Споделена история от Тинейджърски

Приятелката ми не ме обича вече!
Здравейте! Аз съм момче почти на 20 години и от 1 година и 4 месеца имам връзка с момиче което е на 15 години. Положението при нас е малко сложно защото сме от 2 различни града, запознахме се и бяхме известно време в трети където учех (тя все още учи там), но станах студент и трябваше да напусна тези градове. Правех всичко възможно да се виждаме почти всеки месец за по 2-3 дни и бяхме наистина щастливи. Напоследък нещата нещо не вървят само се караме и то защото тя се държи много гадно и студено с мен и се дразня от това че аз правя всичко възможно да сме заедно, а тя нищо. Днес ми намекна че не ме обича вече и когато я попитах това наистина ли е така ми каза че не знае какво чувства и че не е съвсем така. Сякаш вече и е омразнало и незнам какво да направя за да я разнообразя и да я накарам отново да почувства това което отпреди. Аз ч обичам ужасно много и съм готов на всичко за да съм с нея. Разбирам това че тя е още прекалено малка и неможе да се очаква нищо сериозно от нея защото тя едва сега навлиза в живота, но аз съм готов да чакам колкото се наложи за да съм с нея но как да я задържа до тогава какво да направя за да не се стига до раздяла която много скоро ще се случи, въпреки че съм сигурен че не го желае и тя и аз.

Коментари

1.   Мисля, че тя наистина не те обича истински вече, а просто те съжалява. А и когато едни очи не се виждат се забравят. Приеми факта , че тя е много малка и е нормално да не знае какво иска. Съветвам те да гледаш напред и да си оправяш живота без нея.

2.   Щом се обичате всичко ще се оправи, понякога по-малките са много по сериозни...а и при вас проблема е разстоянието, това съсипва любовта

3.   Приятелю та тя е на 15 мислиш ли че знае какво иска за каква връзка говориш тя сега се учи да излиза по дискотеки кръчми мислиш ли че като усети тръпката на тоя живот ще има место за теб остави я да си изживеи детството аз също доскоро мислих че годините нямат значение но нее така особенно при жените касмет

4.   Моя съвет е да се сложи краи на тази връзка, защото няма бъдеще. Разтоянието ви дели. Няма смисъл да се продължава колкото и да боли.

5.   Оставия и я потърси след 3-4 години ако още я обичаш

6.   Да ви кажа, че вече няма смисъл да оставяте коментари, защото всичко приключи преди няколко седмици. От начало се държахме нормално но тя започна с нейните детски истории и сега дори не си говорим, но здраве да е. Чувствам се доста зле но да се надяваме че ще се оправя и както казва номер 5 ще видим след няколко години какво ще стане. Благодаря на всички.

7.   И при мен е така но нас ни делят приятелите за жалост не мога да и докажа че аз съм прав... тя спира да ме обича а аз като че ли колкото повече намаляват чувствата и към мен,мойте чувства се увеличават все повече и повече...

8.   Pри мен също е така. Аз доидох от София в Щумен. Сега съм щуменка, преди бях софиянка. Ако любовта е истинска минава през всички бариери и километри. Борете се, и нас не беше ни лесно, аз сум на 20г. Имам надежди за сериозен живот. Сега живеем на семеини начала. Борете се !