Споделена история от Тинейджърски

Постоянно мисля за нея
Здравейте! Аз съм момче на 17 години и ще разкажа за моята история свързана с това момиче. Бяхме на 15 години в 9 ти клас (връстници сме) и двамата много се привързахме един към друг. Всеки ден бяхме заедно, постоянно търсихме време, за да се насладим на връзката ни. Аз бях лудо влюбен, не си представях живота без нея. Много и се радвах, когато видех усмивката й и цялото ми сърце се изпълваше с радост. Тогава живота ми се беше променил много, започнах да ценя всеки един миг, някак живота който живеех беше прекрасен, красив и изпълнен с много любов. Но много скоро и започнаха кавгите и то главно, заради ревността. П. С. : аз много я ревнувах и продължавам да ревнувам! . Hо сякаш ревността която изпитвах, не бе на празно. Дойде момента в който разбрах истината! Открих, че има любовна афера с някакъв от фейсБОКЛУК. Тогава всичко ми се срина пред очите, изпаднах в дълбока депресия, обмислях и правих опити за самоубийство, често плачех, затворих се в себе си, чувствах се психически осакатен. След 2 седмици се сдобрихме аз бях отново щастлив, но историята не завърши с happy end, а всичко беше като някакъв цикъл - тръгнем, скараме се после пак тръгнем и пак се скараме. Бях си изгубил доверието, което е напълно нормално в случея. Преди 8 месеца се разделихме окончателно. Много трудно го приех. Разделихме се към края на април месец, а май месец имах рожден ден, много се надявах да се случи чудо- тя да се появи и да ме направи отново щастлив, но нищо подобно не се случи, даже не ми и го честити. Бях много тъжен за това. До средата на лятото още мислех за нея, но след това си казах, че единствения ми шанс да се завърна отново към живота е да я забравя като си намеря друга приятелка. Така и стана тръгнах с едно момиче, разбирахме се много добре, имахме общи интереси, но нещо сякаш не беше същото. Минаха се 2 месеца и отново започнах да мисля за бившата си. Започнах и да я сънувам, дори съм я сънувал когато съм спал с настоящата си приятелка. Не издържах повече, това не беше редно- да мисля за един човек и в същото време да съм с друг, разделих сe с момичето с което тръгнах. Сега съм сам, спрях да излизам на вън, отново се затворих в себе си, тези дни пак плаках за любовта на сърцето ми. Сега не знам какво да правя. Не искам да се връщам при нея, защото знам че пак ще се разделим и повече няма да издържа. Това беше моята история, не искам помощта ви или съветите ви, просто споделям болката си, за да може да ми олекне. Благодаря за вниманието. :)

Коментари

2.   Честно казано, започвам да си мисля, че жените са само за секс и за да стоят в кухнята... Всички момичета от училище хем се свалят с 3-4 години по-големи от тях, хем искат цялото мъжко внимание само за себе си... Самовлюбени са, и то от малки! Ето ти един личен пример от мен : Понеже аз търся сериозна връзка и затова си избрах едно момиче, от моето училище - тя е година по-малка от мен. Отначало се сваляше с 3-4 момчета, които явно си беше избрала. Аз станах един от тях, но понеже я харесвах - исках да бъда специален! Показвах, че държа на нея, правих й комплименти, по едно време започнахме и да се гушкаме, тя даже идваше зад гърба ми и ме прегръщаше, точно като по романтичните филми.. Викахме си, , миличко", , , скъпи/скъпа" и т. н. Видях, че беше спряла да се сваля с други момчета. Мислех си, че вече и тя ме харесва и не мисли за друг. Реших днес да отида на по-високо ниво с нея, но я видях да се прегръща с един мой приятел - за момента си затворих очите... Същият ден, малко по-късно я видях да се прегръща с трети човек, отново един мой приятел, но този път отношението беше различно! Тя го гледаше, точно както гледаше и мен - очите й светнаха, лицето й беше грейнало, сякаш той е единствената й радост на света... Направо умрях, потънах в земята! Дразня се, само при мисълта! До сега не съм видял нито едно момиче или жена с различно поведение... Те обаче, свалят всичко мъжко - търсят мъжкото внимание и не ги боли рошавата дали някой може да изпитва някакви чувства към тях! Забрави любовта, жените просто използват думата, , любов", за да сринат мъжкият пол... Ако не за друго, поне да прави като вятъра... Иначе казват, че мъжете сме били б*клуци, а то те ни правят такива! Сам си се уверил от личен опит, че не си заслужава...