Споделена история от Тинейджърски

Пишете ми
Здравейте!
Аз съм напълно обикновено момче не съм идиот нито се надувам като повечето мъже и момчета в днешно време ;) имам ужасен живот в смисал нали знаете че в днешно време да си добряк за хората значи че си глупак и всеки иска да те мачка и да те гази и т.н. от малак живея тежак живот с родителите ми нещата са мн сложни израстнах мн самотен и затворен в себе си впоследствие и в даскалото ми беше кофти ситуацията и бях отхвърлен от мн хора нямам представа защо , но поне мога да твърдя че съм истрадал от живота човек а по принцип истрадалите хора поне имат сърца и могат да обичат и да ценят човека до себе сии за разлика от идиотите които не са никак малко в българия и дори по света .. но както и да е пиша в този саит с цел да си намеря некое приятно момиче да е скромно и добричко като мен и да има подобен на моя живот и наи вече да умее да цени човека до себе си и да го обича истински ;) да кажа че до сега съм нямал серизоно гадже и гледаики моите набори които си живеят доста по добре от мен аз съм мн тъжен защото искам и аз да си имам едно момиченце с което да си създадем нещо красиво помежду си и наи вече да си се обичаме и така ;) всеки човек има нужда от това нали ? мн съм самотен и вече съм загубил надеждата че мога да си имам свястно момиче което да ме разбира и да ме приема такъв какъвто съм ;( напоследак попадам на некви разглезени дето се надуват и търсят само парии и коли в мъжете а не трябва да е така ! искам момиче което да приема моят живот и характер такива каквито са и да ме подкрепя истински като мои партниор в живота и да не е като другите момичета а да е различна кротка и наи вече скромничка и да изглежда добре ;) ако все още има такива момичета които са истрадали като мен и си търсят некое свястно момче което да е до тях и да ги подкрепя и обгражда с лубов моля ви се пишете ми и оставете скаип за връска ако може ... повярваите ми няма да съжалявате мн съм добър и нежен с момичетата сами ще видите ! естествено първо искам да пишем по скаип известно време да се опознаем да си споделяме и т.н. и вече аз като имам възможност и ако излезе нещо по сериозно ще бъде супер :) моля ви се бъдете сериозни и нека ми пишат само точни и добри момичета с добри сърца ии красива външност ! хаиде чакам вии ако проявите интерес оставяите скаипове да ви намеря и да си пишем ;)

Коментари

1.   Добре де... На Колко Си Години кажи ? :)

2.   Аз съм момиче на 14г. и си водя напълно нормален живот, разбире се имам си и аз своите проблеми, но не мога да се оплача ;). Аз съм добър слушател, така че ако искаш....ето skype: ****** ;)

3.   Уляля, с писане в сайт няма да си намериш гадже толкова лесно.Вместо това излизай по-често на разходките,кафета и тн.Малко социална дейност повишава шанса ти да си намериш свястна мома :D И пиши малко по-грамотно! ;)

4.   Абе човек, неусещаш ли, че малко е неловко. кой идот подяволите би написал такава смехория тука, и да очаква нешо. та ти си.. незнам кфо...
ха ха аз съм алаба айде дайте си сйаповете да си пишем... тцтцтц. страхувам се, че си ненормален бе човеко.
пък както гледам, ама никакфа грамотност май нямаш.
а искаш незнам си какво... чакай да позная ти си някъде на 24 до 30 може и пооовече год...
ае мен та ти си малумен, едва ли някакво такова момиче което търсиш ( а аз знам, че има такива) ще направи с теб каквото и да било. според мен си си пропилал живота, и нетрябва сега да търсиш изгубеното мхм

5.   Е, поне се опитва... аз постоянно съм навън по паркове и разходки, и какво от това... :( съдбата си играе гадни шегички...

6.   Абе що за хора сте вие бе какво лошо има в това че момчето има нужда и иска да си намери стабилно момиче бе и защо да е ненормален какво ненормално видяхте вие в това бе идиоти :@ ами че понякога просто човек е отчаян съсипан и т.н. и се нуждае от човек до себе си които да го разбере и подкрепи да му върне надеждите в живота и т.н. и какво неграмотно видяхте в написаното от него доколкото виждам няма абсолутно никакви грешки момчето в писането ;) абе де еба и скапаняците ви видели некво свястно и отчаяно момче и хаиде готови да се нахвърлят веднага вие не сте добре бе хора тои си е напално нормален страхувам се че последният коментирал го боли главата и не си е пил хапчетата маи :Д момчето мн точно даже се е описало и казва какъв човек е и какво си търси и това ли няма право да направи а ? и ти последния коментирал кои си ти че да го съдиш и да казваш какъв е след като даже не го познаваш ! ми че всеки си има мнение и си търси нещо в живота и тези саитове са създадени точно с такава цел за да улесняват хората бе ;) така че не говорете небивалици и слезте на земята и човека е писал че иска сериозни момичета не е писал че иска да ви чете нападките така че аиде не се излагаите ако обичате ;)

