Споделена история от Тинейджърски

50:50 Кой от двамата...?!!?
И така..започвам..Запознахме се преди 3 месеца на един лагер.Когато го видях за пръв път го намразих буквално..гадише ми се от него всеки миг в които бях до него.Последната вечер от лагера таи доиде в моята стая, беше пиян и напушен..*ужасно*!!Държа се ужасно..На сутринта мислех, че ако го видя отново ще го набия:Д и с моя голям късмет той седна до мен..Казах си "УЖАС..свършено е с мен.“ ,но уви говорихме си тои се държа мило..говорехме на сериозни теми..и аз го харесах..НЕ беше точно влубване , но в посведствие тои не ми излизаше от ума..Една моя съученичка му е съседка поисках му скаипа и започнахме да си пишем.Писахме си всеки ден и всяка вечер..В уяилище мислех само за него, разбрах къде ходи и ходих на същите места..През цялото това време тои имаше приятелка, но те скъсаха сега е свободен и аз още повеяе го искам..(Л)Излязохме веднъж, играхме баскетбол, в последствие се засичахме в училище..даде ми "уроци" по френски език..Изобщо обожавам го..като..****Но в скаип се запознах и друго момче, оказа се че се познаваме от доста време..писахме си 3месеца и тои ми каза че ме харесва..една вечер по скаип същата в кощто признах на другото момче че го харесвам..Объркана съм защото единия се държи много мило с мен но не сме се виждали само в скаип и му се носи славата на женкар..а другия които си мисля че харесвам след като му го казах ме избягва..Много съм объркана..промених се уйасно много заради него..Приятелките ми казват да ги зарейа и двамата защото не са ме заслужавали и така нататък.И двамата си падат "лоши момчета" а аз "доброто момиченцее".Не знам какво да правя..тъпо ми е иза двамата...Уж харесвам единия и в този момент той прави нещо и става "гаден" тогава идва другия и...чуствам се като гадна ****** ку*ка...не мога да се позная промених се ужасно много..вярно сега съм в пубертета и това не нормално , но.... моето определено е заради момче/та уйас ПОМОЩ....спирам да пиша че вече започнах да пиша глупости..Ако има някои които да ми даде съвет..много ще съм му благодарна, а за теи които ще ме помислят за луда в момента и аз за такава се мисля ;() :Д::ДМЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
ОТ Непознатата 13г

Коментари

1.   Миличка, на мен ми изглежда, че тези момчета нямат чувства към теб. И как кой да избереш, при положение, че никой не ти казвал, че те харесва.

2.   Какво да ти кажа - ужас! :))

Ей, мъниче сладко, нито единият от двамата не е твоя човек. Бъди си приятелче с тях, но забрави за "уроците" по френски. Дано не е това, което си мисля.

3.   От номер 1 - сега видях за тези "уроци". Какво?!?!?!

4.   Мила, аз също имах един период като теб когато бях в пубертета.Тогава осъзнах че ако едно от тези две момчета ме харесва той е моят човек, но ти не можеш да разбереш дали те харесват.Ако искаш някой и друг съвет пиши ми на elenaantonova85@yahoo.com