Споделена история от Тинейджърски

Напълно объркана...
Привет на всички, реших да пиша и аз защото съм отчаяна и ме измъчва едно нещо. Понеже съм от тези момичета, които чакат правилния човек стоях известно време сама, обаче преди няколко месеца се запознах с едно момче в нета, взехме да си пишем на шега(той ми писа пръв), постепенно се опознахме- той ми допадна. Той не е от моя град, но неговият е близко, обаче е студент в трети... И така се случи че един ден се видяхме случайно, но не бях сама и не можахме да си поговорим много. След срещата се сближихме доста пишехме си постоянно, но дойде време той да се върне в неговия град.

Не знам дали се е върнал понеже вече рядко се засичаме да си пишем, а стана и някак потаен. Започна да казва, че трудно се влюбва, че връзките му са траели само няколко месеца, а иска сериозна връзка( аз също)... и вече не мога да разбера кога се шегува и кога не...

Аз го харесвам, но не знам неговите чувства, искам да се видим, искам да му кажа толкова неща, но ме е страх, че ще го изплаша, искам да разбера какво чувства... Моля ви помогнете ми ( аз съм на 19, а той на 20) Мерси на всички, които ще ме посъветват. Чуствам се мн тъжна и мн зле

Коментари

1.   Не искам да те деморализирам или нещо такова, но най-логичният отговор ми се струва, че той не те е харесал.Струваш ми се свестно момиче, затова предполагам не му е допаднала визията ти (естествено може и да греша!).
Ако е така явно той е доста повърхностен.

*Syndrome

2.   Кофти ситуация е това, че сте от различни градове, знам го. Искаш да се видите - ами вижте се. Казваш, че градовете ви са близо. Пиши му, че ще ходиш към неговия град и го попитай дали иска да се видите. Той най- вероятно ще приеме, скачаш на автобуса и си там. Ако смяташ, че момчето си заслужава действай, за да не съжаляваш после. Успех.

Ale

3.   Ами другия път като го срещеш му искай телефона,че така в скаипа кога влезнал кога не,поговорете си и го питаи дали има чуства към теб ,ако има действаи,ако няма значи не те е харесвал .Късмет

4.   Искам да поясня, че няма нищо общо с външния ми вид, даже си изглеждам добре - дори той ми го каза... А много ми е трудно да си намеря работа в неговия град, защото е малък, а аз там нямам нито роднини, нито познати... и просто ме е срам да му кажа направо да дойде към моя...