7.   номер 4 много интересна логика имаш че чак си смешен пич :Д защо трябва да е идиот момчето и защо мислиш че е написал смехория и защо пък да не очаква нещо ? кои си ти и с какво право ще казваш че е ненормален .. чакаи малко ве значи по твоята безпочвена логика има сумати и хора които си търсят партниори в живота и пускат обяви по вестници списания интернет и т.н. с надеждата че ще си срещнат половинката в живота ии какво сега се опитваш да кажеш че всички тея хора са ненормални така ли ? ти психолог ли си че вече даваш диагнози на хората а ? много си неориентиран мои човек честно ти казвам ти си кръгла нула по коментара ти те разбирам че си мн безпочвен човек ;) случаино да си чувал че понякога не можеш да срещнеш половинката си измежду хората които познаваш това знаеш ли го и съответно трябва да я потърсиш от другаде интернет комуникации и т.н. и момчето щом така е преценило значи ти не си никои че да му мрънкаш с измислените си хипотези по добре е да ги запазиш за себе си щото просто разсаждаваш като 5 годишно хлапе в момента ;) да кажа нещо и на номер 3 : що да не си намери гадже от саита ти от каде знаеш ;) един ловец никога не знае от коя трънка ше излезе заек така че ... не говори еи така на вятъра и не му казваи дали да излиза или не щото може да не иска може пък хората от обкражението му да не му допадат и за това да не излиза с тях така че е безпочвено да казваш тези неща ! и не го учи как да пише не си ти човека ;)

8.   Първо искам да те питам на колко си и горе долу от коя част на България си? Ако си напълно сериозен в това, което пишеш, а не поредния извратеняк ще те поздравя за това, което си. Аз ще споделя, че съм едно странно момиче за другите и че ще се радвам да си разменим координати за връзка, но не ми се иска тук просто да си оставя скайпа...

9.   Номер 4, бих те помолила да пишеш МНОГО по-грамотно, не малко ;) Как можеш да правиш забележка, когато ти самият не можеш да пишеш като хората... Изумявате ме понякога, хора! Аа.. и още нещо - човекът може да си пише тук каквото пожелае, не определяш ти критериите :) Хайде със здраве :)

10.   0т АвТоРа : не е правилно че некои от хората така ме освирквате след като дори не ме познавате ;) един от по горните коментари просто ме изуми и не знам какво да важа ... мога само да се възмущавам на подобен тип коментари и да си мисля колко сбръркан стана днешният свят :Х не знаех че вече да пуснеш неква историика за себе си и за това което търсиш е престъпление ... вече до там ли стигнахме :Х но както и да е , аз съм едно сериозно и обикновено момче много отчаяно и търсещо истинското и вярното момиче ! така да се каже М0ЯТА ИСТИНСКА ПРИНЦЕСА :Р знам че повечето момичета вече са некви надуфки които имат самочувствие до небето и прекалено много изисквания към мъжете и едва ли те ще се занимават с момче като мен но и не искам такъф тип момиче защото просто те не са сериозни и не могат да се докоснат до сърцето ми не могат да обичат ... докато едно истинско и сериозно момиче което е точно и скромно винаги би разбрало душата и сърцето ми и би ме приело и обичало такъв какъвто съм заради самия мен а не заради други неща ии точно по тази причина съм написал тук в саита това защото знам че истинските момичета останаха малко в този живот а аз отчаяно искам да срещна поне едно от тях за да внеса радост в душата му а и то в моята и заедно да сме по силни и т.н. Номер 8 ме попита от коя част на България съм и веднага ще отговоря ;) аз съм от варненският краи :) сега си оставям скайпа тук с надеждата да се свързвате с мен и очаквам само истински момичета които са готови да ми дадат това което ми липсва !!! ******* това е скаипа ми :)

11.   Според мен момчето зане какво иска,търси го и някога ще го намери ! Всичко,което е написал е много правилно ! Аман от некфи надуфки !!! С самочувствие до небето !!! За протокола да кажа,че съм момиче :D .... Има много самотни хора на тази земя,дори и аз съм така ! Смисъл,че съм минала през много трудности ! Трудностите са като легналите полицай :D Минаваш през тях счупваш си някоя джанта,но продължаваш ! Продължаваш до сервиза ;D (серзива в живота е човекът,който те разбира и уважава) ....Дано ме разбрахте ;)...
Тези тъпи надуфки дето са на вскеи километър :D не са минавали през турдности не са си чупили джанти :D ..Те НЯМАТ опит в живота...извинявайте много ама те не знаят как да си включат телевизора :D !!! Гадното, е че все повече и повече момичета стават такива и не само момичета и момчета с прекалено много гел..миришещи на парфюми от 1000 лева ! А за момичетата да не коментираме..изкуствена коса,фондютен ала бала .. 15 сантиментрови токчета..дълбоки деколтета и оп всички им се лепят !!..Извинете малко се отбих от темата ама се ядосах :D ...Та на момчето ще кажа,че не съм голяма и не се правя на психолог просто аз също съм минала през много трудности и знам какво е ! :)

12.   ОТ АвТоРа : поклон ти правя номер 11 !!! това се казва момиче на място ;) разсаждаваш просто супер точно ... евала ти давам поне не си като другите и наистина по коментара ти съдя че си страшно свястно момиче ;) ако бяха всички като теб , в света нямаше да има никакви несаваршенства !!! абсолютно за всичко което каза си права ... много ми допадна коментара ти ! ако искаш ме намери в скаипа да си пишем сигурен съм че ще си допаднем и като разбирания и ще се подкрепим и т.н. още веднъж благодаря за хубавият коментар ;)

14.   Някое момиче око прояви интерес може да ми пише на скаип ******** аз винаги оважавам хората особено момичетата :Д в смисъл не сум човек които иска секс и само секс штот има и такива :Д
аз просто искам да се запозная с някое свесно момиче и без тъпи коментари кат тези горе плс шот има и отчаяни хора (като този горе дет пише)