Споделена история от Тинейджърски

Нисък ли съм?
Момче на 16 години съм. Висок съм 1.78. Нисък ли съм защото се чуствам така и за какво се чуствам нисък като съм 1.78!??!?!
Като вървя по улицата може да се каже че съм от високичките. Не съм виждал жена до ся по висока от мене даже ми казват че съм 1.80 ама закво се чуствам нисък? На психологическа основа ли е на какво се дължи?!

Благодаря предварително без обидни коментари моля!

Коментари

1.   Висок, нисък- пренормален си. Ти знаеш ли какво е да си нисък. Например има такива дето са 160 ?

2.   Хахах, да ти имам проблемите

3.   Да не би мъжете в обкръжението ти да са по 1.90-2 метра?
178 е идеален ръст, ти си даже малко над средното. Аз съм 167 и съм колкото теб (момиче). За такава като мен си перфектен, хихи. :D В никакъв случай не си нисък! Ръстът ти си е супер. Винаги ще има по-високи от теб де. А и още не си спрял да растеш. Ще видиш докъде ще пораснеш.

4.   Ами, като се имат предвид годините си- височък си. Че има време и още да пораснеш. Я се отпусни. Радвай се на ръста си, момичетата харесват високи момчета/мъже.. :):)

5.   Висок си само и единствено по българските стандарти. В чужбина много често се срещат мъже над 185 и те вече наистина са високи. Тук за жалост са изключителна рядкост.

6.   Пич, за 16 годишен имаш перфектна височина! Не се притеснявай, не си нисък, идеален си!

7.   Напълно нормален ръст. Не си нисък!

8.   Абе ти не си наред 1.78 си е мн.добре има такива каде са на по 18 години и са весоки по 1.65 до 1-70 а ти си си екстра просто така ти се струва и си внушавашл

9.   Братле, и да си нисък, ако си добър събеседник и умееш да разсмиваш, да л**еш и да ч**аш добре - нямаш никакви грижи! Дори ще засрамваш без проблем множество тарикати-дългучи, които наивно си мислят, че като си 190, това е гаранция за успех сред жените ;)

10.   Добре си си. 178 е идеална височина за мъж.. аз пък съм прекалено висока 177 съм и обожавам мъже 190.. но никога не съм си намирала такива естествено

11.   Ти не си добре,определено :Д:Д

12.   Не е над средното, а е точно среден ръст, среден ръст е 178-180.

13.   Знам че съм малак ама нормално ли е 5 клас да съм 1.71cм?

14.   Нормално е да се чувстваш нисък, щото има и много по- високи от тебе !
Аз съм висок 180см, но по принцип знам, че идеалният ръст за един мъж горе долу е 185см, дори 190см пак са приемливи, но всичко над тази граница ми се струва прекалено плашещо !
Даже ми е много интересно, защо жените толкова си падат по високи мъже, след като дори аз като мъж често се плаша от такива огромни хора.
Не знам, но на мен ми изглежда много странно, какво толкова привлекателно виждат в тях ?!
По принцип когато бях на твоите години ми се струваше, че съм доста висок, но след време като влезнах студент в Свищов, разбрах че доста съм грешал в представите си за ръстта !
Нямаш си и на представа колко по-високи хора от мен видях там, дори се депресирах в един момент, защото като че ли почти всички бяха по-едри и по-високи от мен.
Може би мъжете на север от Стара Планина са по- високи от другите, знам ли... Може би заради особенностите на климата там...
Ръстта изобщо не е толкова важен фактор за успеха ви сред жените... Един приятел, който е супер нисък за възрастта си, си намира винаги много яки гаджета, пък аз дето съм по-висок все самичък си стоя !
Така, че всичко се състои в чара и умението ви да разговаряте с жените !

15.   Перфектната височина (и аз сам 1, 78) даже не ти трябва да си по-висок! Аз съм 80 кг. и на тая височина се чувствам идеално.

16.   Аз съм на 17 и съм 1, 70, така че няма какво да се притесняваш.

17.   Аз съм на 15 и съм 1, 65. Нисичък съм ама тренирам, як съм и никой не ме ебава xD

18.   Не си нисък, спокойно :) А може ли да попитам и другите хора които четат това, защото историята ми не се публикува: Аз съм момиче на 14 и харесвам едно момче, което е 1 и 75. А аз съм 1 и 50. Кажете, мога ли да се издължа по някакъв начин, с някакви упражнения или...? Защото така май нямам никакви шансове :(

модератора - може администраторът да е преценил, че историята е неграмотно написана или вече има история по темата. Потърси с ключова дума горе.
Другият път като пишеш, внимавай....
Не гарантираме, че всичко ще бъде публикуваме, за да се запази все пак някакво ниво като цяло.
Съветвам те да напишеш отново историята си, но гледай да е добре написана и да става ясно, какъв е проблемът ти...
Възможно е и забавяне на публикацията, поради технически причини. Изчакай ден-два...
Успех

19.   Спокойно, добре си си. Приятелят ми е 1. 85, а е 8ми клас, ето това според мен не е нормално, но го обичам хД. Не с притеснявай, бъди себе си.

20.   Ами пич не си нисък изобщо ... аз на 16 години бях 178 см като теб а сега на 22 съм 186 см ... имаш още да растеш!:)

21.   Аз съм на 12 за 6-ти клас и съм 154-155.Висок ли съм?
Искам честно мнение.

