Споделена история от Тинейджърски

Помогнете
Оф нямам сили да търся помощ из разни форуми и сайтове. омръзнами да ми дават безполезни съвети, но май нямам друг избор...

Аз съм момче на 14 г. не съм имал гадже до сега и незнам как да се целувам, незнам как да се държа в компаня на момиче/та, (обикновенно се държа ацки тъпо и гледам колкото се може по бързо да ги избягвам (а ък ако ме заговори някое момиче гледам колко по бързо да свърши разговора) както виждате нямам никакъв опит...
незнам какво да правя вече приятели помогнете

би било добре някое момче да ми помогне, ма още по добре е да чуя оценката и на противоположния пол :)

Коментари

1.   За кое точно трябва да ти се помогне, че нещо не схванах или не си обяснил добре ?

2.   С тези уводни думи не се надявай някой сериозен човек да тръгне да ти помага. Все едно да му кажеш: "Абе то ми е ясно, че мнението ти не струва нищо, ама аре, кажи като си тръгнал..."
Що за обноски?

3.   Прав си, 2. И аз точно това си помислих като взех да го чета.:)

4.   Само като прочетох началото... и ми се отщя да продължа нататък.

5.   аЦки тъпо начало, човек, ацки тъпо наистина. Би било добре и за други работи да ти се помага, но аз нямам нервите за това:)

6.   Чу оценките на противоположния пол (до 4-ти коментар за момента) :) Сега ще чуеш една мъжка оценка. Ти се мислиш за нещо по-зле от околните, затова ги избягваш. Докато не приемеш, че околните са не по-малко зле от теб, проблемът ти няма да се реши.

7.   Мале, и вие сте едни, наместо да помагате на хората вйе му се подигравате и да ме критикувате , а какво друго да кажа... че ми е хубаво да чета как ми се подсмиват навсякаде, мхм нйкой никъде в този нет, неще да помогне кат хората егатй

8.   ОХ и аз имам същия проблем .. като ме загледа някое момче или когато съм в неговата компанията ми става адски неудобно и ми се иска да се махна оттам. :[

9.   ОК да Началото е много егоистично бих казала.. Не мисля, че си помагал със съвети на никого от този сайт, не заслужаваш никакъв съвет, ноо нали съм добричка :)
Имах същия проблем, почти мина .. Той минава само, когато първите няколко излизания си мълчиш, после се опознавате ии ще се поотпуснеш, ще разбереш, че не е страшно, вече ще ги познаваш добре и ще се справиш.. Трябват ти повече момичета - приятелки за тази цел :)
? Wikki ?

10.   Aко загледате темата "Имам нужда от приятелски съвет", ще видите аЦки много прилика.

mosh

11.   Здравей ... аз съм момиче на 16г. ако искаш ми пише на ti7ka@abv.bg.И ще видиш че няма страшно да си говориш с момиче/та.