат и да се учат от там как се работи (повечето).