Споделена история от Тинейджърски

Наркотици и той
Ще започна с това, че знам колко съм наивна и глупава, моля запазете коментарите за себе си. Моята история започна миналата година, когато бях 9 ти клас. Запознах се с един 12токласник, които си беше чист наркоман и аз го знаех. Писахме си във фейсбук, започнахме да излизаме заедно, да пушим заедно в голмото междучасие и така нататъкм. Много се сближихме, а аз го харесвам още от самото начало. Стигнахме до такъв етап на приятелството ни, че можех да говора за абсолюгно всичко с него. Съдбата му е малко тежка, семейството му е починало. Живее с по-големия си брат. Донякъде смятам и че това е причината да започне с наркотиците. Още отначалото знаех, че пуши трева, че шмърка и така нататък. Признавам си, шмърках няколко пъти с него и пушихме коз почти всеки ден през лятото. Сближихме се още повече и както може да се сетите станахме гаджета през септември. Това бова беше най-хубавият месец от живота ми, не мога да ви опиша колко лях щастлива с него. Много го обичам. Но хубавата история свърши преди две седмици. Бяхме се разбрали да се видим пред тях сутринта. Аз разбира се отидох на срещата, но него го нямаше. Чаках 10 минути, половин час, един час, два.. Но него го нямаше. Звънях му сигурно 50 пъти и по телефона и на вратата. Нищо. Звънях и на брат му, той беше на работа и каза, че не знае нищо. Същия ден вечерта ми звъни от скрит номер и ми казва, че се крие, полицията го търсела и аз не разбрах, много се уплаших, по-уплашена не съм била. Каза ми, че не може да говори повече и че щял да ми звънне когато може. Не знам какво да правя от 2 седмици не съм го чувала, ще се побъркам! Какво да правя, чувствам се съвсем изгубена, не съм хапвала почти нищо от тогава, отслабнала съм сигурно 10 килограма, на нищо не приличам вече от притеснения и да спя не мога.

Коментари

1.   Така и не разбирам жени като теб - генетично ли ви е заложено самоунищожението? Природа ли е това да искаш да се самоунищожиш или може би изпитвате майчински чувства към подобни „мъже“?
Нека го четат това и децата на алкохолиците, които оправдават „горкичките“ си майки. ИЗБОР ВИНАГИ ИМА една жена, но ако си тръгнал да се трепеш надолу - никой не може да те спаси.
Надявам се иначе този човек да отиде в затвора преди да го убие някой бос.
Авторке, той е бил и дилар, как иначе да си позволи да те зоби цяло лято.
Затънала си яко в лайната.
Единственият ми съвет е да го оставиш, но няма да ме послушаш. Съжалявам брат му, защото е явно свястно момче и никой не е заслужил такава съдба, но той избор няма, а ти имаш.

2.   Нормално е наркомани и такива отпадъци, като тях да ги търси полицията. Само, дето ти си загубеното момиче, защото се занимаваш с такива отрепки. Нали я знаеш приказката, че с какъвто се събереш, такъв ставаш. А такава тиня, като тоя си е направо за тюрмата, че да му цепнат дупенцето там, па барем малко му дойде акъл в кухата лейка. Мен, ако питаш, даже тая леш не трябва да живее. Да хване да предруса, да му излезе пяна на устата и хайде в гробищата. Един боклук по-малко.

3.   Какво бъдеще си мислиш, че ще имаш с този човек? Дори и да заченеш от него - на какво ще приличат децата ви? Ще имат ли те баща и нормално семейство? Накой, който да ги води на училище, да ги гушка и обича, а вечер с часове да им разказва приказки или като попораснат - за звездите, за космоса, за белите мечки в Сибир, за птичките и пчеличките, за далечните острови, за компютрите, за законите на физиката и химията?
В много погрешна посока си тръгнала с този човек! Нещата, които правиш, губиш и рискуваш покрай него съвсем не оправдават това, че имаш кой да ти почесва путето отвреме-навреме.

4.   Напълно подкрепям номер 1! Не мога да разбера защо искаш да си провалиш живота. Ти явно НЕ го осъзнаваш, че вече си в много лошо положение и връщане назад няма. Не знам и кой може да ти помогне, дори и ти самата не можеш вече да си помогнеш. Веднъж захванеш ли се с наркотиците, няма отърване. :( Много ми е жал за теб, добре че не всички момичета са като теб.

5.   10 килограма за 2 седмици. Маалко преувеличаваш