22.   Авторе добре си си, спокойно, дължи се на внушаване, т.е. да психологическо ниво е, но няма проблем. Номер 21, аз съм на 13 за 7 клас и да ти кажа съм ниска в сравнение с народа в класа, ти си добре. Растежа е нормален бе хора, може да дръпнеш изведнъж 10 см, ама да си стойш така дъъъълго време. Рано или късно зацепваш някъде. М/д към 18 искам да кажа, баскетбол и волейбол помагали, само че за истинската любов височината не е важна, нали знаеш ,,Нищо че аз трябва да се надигна на пръсти, или той да се наведе за да се целунем, усилията си струват!" ;).

23.   Аз съм на 16 и съм 1,68 така, че ако ти се чувстваш нисък то не знам аз как трябва да се чувствам ...

24.   Хей, няма от какво да се притесняваш. Изтегли: '' howtogettaller4idiots'' от нета(книга е) и спазвай упражненията... растягане, висене на лостове, баскет и волейбол и скачане на въже... също така яж много йогурт и избягвай сладко, пушеше и пиене... Ако го направиш до 20год ще си 1. 85 :)

25.   За мен мъж и да е 1. 70 няма да е нисък. Под 1. 65 вече е..

26.   1, 78 и перфектно за мъж.. нито нисък, нито прекалено висок. Аз попринцип харесвам по-ниски мъже ;). Прекалено високите не ми харесват особено.

Jeans and T-shirt Girl

27.   185-190 на мен най ми харесва за мъж. Аз съм момиче 1. 70 и затова 1. 78 ми се вижда малко. Но ти имаш да растеш още, понеже си на 16г. А за минъончетата ще си супер. Това нетрябва да го превръщаш в комплекс.

28.   Човек чакай да чуеш аз какво си втълпявам аз съм на 15 години и съм 184 см и имам ужасния комплекс че съм страшно нисък за мен поне 1.95 до 2 метра е високо осъзнавам че на практика не съм нисък обаче не мога и не мога да осъзная това ...

29.   пич аз сам на 15 и сам 180-181 висок и аз мислех че сам нисък
но не е така просто се движа с хора които са колкото мен даже и с поне 7, 8 см по високи не се притеснявай. Майка ми е висока 162см, баща ми е 188см. Напално нормално е да надмина баща си с 3см минимум. От мен да знаеш всеки син надминава баща си по височина, е с изключение ;)

30.   Напълно нормално е! Познавам едно момче което 15 години и е висок 160 което за момче си е смешно, ти си перфектен за тези години не се притеснявай...! ; )

... Smile...

31.   Наистина си висок за бг стандартите.. аз например в Германия в класа ми (8ми) няма по ниски момчета от 180 и аз съм 181 сега но това си е до ген и както казаха още някои хора тук не си спрял да растеш..

32.   Не си нисък :) Аз съм момиче и съм 170 и не знам защо, но искам да съм по-висока :Д Ти за 16 години си си много добре, , при всеки е различно но се расте до 20г. мисля :Д!! :))

33.   Защо да си нисък, познавам някои които са на 17 / 18 години и са 1. 50 /1. 60??

34.   Брат 178 см не са много, но са практически 180! Лъжи, че си 180 см, разлика няма.
Аз съм 183 ама ниско си е в сравнение с тия по 187-190.
Иначе най-желаният ръст в света е от 180 нагоре и между 185 и 190 см. Пък най-хубав гръб се вади от 188 нагоре :)

35.   виж приятел на 16 години бях точно 1. 78 и майка ми не повярва че я минавам на височина не си нисък спокойно брат и сестра ми се оплаква че е ниска но е най висока в клас -1. 30 е

36.   Пич, аз съм момче и съм 1. 76 и съм на 16 години, а в класа ми ми са подиграваха разни пендьовци че съм нисък, но за едно лято ги минах и сега ми гледат от-долу.
И аз като теб си мислех че съм нисък и сега искам да стана
поне 1. 85 щото все пак баща ми е 1. 87. С една дума и аз
като теб страдам от тоя комлекс и искам да стана висок

37.   Здравейте, искам да попитам момче съм на 16 години висок съм 184 бих искал да знам има ли шанс да стана 187, 188 или 190.

38.   Аз съм момиче и съм 1. 78, да... понякога се чуствам малко по-висока от колкото трябва и какво? Не съм единствена. Не се чуствай нисък, защото не си... Нисък мъж е 1. 60, 1. 65... в което няма нищо лошо... но твоя ръст е страхотен дори повече от нормален. Аз лично не си падам по кой знае колко високи момчета... най-много 1. 82 :)

41.   Сега сигурно си 1, 80 не се съмнявам темата не е новичка. Но ще растеж до 25 години може да дръпнеш с още някой сантим. Не се срамувай тази височина е идеална като за възрастта.

46.   N38, не се обиждай но ще изглеждаш грубо до 182 см ръст. Ориентирай се към високи момчета над 188, защото между мъж и жена е хубаво да има 10 см. разлика поне. Ти как ще ходиш на токчета до 182? Не ги разбирам и тия миньончета дето ходят с някакви над 190 :D такова едно неестествено ми се вижда. Аз съм 185 и си имам таван за жената до мен max 175! Авторчето е бил 178 в 10 клас, така че няма какво да го мислим него, сега е поне колкото мен.

47.   Реално погледнато той е среден ръст, но се комплексира от женската мутация у нас, след като в храните има какво ли не, нормално да има мутация при жените. Аз съм почти 187 и се чувствам меко казано зле, когато до мен застане висока жена, защото повечето пъти е почти колкото мен, а не е дори на токчета. Когато има обич е ок, но като цяло е зле да гледаш мъж и жена на един ръст. Редно е всеки да си търси подходящ партньор за личната си пропорция. Аз избирам жени от 160 до 175. С други думи подкрепям номер 46. Жена над 175 е за мъж поне 190 и отгоре.