Споделена история от Тинейджърски

Какво по дяволите иска ?!?!
Много съм объркана относно едно момче... да го наречем "С"...С него сме много добри приятели, или поне бяхме..Цялата бъркотия започна на един купон, или по скоро малко събиране в един др приятел. Аз, една приятелка и въпросният "С" останахме да спим там, а другите си отидоха.Аз още тогава имах чувства към него, определено не само приятелски. Приятелката ми от доста време се занимаваше с другото момче и спа при него, а аз спах при С...Първоначално всичко беше наред...Просто си лежахме и говорехме...После ми каза, че не е очаквал, но знам, че и той си го мислеше..Както всичко си вървеше по приятелски, аз се обърнах и го целунах...той продължи, а аз бях готова и за следващата стъпка...тоест не знам дали беше правилно и го оставих той да реши как да продължи..Имаше някаква интимност, докосвания, целувки и т.н...но секс нямаше...той просто спря. След това говорехме относно тази вечер и той каза, че е много объркан и не го бил очаквал, не трябвало да става...Пак си бяхме просто приятели, но вече той знаеше, че аз искам и нещо повече.Една вечер, явно си беше променил мнението, щяхме да тръгнем, но аз започнах с тъпите въпроси от рода"искаш ли го наистина", "защо всъщност го правиш.." и т.н...Стигнахме до извода, че ако той не иска няма смисъл и ще си останем само приятели...След това имаше още една подобна вечер,нооо секс пак нямаше (а аз всъщност го искам) Поне знам, че държи на мен, защото ако не държеше щеше просто да спи с мен и да не му пука.. а той се въздържа.
Последната една седмица ми се струва, че се държеше по-отдръпнато ии малко по-различно. Днес трябваше да ми върне нещо ии се разбрахме да отида до тях, но и двамата знаехме какво ще последва...поговорихме малко ии пак започнахме с "нежностите" стигнахме малко по-далеч, а той подяволите пак спря! След това каза, че не искал да ми бъде първия...тъй като на практика съм девствена...или почти :Д Казах му какъв ти е проблема, щом аз искам...Държи се супер странно и изобщо не разбирам какво му се върти в главата. На края на седмицата заминава за лятото и си мисля, дали това не е причината да не предприема някаква др крачка към обвързване, тъй като виждам, че и той не е безразличен към мен. След тези случки се държи странно и му е кофти, както и на мен.
Искам и мъжки мнение, какво аджаба му се върти в главата и защо постъпва така...Честно казано сега като се прибирах, като излизах от тях се чувствах като няква уличница..като глупачка...Просто искам да съм с него..за това го правя...дори да съм наивна...
Просто ми дайте съвет...Нз дали има значение, но ще кажа, че съм на 18...

Коментари

1.   Да не бе да има някакви комплекси....

2.   А ти дали няма да си му първата и за това да се притеснява ?

3.   1. е прав, 2. е прав... аз съм седнал:P аз така се дърпах от едно момиче, много време. тя си ме беше харесала и макар че и дума не ми казваше за това искаше да сме заедно, а аз не исках. готино момиче е, но просто не ме привлича по такъв начин... стигна се дотам, че една вечер пиинахме повече от колкото трябва и свършихме в леглото... огромна грешка, страшно ми е криво:/ тя после реши че вече наистина сме заедно, почна да ми звъни по сто пъти на ден... нямаше как - отблъснах я и я загубих и като приятел:(
не казвам че това е и вашия случай де, но все пак не притискай толкова момчето. не всеки мъж мисли с ***** си все пак...

М.