Споделена история от Тинейджърски

Универсален начи за започване на разговор с непозната? - Споделете го
Въпросът ми е към мъжете! Как, по какав начин може да се запознае човек с момиче което си е харесал - в автобус , на улицата , на кафене , ако има някои ... "вървежен" и универсален начи за започване на разговор с непозната, споделете го :)

Коментари

1.   Няма такова нещо като универсален разговор, иначе нямаше да има незабита мадама:)))

2.   По принцип трудна работа. И мен да ме заговори непозната на улицата, малко или много ще ме стресне. Съвета ми е да бъдеш оригинален (без да се правиш на клоун). Различни ситуации, различни жени. :) М, това според мен трябва да работи. Според мен грешно си адресирал съобщението си към мъжете. По-добре попитай жените какво би им направило впечатление.
Ралф

4.   Няма универсален ... според случая!

5.   "Ъъъ... Добър вечер".
Ако имаше универсален начин, това би значело, че всички момичета са еднакви.

6.   Амии попитай колко е часът.

7.   Много си зле ако мислиш че това помага... някой да ти каже някаква реплика и да идеш да я изцепиш на някой хяяххя

8.   Ами попитай я колко е часът например :) . След ти каже похвали телефона-часовникът с който ти е казала колко е часа . От там нататък започни с комплиментите , заниманията и др. подобни работи

9.   "Здравей! Яка си, искам да те ч**ам!" ето ти...
БарБи 21

10.   От автора: до номер 7 .. изобщо не съм зле, не сам заговарял непознато момиче (освен в дискотека). Пуснах тази тема, за да видя кой как мисли и може би някой ще каже нещо доста оригинално за дадена ситуация, в която е бил! И може би наистина не задодох въпроса по най-точния начин :)

11.   Пич няма универсален оупънър.Действаш според ситуацията.
Имай едно на ум, че определени мацки за да ги заинтригуваш трябва да си им на интелектуалното ниво.А голяма част от съвременните тийнеджърки са леко ограничени, да не кажа тъпи :)

*Syndrome

12.   Не не не става така... Попитай познат дали я познава и вземи скайпа все някого ще я познава .. Ако е в дискотека аз правя постоянно така : първо леко се напивам защото да разбере защо се държа така отивам (аз съм момиче) хей здравей как се казваш дай си скайпа и така .. :) аз така правя а ако е на улицата или в автобус както казват другите - колко е часът или ' да знаеш наблизо отворен магазин за нещо ' и тъй ..
wikki

13.   Аи как. Питаш учтиво - "Здравей! Искаш ли да се запознаем?" Ако иска си даваш(в никакъв случай не искаш!) скайпа или телефона, може и парите :) Ако имаш късмет ще те отреже и ще си спестиш доста време, сили и средства :>

14.   От автора : номер 13 .. добре, добре .. хареса ми заключението ти :Д

15.   Блъсни се в нея "уж без да искаш" и й кажи: Извинявай не те видях, загледай се в очите й, сякаш много те е впечатлила и се представи :)

Отиди при нея и й кажи колко много те е впечатлила красотата й, представи се.

Ако чете списание (например), изкоментирай и започни разговор, представи се и си разменете инф.

Ако не те помисли за луд, значи има успех :Д Хаха :)

16.   Хареса ти защото се бъзиках, обаче аз съм свикнал сам и ми е добре така. А ти колко ще издържиш, подхранвайки се само с моето заключение? :) Приготви си визитки със скайпа ти на тях, за да ги раздаваш на кандидатките ;)

17.   Примерно: "Мацко няма да ти се правя на много интересен ама си мн красива/яка/мн ме кефиш ще си дадеш ли скайпа ":)
Действителен случай , но просто не се получи м/у нас :)
Трябва да си директен.

18.   17 e прав. Всичко останало са глупости... В тая работа трябва да си директен, особено щом опре до непознати!

19.   Не, 17, не е прав. Не винаги действа. Зависи от човека. Аз например като жена, бих отговорила директно "НЕ" (и съм отговавяла), след което бих се отдалечила от персона, с надеждата да не го вида отново:)

20.   Ей познаваме ли се ? Защото си ми много позната от някъде но не мога да се сетя откъде.

21.   За съжаление в повечето случаи като някой непознат дойде при теб и първо гледаш външния вид. Ако ти допадне даваш скайпа, ако ли не - Х . Но ако имаш чувство за хумор може да се започне с приятелство пък каквото стане :)

22.   Като жена ти казвам, че когато някой мъж заговяра жена, не е толкова важно какво й казва, ами как изглежда-дали го прави със самочувствие или се поти като пор. ;D Жената преценява в първите 10 секунди дали те иска или не (говоря за флирт). И това клише "Колко е часът?" и вече много, ама много изтъркано. Но тя трябва ясно да разбере какво искаш, да не се окаже накрая, че "иска да сте само приятели".