Споделена история от Тинейджърски

Търся песен.
Здравейте, търся една песен, която някъде е от 2008 до 2012 година. В песента само клипа помня и мисля, че беше в магазин за обувки или нещо подобно. Песента много често я даваха по "The voice" и по "City" Мисля, че беше румънска, но не съм сигурна. Много ще ви бъда благодарна ако я намерите.
Благодаря отново! Моля редакторите да пуснат историята! Много моля!!!

Коментари

1.   Предлагам да се напише нов раздел, озаглавен Търся

И там да се търсят песни, филми, книги, сайтове, магазини.. или каквото друго се сещате, за което не можем точно да се сетим и имаме нужда от помощ.

Може разделът да се казва "Справки" и да е място за всякакви такива въпроси, които имат справочен характер

2.   Darude - Sandstorm

3.   Като я описваш се сещам за руската песен Tural - "Моя девочка"

4.   От авторката до №2:
Не съм написала, че хората бягат. :D И доколкото виждам си написал тази песен в още 2 теми.
Извод:
Не спами!!!

5.   Alex Mica- Dalinda

7.   Оveruse-Jokestorm

8.   Към авторката: Това с Darude - Sandstorm е всеизвестен Интернет феномен, прието е, че ако някой пита как се казва нещо (независимо филм, песен, човек) и ако четящия не знае какво да отговори, да напише Darude - Sandstorm или Sarude - Dandstorm, всякакви варианти. Това идва най-главно от YouTube, 9gag, Reddit и подобни user-sharing сайтове.

9.   Лили Иванова - Щурче

10.   От №2 до авторката:
Откъде си сигурна, че това съм аз? Това е интернет, не може да си сигурна напълно за нещо подобно. Още по-малко, че милиони знаят за шегата Darude - Sandstorm.
Напоследък, всички в интернет са MLG 360noscope-ри, признават Илюминатите, изразяват удивлението си чрез въпроса "u wot m8" и както каза №8-отговарят на всеки въпрос, свързан с името на някоя непозната песен с Darude - Sandstorm.