Споделена история от Тинейджърски

Страшно съм объркана...
Здравейте , аз съм момиче на 17 години и имам връзка от 2 години горе долу. Бях жестоко наранена от приятеля си... той ми изневери обшо 2 пъти , от които първия път беше само целувка, а втория път (след доста дълго време ) преспа с бившата си приятелка. Аз му простих всичко, защото страшно много го обичам.
В началото на 11 клас аз се сближих доста с един мой съученик. Доста си допаднахме, разбира ме се , споделяме си и от около месец насам той иска да бъде по близък с мен. Постоянно ме прегръща и целува ( по бузата) и дори ми казва че ме обича (не знам дали не го казва ей така) , но аз започвам да се съмнявам в чувствата си.С приятеля ми не се виждаме много често, защото той е на работа, курс, лекции...
Не мога да скрия, че съученика ми не ме привлича даже напротив- ДОСТА! Но въпреки всичко не мога да оставя приятеля си.
Доста си мислех дали и аз да не се поддам на изкушението... пък след това да видя какво ще стане... Не знам много съм объркана моля Ви ,ако някой е бил в моето положение или просто да си каже мнението ,да ми даде някакъв съвет! Благодаря предварително...! ;))

Коментари

1.   Глупаво е да му отвъщаш със същото.Щом имаш симпатии към него, зарежи приятеля си и тогава каквото искаш прави, двойните игрички са кофти.

2.   Приключи с едната връзка и тогава почни нова. Така ще е честно и спрямо двамата. Това, че приятелят ти ти е изневерил преди време, не означава автоматично, че имаш право на реванш. Една грешка не оправя друга. Спомни си как се чувстваше ти, като разбра за изневярата и си представи как ще се почувства и той. Щом си се загледала по друго момче, значи нещата с приятеля ти вървят не вървят на добре. Така, че няма смисъл да му слагаш рога и после да го зарежеш. Защото последствията от изневярата ти ще бъдат и за двама ви. Нямате нужда от това.