Споделена история от Тинейджърски

Приятелят ми постоянно иска секс
Здравейте, аз и приятелят ми сме на 17 години. Вече сме заедно 2 години, и от една година правим секс. Всичко е страхотно, но постоянно се караме. Той иска минимум 1 път в седмицата да го правим, това започна да ме притеснява от скоро. Причината е, че постоянно се караме, но стане ли дума за секс, започва да се държи по мило и т. н. Трябва ли да се притеснявам, че иска по-често да го правим? Понякога си мисля, че сме заедно само заради секса. Примерно днес прекарахме целия ден заедно, всичко беше много хубаво и романтично. Когато той ме изпрати до нас и ме попита дали може да влезе, аз отказах. Той много ми се обиди и ми каза, че сме пропуснали много хубав момент и много ми се бил сърдил.

Коментари

1.   Да те притеснява ли... че ти какво искаш.... като си се хванала за хорото ще го играеш до края, защото инак, ако продължаваш така, скро ще го загубиш и тогава и да си скубеш косите, но ще е късно...!

3.   Абе момиче, сега си на 17 години и един път в седмицата ти идва в повече, като станеш на 45-50, сигурно ще ревеш че един път годишно ти е мноооого изморително.

4.   Ми той е мъж бе, ти кво искаш, песни да ти пее........ !

5.   Добре дошла в реалността. Как беше лафа "За да получат секс, мъжете са готови дори и на връзка. За да получат връзка, жените са готови дори и на секс". Казвам ти го като мъж... То човек като се замисли цялата идея за връзките, любовта и семейството се базира на секса, просто обществото го завоалира.

6.   Авторке, съжалявам приятелчето ти, защото трябва да се моли като поп на теб - БОГИНЯТА, за да получи най-елементарното нещо, същност ЕКЗИСТЕНЦИАЛНОТО нещо за една връзка. Мислил за секс ли? Моят мъж е над 50 г. и иска всяка вечер секс, ти не знам как ще изкараш толкова години да правиш секс щом на 17 г. нямаш желание.
Има обаче и доста жени, които манипулират така приятелите си - отказват им секс, за да има кланене, внимание и ходене зад задника, но знай, че тази стратегия е временна - в началото ще ти ходи зад задника твоето приятелче, после просто ще си взима секса другъде и накрая ще си каже „Оле, колко съм бил тъп да ходя зад задника на тази толкова време, тя и без това не ме обича“ Задължително такива мъже и момчета се чувстват използвани и употребени и ти теглят една „М... на“.

7.   От Авторката: Добре, наистина всички сте прави. Но проблема е, че аз живея с родителите си. Те доста често са си вкъщи и по тази причина му отказвам. Но въпреки това той пак се сърди.

8.   Ами естествено че е заради секса с теб, ти за каквоо друго си мислеше, заради очите ти ли? Жена съм и ми е ясно на тия години момчетата си намират гаджета заради редовния секс. А за тебе 1, път в седмицата ако е постоянно, не знам ако си с някой който иска всеки ден.

10.   ха-ха ти поне имаш приятел :')

11.   Един път в седмицата никак не ми идва много за хора на вашата възраст. Млади, красиви и влюбени. Не го ли желаеш достатъчно физически? Може би проблемът е, че не се чувстваш емоционално свързана с него. Сексът сближава изключително много, когато се прави с емоция и на базата на силни чувства. Аз съм на 21 и да ти кажа честно, ако моето момче не ме желае по-често от веднъж в седмицата бих се притеснила.

12.   Аз съм на 20 год, момиче преди година когато имах гадже го правихме по 2 пъти на ден сутрин и вечер, даже аз настояват и по повече пъти да го правим, но той казваше, че е изморен и така. Според мен не те привлича щом, не искаш да правите секс редовно.

13.   Очевидно че те използва само за секс... както каза, прекарали сте целия ден заедно, но за него целта била само секс в края на деня! Не ги слушай другите кво ти пишат. Ето например аз съм момче, и никога няма да търся секс, а просто искам сериозна връзка с момиче(като да ходим на кино, ресторанти и т. н. ) Има само едно решение за твоя слуай, ЗАРЕЖИ ГО!!!

14.   Според мен прекалено си избързала да даваш на някого да прави секс с теб. Аз съм на 17 и все още съм девствена. Не занм как не се срамуваш от себе си. Момчетата са такива, искат момичетата само за секс, затова си хващат гадже, за да е безплатно, защото ако отидат при проститутка ще им вземе пари. Именно затова понякога се чудя дали да не става лесбийка, поне няма да бъда използвана, защото момичетата не сме такива. Ти си още дете, както и аз, как си могла да му пуснеш? Луда работа. Сега нека ти е, нека те ядосва.

16.   Ами ако такъв ви е бил проблема - кажи да намери терен. Сега той си мисли, че ти не го желаеш - у тях защо не го правите? По принцип за родителите на момчето е по-приемливо

17.   Аз съм авторката.
Към номер 14-защо да се срамувам, като ние сме заедно вече 2 години и се обичаме. Просто се чувствам несигурна, какво искаш да стоя девствена до сватбата си ли. И аз си имам нужди, той също. Проблема идва от както казах, че много често просто родителите ни са вкъщи. Освен това не можем да го правим у тях, защото брат му постоянно е там. А моите родители по-често отсъстват. Благодаря на всички които дадоха съвети и ме накараха да разбера някой неща. Наистина сте много прави, много си го обичам и ще се постарая по-често да го задоволявам.

18.   Ми прав е. Какво значи 1 път седмично? На 17 години не може да имаш график за тия неща и да го лишаваш. Хората на по 80 го правят по често, ти луда ли си? ! Това изнервя. Не е далеч момчента в който ще се намери друга, която да му даде това, което ти не искаш.

19.   Ама вие само веднъж в седмицата ли го правите? Добре бе, хора, как издържате? На тази възраст сме коктейл от хормони, а и всички около нас са толкова млади, хубави и привлекателни, че се чудя как и ти не си възбудена почти постоянно. Не те ли привлича физически това момче? Аз само като видя моето момче и в мислите си вече съм го награбила :)

20.   14, много си злобна. Това, че си страхлива и не се знаеш на кой бряг си не ти дава право да си толкова груба. Честно, звучиш като стара мома.

22.   Я се стегни... Сега сте млади, нормално е да ви се иска да правите секс и не го правите.. Кога ще го правите като станете стари ли?

24.   Съгласявай се и се радвай, че го иска, че иначе може да го изгубиш.

25.   До 14: Ама ти сериозно ли? Айде, стига бе... Акъл от стара мома? Мерси!

26.   Жалко е, че в днешно време всичко се върти около секса. В миналото може също да е било така, но не си е личало толкова. Всички онези романи и филми за силна любов, музиката, посветена на нея... всичко се оказва една илюзия, прикриваща секса, така ли? Аз не бих била с някого, който ми се сърди, че е останал на сухо една седмица. Зад чиито намерения винаги прозира какво търси. Номер 4, а защо да не и пее? Защо да не танцуват или свирят заедно? Всичко това е изкуство, което малко хора владеят. Но кого го е грижа за такива занимания или остроумни разговори с половинката! ... Нали затова са заедно, да правят секс? ! Тъжно ми е, че няма повече хора като номер 13. Истински ме радват с разбирането си. Именно такива момчета, чиито цели първоначално се различават от секса, винаги ще са задоволени-и емоционално, и физически!

27.   Моля ви пишете още мнения.