Споделена история от Тинейджърски

Възможно ли е това? И съществуват ли такива същества?
Здравейте,Аз съм момиче на 15 години,знам,че звучи глупаво този въпрос който ще ви задам сега,но искам да попитам според вас съществуват ли върколаци и знаете ли начин да станеш такъв?Моля не ми се подигравайте за може би глупавите въпроси! Благодаря предварително за информацията!

Коментари

1.   Много филми гледаш! Намали фентъзито, че явно почва да ти влияе зле.

2.   Метни се от 5-6 етаж и ще станеш вампир даже. ГАРАНЦИЯ! Сега сериозно. Да възможно е и знам една рецепта, която баба ми каза. Предава се в нашето семейство от 5 века. Отиваш в планината и питаш за мечето Йоги. Той е безсмъртен. Трябва да убиеш третото му дете и да изпиеш кръвта му. После ще се отвори портал към друго измерение. Там ще те чака една вещица. Казва се Айше. Тя ще довърши процеса ти на преобразуване, но ще иска нещо в замяна. Понеже малко хора знаят как се става върколак, тя е самотна и загоряла. Съветвам те да си вземеш един вибратор, че е по-лесно, но ти си реши как ще го правите. УСПЕХ!!!

3.   Абе кой ги одобрява тез теми напоследък?

4.   Очевидно някой си прави бъзик тука от няколко дни. Ама по-интересното е защо се одобряват тези теми.

5.   Не същесвуват :)

6.   За съжаление мисля, че не съществуват :) на 15 съм, но няма да ти се подигравам за въпроса. И аз крия някаква надежда, че може да ги има...

7.   Ами върколаци точно не знам дали съществуват. Има вероятност ако се кръстосат човек и куче/вълк да се получи някакъв хибрид. А сега сериозно. Това са митологични същества, които не съществуват. Все едно да кажеш, че съществуват еднорози, фейчки, дракони, тролове и т. н. Помисли си малко, как е възможно когато човек погледне луната да се превърне в голям, космат, ходещ на 2 крака вълк, да изяде някой и на сутринта пак да е човек? Научно погледнато, човешките клетки не могат да претърпят такава голяма промяна за толкова кратко време. Вземи се в ръце и не бъди толкова наивна, защото ако вярваш в нещо измислено смятай как може някой да те прекара в една черна количка и пуфф... да не те видят повече близките ти. Сега повярвай ми върколаци няма, виждал съм ама няма :D.

8.   Ей ние българите...изпростяхме!

9.   Да аз съм такъв, мога да те направя, обади ми се :)

10.   Намали тревата или смени дилъра - тая със сигурност е друсана с херца, с кока или с амфети!

11.   Боже... ти си вече на 15 и задаваш подобни въпроси...? !

12.   Върколаците са старо славянско поверие и аз вярвам в тях както и в повечето такива поверия - чувал съм разкази за самодиви, вампирясване, горски духове, гремлини и така нататък.
Това че не си виждал нещо, не значи че не съществува. Има една тема в бг мама - "случи ми се нещо странно". Там има какви ли не разкази.

13.   От авторката:Благодаря за всички критики които ме мотивираха наистина да стана такава. Аз не се друсам, не пуша и не пия, но ям МЕСО! Смешни сте с шибаните си критики! ТОВА, ЧЕ НЕ ВИЖДАТЕ НЕЩО, НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ НЕ СЪЩЕСТВУВА!

21.   И аз все още мисля, че може да съществуват!
Не ги случай и ако кош да ти се случи не спирай да вярваш и търси начини, честно казано и аз искам да бъда, но едва ли ще се случи

23.   Хохо, да не си се запалила по сериала Teen Wolf?? ... и аз искам да съм върколак, ама няма такива неща, за жалост... :)))

26.   Здравей! :) Аз съм голям фен на Teen Wolf и те разбирам отлично! Гледаш го постоянно и като спреш да го гледаш ти се иска и ти да станеш, за да участваш в такова приключение! Точно като теб съм! Мисля, че върколаци има! За съжаление незнам как се става, защото ако знаех от отдавна щях да сте вече такъв! Така като чета си мой човек затова мога да ти предложа един сериал който ще ти хареса! Казва се The vampire diares или на български Дневниците на вампира. Това което бих ти предложил да две неща:
1. Търсиш всякакви начини да станеш върколак
2. Ако първото не стане се опитай да станеш актьорка в Америка и да участваш в такива филми! Аз лично искам да живея в Америка и да участвам в такива сериали! Кой знае може и да се видим някой ден и да играем в един сериал подобен на Teen Wolf:)!

27.   Деца, изключите си телевизорите, моля ви!!! На 15 години да вярвате в такива неща? ! А Феята на зъбките да сте я виждали наскоро? :)) Сега ако кажете, че и дядо Коледа сте срещали... човешкото въображение е безкрайно, но май на 15 е време да слезете на земята.

28.   Е добре де как си представяш да станеш върколак?

29.   Благодаря ви, хора! С глас съм се смяла! :D
Авторката и 26, не се отказвайте от мечтите си, а в краен случай.. в Холивуд винаги търсят АКТЬОРКИ. Ох не мога! :D

32.   Има ли хора все още

34.   Как е авторке? Стана ли върколак или още си само зомби? :))

35.   Прочети за ликантропията (т. н. "вълча болест") и виж и реални снимки в нета. Става въпрос за психично заболяване, причиняващо и външни видоизменения (както повечето психични заболявания).

37.   искрено се посмях с тази тема, особено с коментара на номер 2
авторе, сега вече трябва да си на 19, надявам се по-зряла и пораснала и да не си спомняш за тази глупава история която си публикувала преди 4 години
но прочитайки тази статия стигнах до извода, че може да си вече върколак и да кръстосваш горите ;))
https://retro.bg/fenomeni/strongzloveshchostrong-strongvrkolatsi-strongse-kriyatnbspv-strongstara-planinastrong_3446.html