Споделена история от Тинейджърски

Искам да го забравя
Миналата година бях 7 клас. Умът ми беше само и само за учене. Учих, стана работата, но в края а годината... стана нещо, което не бях очаквала. Имах един съученик, който беше умен/смятай всичко 6... без изключения/, забавен, мил... абе става ся :D... Винаги съм го виждала само като фон, но този път не беше така. Мисля, че се сещате, че съм го харесала. Да, харесах го. Постоянно го гледах и за щастие той не забелязваше. По едно време и той започна да ме гледа и аз го гледах. Не си разменяхме и една приказка. Още си го спомням и макар да е било преди много време.
Тъй като беше края на годината, взех си дипломата и дим да ме няма-кеф цяло лято. Не беше точно така. Постоянно мислех за него, а през нощта... мисля, че всяко момиче знае за какво говоря. И повече не го видях. / само във фб :D / Започна новата година, бяха ни приели в съвсем различни училища. Извикаха ме от моето да се запознаем със съучениците/естествено ума ми беше другаде/, да видим класната и тн. Всичко мина добре, НО!
Когато си тръгнах го видях. И той ме видя, но проблемът беше, че се направи на ударен и дори не ме погледна. Беше с още 4 души. Един от тях беше момиче, на което харесваше всяка снимка, а аз каквато съм ревнива... Той не ме погледна. Това ме учуди много.
Сега ще кажете" Еми кажи му едно здрасти, нищо няма да ти стане". Да знам. Но като не ме погледна вече нямаше смисъл... разбрах, че не иска да говори с мен. И до днес не знам какво съм направила. Дали го харесвам още? Ами бих казала малко, но искам да знам какво направих, къде сбърках?
Искам да го забравя...
Мерси за отделеното време.
Й14

Коментари

2.   Много ми е чудно през нощта какво си направила. Аз съм момиче и не разбирам. А относно него - забрави го.
Ж16

3.   Номер 1, има в предвид че я разбираме, защото тя постоянно мисли за него преди да си легне! Ти не го ли правиш? Аз го правя!
А, 16

4.   Просто и ти се прави, че и ти не го забелязваш или говори с него и го попитай в прав текст как во си направила, че да се държи така...:))

5.   То и ти не знаеш какво искаш хахаха :))