Споделена история от Тинейджърски

Какво иска от мен?
В класа ми тази година дойде нов ученик, И. Сега съм в 7ми клас, и тъй като имената ни започват с една и съща буква, трябва в някои часове да сядаме на един чин. До октомври месец кротуваше, нито аз се интерисувах от него, нито той от мен. Дотук добре. Обаче в началото на ноември той започна да се държи хладно. Аз нищо не съм му казала, дори не съм го и поглеждала, той не знае що за човек съм аз, и започна да си дърпа стола настрани от мен. Не ми пукаше, затова не обърнах внимание. После, след няколко седмици, аз си ям някакъв бейкролс, и той веднага започва да хленчи "Офф бе, омириса тука цялата стая! Много мирише туй! ". Изгледах го и му казах да отиде някъде другаде, като му миришело, но той просто ми каза да млъкна. В час по изобразително си дояждам нещо набързо, и той веднага започва да коментира "Оф тъз пак яде! Спри да ядеш, защото ще станеш дебела! ". Това е лицемерно, защото по биология той също се тъпчеше със солети и даже ги разпиля. Сега стана непоносим и много груб, днес за втори път се разплаках от него. Постоянно само като ме види, винаги крещи "Ай млъкни бе! ", макар че аз не говоря в този момент. Все ме нарича "хипер тъпа и грозна", каза ми "да се махна от туй училище", и днес пак като се заяждаше с мен, просто го попитах защо ме мрази толкова много и какво толкова съм му направила. Той просто се излихи и аз после се разревах, защото той няма да спре. Класната ни прави анонимна анкета за това кой ни дразни и аз писах за него, но се съмнявам дали ги е прочела. Просто не знам какво съм му направила, обидила ли съм го, какво по дяволите иска?

Коментари

1.   Kато порастнеш ще разбереш, че той си те е харесвал! Просто не знае какво да прави с чувствата си - аз така и бой съм яла от момчета и след години разбрах, че са ме харесвали. Стреми се да му обръщаш внимание. Спри да ревеш и да сядаш до него ...

2.   Ако му извъртиш една неочаквана свирка внезапно ще стане най-милият и обичлив човек на света! Точно както казва номер 1.

3.   Вероятно те харесва, ако не - просто е дебил и не трябва да ти пука за мнението му. А бейкролс наистина смърдят, освен ако не са със сол омномном

4.   №2 Отивай при приятелчетата си и се научи да не пишеш глупости като
съвети. Момичето иска съвет, не идиотски изцепки.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Момиче, този явно те харесва или е ненормален заядливец.
Дори да те харесва е подходил като 10 годишно лапе, вместо да намери мирен, правилен и привличащ начин.
Иска да му обърнеш внимание, защото му липсва такова и не го е страх.
Няма да е лошо да го репортваш на директора, когато прави подобни действия и не спирай, докато не дойде предупреждение за наказание и изгонване от училище.
Хич да не ти пука какво прави, няма нужда да плачеш, заради помяри!
Аз преди време правих така - до класната и директора и накрая му биха шута на "умника"
Не си мълчи, защото той чака само това и тези "интелигентни" хора няма да се оправят!
Жалко, че нямам възможност да превъзпитам тези същества по моя начин.
Приятен и успешен ден :)

5.   На тази възраст повечето момчета идея си нямат как да привлекат вниманието на едно момиче, за това са готови да правят какви ли не глупости и да се държат отвратително само и само за да и привлекат вниманието. И аз съм на мнение, че той те харесва, ама просто идея си няма как да ти го покаже и за това се държи така. Просто спри да му обръщат внимание.

6.   Не му обръщай внимание просто. Колкото и да е трудно... знам какво е да стоиш до такива дебели. Миналата година, демек 8 клас, и ние стояхме по номера и един път стоях до момче, което всеки път като седнах на мястото си, почваше да ме блъска и да ми казва:"Разкарай са оттука, мразя та", сякви такива. :D Което естествено ме натоварваше, но просто си мълчах и си стоях. Вероятно те харесва наистина, защото сега като се замисля, е имало доста пъти в които се е държал мило, помагал ми е... Просто пубертетът ги тресе супер яко и не знаят как да се държат, когато видят по-умно момиче. :D Но дано спре да се държи така де, наистина е супер натоварващо! Всеки път когато седнех, бях супер притеснена дали пак няма да изръси нещо...

7.   Дали не е време да станеш жена?

8.   7, а на пикльото - да стане мъж?

9.   От авторката- не мисля, че на 14 години съм жена все още. Просто мисля, че той само търси как да прави конфликти. Много е трудно просто да не обръщам внимание на нещо, което е много грубо и ме засяга. Преди ме обиждаха други тъпаци, обаче вече не ми пука за тях, защото те просто повтарят еднообразни цинизми. Обаче този не само че е груб, ами все измисля по нещо ново. Най-гадното е, че другите мислят това за "оригинално" и когато аз му се скарам, неговия приятел веднага почва да го защитава. Той не е изолиран от другите, даже обратното, приятелките ми малко му се възхищаваха и постоянно ми казваха "колко бил кротичък". Не ме интерисува дали ме харесва, аз не го харесвам, защото е нищо особено- висок е колкото мен (1, 60 см), краката му са като клечки за зъби, физиономията му е грозна и ушите му са свлечени надолу. Може да си мисля тези неща, но никога не съм му ги казвала, не съм тръгнала да го дразня, да му измислям някакво име дето няма нищо общо с неговото и да се карам с него за щяло и нещяло. Нали си има компания, защо не се занимава с тях?

10.   Ако искаш да се отървеш - казвай на директора и стига се стряска, че ще те помислят за слабачка!
Да, да има компания, но иска да се направи на интересен и да те привлече, дори да му станеш някаква такива маймуни ще те зарежат.
Аз точно такива момчета съм срещал, докато бях в България - скелети, правещи се на Барак Обама, но съм ги бил по няколко пъти.
Трябва да разбереш, че без игнориране и доклад до директора няма да направиш нищо, наистина.
Всички го подкрепят, защото са като него - пълни пропадняци.
Страхуваш се да кажеш на родителите и директора, защо?
Няма нищо срамно, дори е показател за решителен човек, които не тръгва да се бие и търси най-удобния начин.
Всичко зависи основно от теб, ако искаш да те тормози - мълчи си, за да не те говорят тия мухи.
Ако искаш да те закача вече е друга тема...

~Белия Ангел~