Споделена история от Тинейджърски

И аз не знам какво да правя - да му призная ли?
Такаа,
"проблемът" е :
аз съм момиче на ** години и съм съвсем нормална смисъл съм сладичка хубаво тяло отличничка горе-долу но проблема не е в мен .Харесвам момче колкото мен. За жалост е по-нисък от мене ама кво като :D амм също така тази година едва я мина де. Остана н изпит ама си го взее xD амм така де сладичък е много и то ама нзз дали ме хар . ВИНАГИ когато се видим в даскало се прегръщаме а той е мноого перверзен де и постоянно ме опипва меко казано :D ама на мен не ми пречи де и такаа чувала съм негови приятели да каэват че ме харесва и така нататък . А и казах ли че постоянно флиртуваа ?? амм та въпроса ми е дали да призная на "лошото момче" или да почакам още малко да разбера дали и той ме харесва ?? моля ви дайте си мнението и си сзлейте зушата сиг съм 4е има хора със сходни истории така 4е завайге съвети . А и забравих да кажа 4е като го видяя и почвам да дрънкам простотии :D

ПС: ивинете за правописа на думите но не съм свиснала да пиша на бг :S както и за подредбата на туй нещо и моля ви без злбни коментари

Коментари

1.   О,мили боже!Правописът ти ... ;хх Очевидно не си на повече от 12 , 'сладичка , хубавка , неграмотничка :) ' Не му казвай, ще му вдигнеш самочувствието , пък като гледам и без това си му е доста голямо.. Просто проявявай по-голям интерес :) Той ще се усети, сигурна съм ^^

2.   Предполагам си на 14 =) . Незнам какво общо имат оценките . Аз бях почти всяка година на заварки и сам си ги зимал защото просто знам , че вече е наложително да са учи . Другото което е не вервам и ти както си с висок успех да се задържи така и в по-горните класове . Аз до 7 клас бях със на 5 успех . Отивай и казвай на пича , че си падаш по него и вече той да направи останалото :) .

3.   Миличка,извинявай,но това не е оправдание да не пишеш грамотно и да си пестиш запетайките. Ако си на работа и трябва да напишеш някакъв текст, какво ще кажеш на шефа си? Не мога, защото не съм свикнала, но иначе съм грамотничка.

4.   Айдеее, още една изгоря! Хем си знаете, че са лоши момчета, хем после ревете "ама той защо така постъпи с мен???" Ами защото е лош, нали си го знаеше!

5.   Хаха.. наистина правописа.. и съм съгласна, че може би не си повече на 12 ;дд .. няма лошо. Миличка, тепърва ще се сблъскваш с такива неща и може би трябва да поискаш съвет от близък приятел или приятелка, които го познават, а не от целия сайт. Както и да е. Ако вярваш на думите на този неговия приятел му признай.. Може да тръгнете и да се държи различно.. а не да бъде " лошо момче " .

6.   Я си признай!! Май отличника е той, а не ти. Отличници са само тези, които могат да пишат и се изразяват правилно.Ето, аз не мога и си го признавам. А, колкото до това, дали да му признаеш или не симпатията си, по-добре я запази за себе си. Ще се надуе и ще те игнорира, за да се направи на важен пред всички. Ако не му кажеш, можеш да си го разиграваш колкото си искаш. Номера е да го накараш да се влюби, а не да му се поднесеш наготово.

7.   Така,
ти най - вероятно си на 13 < години искам да ти кажа, че на вашата възраст момчетата обичат да се правят на интересни и да се зарибяват с много момичета, така че не се занимавай с него, защото няма да е нищо повече от детска игричка – впрочем на вашата възраст не трябва да се затормозявате с глупости, защото още СЕ УЧИТЕ да се влюбвате!