Споделена история от Тинейджърски

Реве ми се..
Здравейте.Момиче съм на 17.Оф чувствам се ужасно ама наистина ужасно...реве ми се ,но не мога.В училище съм супер зле с оценките знам,че мога много повече,но съм мързелива и сега съм с гадни оценки,с един приятел от класа се скарахме и той започна да ме обижда точно накрая на годината.Приятелката ми не може да ме понася и мисли само за гъза си и прави всичко възможно за да ми вкара някви отрицателни мисли в главата,вместо да ме подкрепя и да ми дава кураж тя...;(Момчето което харесвам ме мрази(предполагам) въпреки че допреди седмица ме обожаваше,а сега :( възможно е още да ме харесва,но не прави нищо по въпроса и сегаа незнам кво да прая.Толкова ми е тъжно имам чувството че съм едно нищо че съм хем грозна хем тъпа хем с гаден характер и започвам да се обеждавам в това ...:( не ми се живее

Коментари

1.   Еее недей така .. всичко ще се оправи. Всеки има трудни моменти в живота. Трябва да се пребориш с трудностите а не да се отчайваш!

2.   Ох,миличка всеки е минавал през това, всичко ще отмине. сега ти е гадно, но ще се оправят нещата. успех

3.   Разбирам те перфектно! Аз съм била в същата ситуация..Бъди силна, знам, че не е лесно просто се дръж, стискай зъби и покажи, че си най-добрата и имаш желязна психика.
- Оценките - е, щом е в края на годината е трудно да се подобри успехът ти, но догодина ще се понапънеш.
- Приятеля ти - той те обижда,а ти продължаваш да го наричаш приятел? Пробвай да поговориш с него човешки и си изяснете проблемите. Ако не стане и откаже да води нормален разговор - атакувай ! Не може така да те мачка и ти си имаш достойнство. Бъди кучка.. Удари го там където знаеш, че ще го заболи и тогава ще се научи, че не е нищо повече от теб.
- Момчето - Много ти се е натрупало, оязвима си.Имаш нужда от него? Говорила ли си с него, че в момента ти е супер тежко и имаш нужда от подкрепа... Малко или много и той е човек ще те разбере.Ако ли не - не те заслужава:)
Скоро ще свърши този кошмар, гарнтирам ти , но трябва да правиш нещо не да стоиш и да чакаш от нищото всичко да се нареди както ти искаш :)
Само едно ще ти кажа .. ВСИЧКО Е ПРЕХОДНО ! (hug)

miss bitch.

4.   Благодаря ви много!!! :( :( :( Дано нещата се оправят поне с момчето,което харесвам :):):)

5.   Познато ми е защото съм в абсолутно същото положение като теб и на мен вече не ми се живее ;(;(;( ако проявиш некав интерес намери ме в скаипа да попишем поне да се подкрепяме взаимно ;) скаипа ми е Drakona_283 намери ме ! ;)

6.   Номер пет-кое на тебе не ти е познато. На всеки втори пост си оставил скайп.