Споделена история от Тинейджърски

Имам нужда от приятелски съвет
Съжалявам,
че тази исторя я слагам за незнам кой ред тук, но ми се ще някой наистина да ми помогне. момче на 14г. циганин съм (моля без обиди)
както знаете мойте връсници, така да се каже правят фурия голяма част от тях са и оженени... а тези който не са си имат гаджета, е вярно едни се подиграват, накои се бъзикат, а много малка част са сериозни с свойте гаджета.
та момче с малко повече мозак и жажда за промяна, търси помощ из разни форуми и сайтове за един, за едни малък, за други гооолям проблем... та аз не съм имал гадже до сега. незнам да се целувам и т.н. сигорно се досещате че съм ацки много срамежлив и немога да заговоря момиче.

та нека да разкажа малко повече за себеси, чета по малко, по принцип оценките ми в училище са 4, 5 е има и 6 ци както и разбирасе двойки, но те са само по математика...
много често ми се е случвало да устана сам с госпожите в училище от 22 човека 1 в клас защото връсниците ми са по барчета и магазини.
обичам да свиря на синтезатор, да рисувам, да тичам и спортувам, и да уставам сам много дълго време и т.н.
може да се каже, че не съм кой знае какво в очите на момичетата, имат лошо мнение за мен.. а й мойте братовчеди постоянно ми казват, че трябва да се отракам да бъда по отворен, а аз неискам, ако некое момиче би ме харесало и би излязло с мен, то щебъде заради самия себеси, мога, но неискам да съм нещо което несъм, и да се правя на интересен...

и те така ако някой от читателите иска да ми помогне лично да пише на скайп:цеци.цеци2 на латински, или да си даде своя скайпа, а аз ще ви потърся

надявам се, че този път ще има повече коментари и повече истински съвети
поради причината, че знаете цялата истина (че съм ром), и повече подробности

ще помолия да не ме обиждат, или нещо от сорта, и да пишат само ако найстина искат да ми помогат

найстина съм в безизходица приятели

благодаря предварително ;-)

Коментари

1.   Е по-грамотен си от повечето цигани, това може да се каже.

2.   Прав е номер 1, поне успяваш да пишеш що-годе прилично. Иначе да не ти пука твоите връстници как са и какво правят - и аз бях някога така. Всички правеха секс, само аз бях девствената, но не се чувствах готова и хич не ми дремеше кой как се подиграва (не съм им позволявала, разбира се). Живей си там живота, да не ти пука, то все някога ще си дойде. Пък и си малък още, дори по ромските стандарти. Горе главата, няма нищо срамно в това.

mosh

3.   ЧОВЕК... ТИ СИ НА 14 .... кво се оплакваш...
като станеш на 30 и положението е същото... тогава се жалвай... отивай сега да гледаш Сънчо ;)

4.   1 не ми е целта да покажа колко съм тъп или умен, а да потърся помощ от някого...

5.   Недей да мислиш че никое момиче няма да те хареса и моя приятел сегашния ми е на 17 и аз му бях първата.. ама аз нали си падам леко нимфоманка бързо го отраках иначе и той до 14 години е бил точно като теб било го е срам да заговори момиче итн.. просто изчакай 2-3 години ще се развиеш повече като мъж и повече момичета ще те забелязват... пък и аз... до 8 клас бях толкова невинно и незабележимо дете сега съм мноооого по различна от това което бях (говоря за външен вид) възрастта много променя човека повярвай

6.   Съгласна с номер 1. Моите връстници (14-15-годишни) правят какво ли не, като започнем с пушене и стигнем до секс и порнографски фотосесии. Те всички са правили това и онова и като стане на въпрос "Ама ти защо не пробваш, ето" или "Ха-ха, ти не пиеш, тогава как се забавляваш!?", но аз просто не им обръщам внимание или просто им отговарям "Щом толкова ви харесва - правете си го, но не ме закачайте мен", същото се отнася и за теб - не им обръщай внимание. Нали се сещаш, че нищо хубаво няма да излезе от нещата, които правят!? Така че спокойно, точно когато най-малко очакваш, тогава се случват най-хубавите неща.

GD